Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Cccp =)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Aišku, nėra tobulas. Ambicijų buvo didelių, bet pinigų atliekamų nėra ir neplanuojama.

    Comment


      #22
      Gražu pažiūrėt - tikra antikvarinės technikos stebuklų sankaupa.
      ______________
      The Division Bell

      Comment


        #23
        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
        Aišku, nėra tobulas. Ambicijų buvo didelių, bet pinigų atliekamų nėra ir neplanuojama.
        Pinigai tai dar nieko. Esmė yra prikelti šitą daiktą antram gyvenimui. Na kad ir šiek tiek "papimpinus"
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #24
          Na, manau, šis moddingas ne "šiek tiek". Visgi yra visos šiuolaikinio muz. įrenginio funkcijos. O Line IN deka, galima pajungti bet ką. Kita vertus, man nepatinka kai iš tokių aparatų padaromos dežės kompiuteriui. Čia jau nesąmonė. O šis buvo prikeltas būtent tai pačiai funkcijai - radijo.
          Beje, šiandien sutvarkiau dažnio reguliatorių: valo, spiruoklės pagalba. Dar pritvirtinau dėkas, laikosi kaip reikia.

          Comment


            #25
            Kas ten per tokia didelė balta kaip ir rankena ant tos mikroschemos? Kažkoks rankinis regulaivimas kokios įtampos ar varžos?
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #26
              seip galetu kompanijos kaip LG, sony ir ect. gamintis tokio dizaino aparatura, kad ir radio ar mp3/4 ar IPod, manau turetu pasisekima , seip esu mates tu laiku dizainu sukurtus saldytuvus ir vyrykles, dizainas kvepia 6-7 desimtmeciu, taciau pagaminta pagal naujas technologijas, is ties ispudingai atrodo, todel manau butu galima pritaikyti ir kitiems gaminiams, LCD ar Plazminiams TV ir taip toliau. Bet is kitos puses, jei neklystu, galima kazka tokio jau nusipirkti, nors tikrai nesu garantuotas
              o buvo taip...

              Comment


                #27
                Ten yra kintamas kondensatorius - reguliuoja dažnį. Vakar padariau pavarą, dabar priekine rankenele tas kondensatorius ir sukiojamas.

                Comment


                  #28
                  Parašė TukasLT Rodyti pranešimą
                  Bet is kitos puses, jei neklystu, galima kazka tokio jau nusipirkti, nors tikrai nesu garantuotas
                  Didelėms kompanijoms tai per didelis iššūkis, be to, nėra didelės paklausos retro stiliui. Tačiau yra kažkokių mažų kompanijų(dauguma kinų), kurios gamina tokius stebuklus, kurie nėra pigus.
                  http://udivite.ru/index.php?cPath=404_30

                  o tokių galima, kad ir MAXIMOJe rasti.


                  PS. Man malonus buvo pats modifikavimo procesas. Be to, imtuvas taigi savo šeimos

                  Comment


                    #29
                    Nikai, visiskai suprantu, man irgi butu daug maloniau imti ir prikelti antram gyvenimui daikta, ypac jei tai buvo dalis seimos beto man tikrai daug maloniau ziureti i medzio apdaila, nei i salta plasmase, cia mano nuomone beje, patarimas, idek koki mp3, nera brangu ir pasisteng kuo maziau suzaloti isore
                    Paskutinis taisė TukasLT; 2009.01.19, 02:03.
                    o buvo taip...

                    Comment


                      #30
                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                      Na, manau, šis moddingas ne "šiek tiek". Visgi yra visos šiuolaikinio muz. įrenginio funkcijos. O Line IN deka, galima pajungti bet ką. Kita vertus, man nepatinka kai iš tokių aparatų padaromos dežės kompiuteriui. Čia jau nesąmonė. O šis buvo prikeltas būtent tai pačiai funkcijai - radijo.
                      Beje, šiandien sutvarkiau dažnio reguliatorių: valo, spiruoklės pagalba. Dar pritvirtinau dėkas, laikosi kaip reikia.
                      gera mintį pakišai apie PC sugrūdimą į tokį aparatą
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        #31
                        Aparatas "gavo" galinę sienelę ir viršuje atsirado šios toks priminimas apie 60s.



                        Comment


                          #32
                          Gražu. Baltai ir aš pavydžiu ech kad aš mokėčiau taip prikelti seną tokią techniką
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            #33
                            Čia elektronikos žinių beveik nereikia. Tik technikos, mechanikos. Bent jau šiuo atveju, nes buvo įdėti tiesiog kiti gamykliniai "viduriai".

                            Comment


                              #34
                              aš turiu teliką kokių 30 metų senumo, 'sadko' lygtais vadinas, toks su 4 pražergtom kojom. gal reiketų irgi tiuningą padaryt ir koki lcd įkišt. bet gaila toki stebuklą gadint, gal vaikai ar anūkai i istorijos muziejų priduos.

                              Comment


                                #35
                                Na, muziejuose tokio gėrio yra. O vat su protu atlikus modifikavimą, būtų ir vaikams ir anūkams įdomu.

                                Comment


                                  #36
                                  Per kalėdų atostogas buvo grįžta prie šio projekto. Taigi





                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                    Gražu. Baltai ir aš pavydžiu ech kad aš mokėčiau taip prikelti seną tokią techniką
                                    Senos technikos prikėlimas yra kilnus užsiėmimas, jei būtų viduramžiai, tai vyskupas duotų indulgenciją, nuodėmių išrišimą
                                    Visgi, manyčiau, turint kokį seną retesnį aparatą vertėtų bandyti jį atkurti kuo arčiau originalo, neperdirbinėjant šiuolaikinais sprendimais. Taip elgiasi patyrę OldRadioForum dalyviai:
                                    http://www.oldradio.lt/forum/

                                    O čia štai vienas mano darbelių, senovinio telefono restauravimas:
                                    http://audio.ring.lt/telef/telephone162.html
                                    Jei žiūrite filmą apie Puaro, ten kaip tik toks aparatas naudojamas
                                    Paskutinis taisė J.U.; 2013.01.17, 09:37.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Visgi, manyčiau, turint kokį seną retesnį aparatą vertėtų bandyti jį atkurti kuo arčiau originalo, neperdirbinėjant šiuolaikinais sprendimais.
                                      Ačiū. Na, šio projekto esmė buvo technologijų ir senesnio dizaino apjungimas ir tiek.
                                      Deja, tame forume beveik visų nuotraukų linkai neveikia. Tad nėra ką pažiūrėti.

                                      Comment


                                        #39
                                        o man visai patiko toks variantas. Puikus darbas!

                                        Comment


                                          #40
                                          As ir kelias senas geros bukles radijas ir radiolas issisaugojes, bet vis neprisiruosiu padaryti kazka panasaus. Kolkas stovi namuose kaip interjero detales As ir esu uz originaluma, bet kad ju daug yra islike, o tokiu gerai padarytu tikrai daug nera! Ir dar daiktas naudojamas ir paziuret yra ka super

                                          Comment

                                          Working...
                                          X