Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jis nusižemino iki mirties, iki kryžiaus mirties...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jis nusižemino iki mirties, iki kryžiaus mirties...

    34
    2
    17,65%
    6
    5
    29,41%
    10
    8
    38,24%
    13
    10
    14,71%
    5

    The poll is expired.


    #2
    Pliusas ir tiek...
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      #3
      Norėtųsi didesnio ir su nenukirstomis rankomis. 8.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        #4
        Parašė Tadas Rodyti pranešimą
        Norėtųsi didesnio ir su nenukirstomis rankomis. 8.
        Tadai, sioje nuotraukoje geriau isiziurejus, nera nieko nukirsta. Jei turi mintyje kairiji kampa, ten tikrai ne. Nukirtimo ispudi sudaro: apsvietimas ir neproporcinga Kristaus ranka. Taigi, kolega kritika neobjektyvi.O del dydzio sutinku.

        Comment


          #5
          Sveikas, Reptilias,

          Labai idomu butu, del kokiu priezasciu balsavai maziausiu ivertinimu. Susudaro toks ispudis, kad fotografijos mene, esi minimaliai neissilavines ir jeigu butu galima griesciau pasakyti - neuzauga. Laukiu tavo sveikos ir objektyvios kritikos. Priesingu atveju, tave laikysiu kiskiu drasuoliu.
          Paskutinis taisė zydrunasss; 2008.10.25, 09:13.

          Comment


            #6
            Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
            Tadai, sioje nuotraukoje geriau isiziurejus, nera nieko nukirsta. Jei turi mintyje kairiji kampa, ten tikrai ne. Nukirtimo ispudi sudaro: apsvietimas ir neproporcinga Kristaus ranka. Taigi, kolega kritika neobjektyvi.O del dydzio sutinku.
            Na vis tiek man norėtųsi daugiau erdvės šonuose, bet šiaip neblogas kadras.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              #7
              Dekui.

              Comment


                #8
                mane trikdo pernelyg tamsi apacia. noretusi vos-vos aiskesniu liniju
                Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                Comment


                  #9
                  Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                  Sveikas, Reptilias,

                  Labai idomu butu, del kokiu priezasciu balsavai maziausiu ivertinimu. Susudaro toks ispudis, kad fotografijos mene, esi minimaliai neissilavines ir jeigu butu galima griesciau pasakyti - neuzauga. Laukiu tavo sveikos ir objektyvios kritikos. Priesingu atveju, tave laikysiu kiskiu drasuoliu.
                  Koks katalikiškai ciniškas komentaras
                  Religiniuose leidiniuose šis tavo foto darbas gal ir užimtų kokią aiškesnę vietą, man asmeniškai, nors ir netikinčiajam Jėzumi, vis gi atrodo, kad Kristus, kaip biblijinis personažas, galėtų būti atvaizduotas didesnėje šviesoje. Ir erdvės šiam meno kūriniui trūksta kadre.

                  Comment


                    #10
                    Bandau, bandau, bandau suprasti kas šia nuotrauka norima pasakyti, bet... nieko neišeina. Labai glumina, kad nukryžiuotasis pavaizduotas prieblandoje ir dar tokiame tamsiame fone. Kažkiek net gąsdina. Gal čia Antikristas?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #11
                      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                      Sveikas, Reptilias,

                      esi minimaliai neissilavines
                      ????


                      Aš nesu tikras, kad toks apšvietimas - vietoj veido tamsi dėmė - veikia.

                      Comment


                        #12
                        Pasvarstymai...

                        Perskaičius Jūsų komentarus, aiškėja vaizdas, kuris kelia daug klausimu, o gal net ir nerimą...
                        Kai įdedu kokia nors nereligines tematikos nuotrauka, įvertinimas būna pakankamai geras, gal net labai geras, ne tik balsavimuose, bet ir komentaruose. pvz. ,,gražios spalvos“, ,,man patinka“, ,,puikios foto“ ir pan.
                        Jei tai pasikartotu tik viena karta, tada viskas butu lyg ir normalu, tačiau kai yra įkeliama ne vieną kartą, tada kyla sveikas klausimas: o kodėl toks balsavimas? Ko trūksta ir kas negerai? Žiūrėdamas kitų miesto forumo dalyviu nuotraukas pvz. lempos, smėlis, žolė, žmones, peizažai, žalsvo atspalvio jaunimas, (su pradurtomis nosimis ir šukuosenomis primenančius pirmykščius žmones) ir t.t. viskas yra gerai, viskas yra - cool. Tačiau, kai įkeli religine tematikos nuotrauka, atsiranda tokiu ‘‘balsuotoju“, kurie balsuoja blogiausiu įvertinimu. O šį kartą tokiu, kaip niekad daug. (Pavardes lentelėje). Tačiau, kai iš jų paprašai objektyvių argumentų, dėl kokiu priežasčių balsavo mažiausiu įvertinimu, atsakymai būna tokie įvairūs, kad ausys linksta: ,,Man nepatinka šis objektas, ,,man nepatinka spalva“, ,,esu netikintis“, ,, tiesiog tavo nuotrauka man pasirodė labai neįdomi ir tiek“, , ,, labai glumina, kad nukryžiuotasis pavaizduotas prieblandoje ir dar tokiame tamsiame fone“, ,,gal čia antikristas“? ir pan. Žodžiu, pagrindinis vertinimo kriterijus, yra „mano nuomone“. Grynai antireliginis. Viskas, kas susiję su krikščionybe ir jos simboliais yra vertinama neigiamai iš esmės. Nesvarbi ir pašiepiama pati idėja, jei tik ji yra bent kiek susijusi su krikščionybę.
                        Kolegos, kaip manote!? Gal Kristaus mirtį reikia perteikti kitaip? pvz. ,,Kristaus su putliomis rankomis nukryžiavimas“, ‚,Kristus raudonais žandukais, trykštantis šypsena, beveik kvatojantis“, ,,Nusijuok nuo Kryžiaus Kristau!”. Gal reiktų vaizduoti be kraujo?, (nes per daug kraupu), arba tiesiog gadina estetinį vaizdą, nes pagrindinis mano kriterijus – jo didenybe ,,man nepatinka“. Žodžiu, pagal Jūsų kolegos supratimo laipsnį, reiktų vaizduoti Kristaus kančią džiaugsminga, taip, kaip norime mes, svarbu, kad pagrindinis argumentas, ,,man patinka“ atitiktų mano keliamus ‘‘reikalavimus“. Manau tokiais savo norais Kristų darome mažu mažiausiai puikiu aktoriumi, beveik profesionalu.
                        Šioje fotografijoje, mielieji, norėjau perteikti esminę mintį: kančią ir nusižeminimą. Joje stengiausi išlaikyti Kristaus pasiaukojimą. Žvilgsnis nukreiptas niekur kitur, tik į objektą, išprovokuota mąstymą bei reakcija....

