Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Showtime

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Showtime

    24
    10
    12,50%
    3
    9
    8,33%
    2
    8
    16,67%
    4
    7
    16,67%
    4
    6
    25,00%
    6
    5
    12,50%
    3
    4
    8,33%
    2
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Paskutinis taisė spirit; 2008.12.27, 03:08.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    #2
    Iš balsuojančiųjų norėčiau sužinoti kodėl būtent tiek duodate. T.y. parašyti nuotraukos pliusus ir minusus.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      /\ Aš skyriau 9 balus, nes nuotrauka ištiesų įdomi, verta publikavimo, net pavadinimas būtų ok, jei... būtų lietuviškas. Žinau, kad idealiai išversti neįmanoma, bet visgi LT valstybinė kalba lietuvių. Kas dėl pačios nuotraukos, rekomenduočiau nukirpti dalį dešinės pusės, kad nesimatytų to žmogaus, lipančio ant šaligatvio.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        Eilinis snapshot'as, pusė žmogaus dešinėje tai dar labiau pabrėžia..
        kasalotas.com

        Comment


          #5
          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          /\ Aš skyriau 9 balus, nes nuotrauka ištiesų įdomi, verta publikavimo, net pavadinimas būtų ok, jei... būtų lietuviškas. Žinau, kad idealiai išversti neįmanoma, bet visgi LT valstybinė kalba lietuvių. Kas dėl pačios nuotraukos, rekomenduočiau nukirpti dalį dešinės pusės, kad nesimatytų to žmogaus, lipančio ant šaligatvio.
          Na dėl pavadinimo, tai aš tiesiog nesugalvojau tokio lietuviško varianto, kuris idealiai tiktų šiai nuotraukai O dėl to žmogaus... Velniai žino, kažkaip nepagalvojau apie jį. Be to, jei jį nukirpčiau, tai man trūktų erdvės toje pusėje.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #6
            Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
            Eilinis snapshot'as, pusė žmogaus dešinėje tai dar labiau pabrėžia..
            Tau gal ir taip... Sutinku, kad ši nuotrauką nėra kažkas TOKIO, bet man ji skleidžia kažkokią keistą energiją Dėl to ją čia ir įdėjau, o ne prie miesto nuotraukų skilties.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Tau gal ir taip... Sutinku, kad ši nuotrauką nėra kažkas TOKIO, bet man ji skleidžia kažkokią keistą energiją Dėl to ją čia ir įdėjau, o ne prie miesto nuotraukų skilties.
              Dažnai patys autoriai įsimyli savo nuotraukas ir nebemąstydami blaiviu protu atiduoda jas kaip šedevrus vertinti kitiems. Nors nuotrauka nėra labai bloga, bet tai yra snapshotas - diedukai tik pagauti kažkokiame judesyje, neakcentuoti. Čia labai būtų pravertęs pataisymas Photoshopu.

              Comment


                #8
                Čia labai būtų pravertęs pataisymas Photoshopu.
                Iš Š.. sviesto neišspausi ))
                kasalotas.com

                Comment


                  #9
                  kad ten pusė žmogaus tai tikrai nieko blogo (delfi aš kažkada tik savo ausį atradau, pažinau pagal drabužius), visa bėda, kad yra per daug informacijos: pvz ta dėžė ir tvorelė yra per daug detalios. apskritai tai du diedai ten yra ne prie ko ir nereikalingi. nuotraukos jokios fotožopos neišgelbės - čia kitų kampu reikėjo fotkinti.

                  P.S. šviesos čia irgi nėra
                  Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                  Comment


                    #10
                    Šiaip tas dziedukas su berete toks prancūziškas, bet nuotraukoj visko tikrai per daug, nebesusigaudai, kas svarbiau diedukas ar armonikos futliaras ir pan. - balaganas.

                    Comment


                      #11
                      Įvertinau septynetu. Vertinimo argumentacija panaši į jungengg - trūksta akcento.

                      Comment


                        #12
                        Tenka pritarti jungengg - balaganas.
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          #13
                          Įdomu ką diedukas groja?

                          Comment


                            #14
                            10 Kazkaip diedukas su armonika demesi patrauke ir siaip nuotrauka gera
                            - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                            - Rusija su Amerika kariauja.
                            - Ir ką, kaip ten reikalai?
                            - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                            - O amerikiečiai?
                            - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                            Comment


                              #15
                              Per daug objektų kadre. Blaško dėmesį. 6.
                              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                              Comment

                              Working...
                              X