Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip sumazinti visas foto?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip sumazinti visas foto?

    Su kokia programa ir ka tiksliai daryti, kad sumazinti visas nuotraukas is karto?
    %)

    #2
    as dirbu si "Image Expert 2000" visai patogu Bet tik beda, kad ji buvo pirkta

    Comment


      #3
      Parašė win2k3
      Su kokia programa ir ka tiksliai daryti, kad sumazinti visas nuotraukas is karto?
      Ka tu su jomis nori daryti, kaip ir kur tu jas nori mazinti?

      Comment


        #4
        http://www.virtualzone.de/

        Pabandyk su JPEG Resizer 2.1

        Man visai patinka ir labai paprasta ja naudotis
        Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

        Comment


          #5
          Sveiki, as naujokas, bet pasakysiu kas man geriausia. Patogiausias man yra PhotoWatermark Professional: http://www.photowatermark.com/
          taip pat kartais mazinu su nemokama perziuros programa XnView. Su ja taip pat narsau po savo paveiksleliu archyvus.

          Comment


            #6
            IrfanView.
            - Zoom -

            Comment


              #7
              Parašė Zoom
              IrfanView.
              Man reik daug vienu metu, o ne po viena...
              %)

              Comment


                #8
                O kam resizinti visas is karto? Labai jau atsainus poziuris i savo paties nuotraukas, win2k3

                As kiekviena nuotrauka apdoroju atskirai (pradedant kontrastais ir spalvingumu, baigiant resizinimu). Aisku uzima kelias papildomas minutes, bet rezultatas nepalyginamai geresnis.

                Comment


                  #9
                  Pas mane irgi ta pati procedūra. Visos apdorojamos po vieną, o pagreitinimui galima pasidaryt tam tikrų komandų greituosius klavišus
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    na cia kas be ko, nuotrauka apdirbinejama po viena Beto norint isgauti gera rezultata, neuztenka keliu minuciu, nors aisku yra ir isskirtiniu atveju

                    Comment


                      #11
                      Jeigu reikia greitu budu performuoti simtus nuotrauku be jokiu dvejoniu geriausiai naudoti Microsoft Picture it Photo Standard. Siaip tai eiline niekuo neissiskirianti programa, bet leidzia manipuliuoti (del kritikos kuria patyriau vartodamas anglu kalba atsiprasau, bet neisgalvoju kaip lietuviskai sakoma "folder") visas nuotraukas esancias viename apvalke arba surinktas i virtualu aplanka. Programai atsidarant centrinio meniu lange galima pasirinkti "Edit multiple Pictures". Man teko mazinti karta begale dokumentu elektroninio pasto siuntimui preliminariai atrankai ir adresato pasto dezute galejo talpinti tik 2Mb. Mazinau beveik tris simtus nuotrauku i 2Mb Zipa. Zinoma redaguoti nuotraukas reikia naudojant Photoshop ir tiktai Photoshop, net jeigu kai kas imanoma atlikti ir mazesnemis programomis.
                      Atrodo kad Microsoft leidzia programa naudoti 30 dienu bandomajam laikotarpiui:
                      http://www.microsoft.com/products/im...y/default.mspx
                      Uoste laivas saugus
                      bet ne tam mes statom laivus

                      Comment


                        #12
                        pabandyk jpegcompress.si tai nemokama ir spaudzia katalogais..
                        Ne viskas taip blogai, kaip blogai viskas kas ne taip. :dvikova:

                        Comment

                        Working...
                        X