                        p.s.
                        iš administratoriaus tikiuosi, kad šis komentaras nebus perkeltas į kitą skiltį.

                        pagarbiai,

                        Comment


                          #13
                          Kristu pasak pasaku, nukryziavo daugiau nei pries 2 tukst. metu. Gal laikas nebeverkti del jo kanciu? O kas del foto, tai: per tamsi, per mazai erdves.

                          Comment


                            #14
                            Manau nieko blogo, kad vertina zmogus nuotrauka pagal jam kilusias emocijas. Jei nori geru ivertinimu tai turi pataikaut publikai (fotografuok paukstukus, gelytes ir nuogas mergytes )

                            O beje pati foto tai nera labai jau ispudinga. Man ji labiau pansi i kazkieno kito meno kurinio atvaizdavima nei i atskira kurini.
                            Paskutinis taisė tadux; 2008.10.29, 15:40.

                            Comment


                              #15
                              Parašė tadux Rodyti pranešimą
                              Jei nori geru ivertinimu tai turi pataikaut publikai (fotografuok paukstukus, gelytes ir nuogas mergytes )
                              Taip, pritariu. Bet jeigu nufotkinsi nuogus berniukus, tai aukštų balų NIEKADA nebegausi...
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #16
                                Vienas dalykas - vertinti fotografiją kaip fotografiją, ir kitas - išankstinis nusistatymas ir paniekinantis požiūris į visa, kas tik siejasi su krikščionybės simboliais.

                                Nuotrauka puikiai (sakyčiau netgi niūriai) perteikia vieną svarbiausių ne tik Kristaus, bet ir visos žmonijos centrinių įvykių - mirtį (ir kas pabrėžtina, siaubingą ir gėdingą) ant Kryžiaus. Niūri, bet subtiliai perteikianti vidinę, būsimo prisikėlimo, šviesą ir didybę. Juk be mirties nebūtų įvykęs ir Prisikėlimas...
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  #17
                                  sakykim taip, jei man tokio tipo "menas" nepatinka, tai as vertinu, na ne zemiausiu balu, bet vidutiniu. tai argi as dabar turiu jaustis "neispruses neteksa", kuris nesupranta meno? as gal tarkim negaliu pasakyti konkreciai kas yra blogai (gal nieko ir nera), bet man nuotrauka nesiziuri. ir visai nesvarbu kas ten per gyvis kabetu...visuma tokia, kad norisi akim "duoti" kitoki vaizda. man atrodo, kad daugelis vadovaujasi panasiu principu, daznai nesigilindami i technine puse, kad ir kokia stipri ji bebutu (arba labai silpna). asmenine patirtis vieno nuotrauku portalo man leidzia tokia prielaida teigti.
                                  beje, Zydrunai, daugiau pakantumo ir tolerancijos. vieni megsta gelytes, kiti mergaites, o kazkas ir berniukus. kazkam ir zmones su metalais galvoj patinka. o kitiem tarkim kabantys ant keletos mediniu balkiu...
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                    sakykim taip, jei man tokio tipo "menas" nepatinka, tai as vertinu, na ne zemiausiu balu, bet vidutiniu. tai argi as dabar turiu jaustis "neispruses neteksa", kuris nesupranta meno? as gal tarkim negaliu pasakyti konkreciai kas yra blogai (gal nieko ir nera), bet man nuotrauka nesiziuri. ir visai nesvarbu kas ten per gyvis kabetu...visuma tokia, kad norisi akim "duoti" kitoki vaizda. man atrodo, kad daugelis vadovaujasi panasiu principu, daznai nesigilindami i technine puse, kad ir kokia stipri ji bebutu (arba labai silpna). asmenine patirtis vieno nuotrauku portalo man leidzia tokia prielaida teigti.
                                    beje, Zydrunai, daugiau pakantumo ir tolerancijos. vieni megsta gelytes, kiti mergaites, o kazkas ir berniukus. kazkam ir zmones su metalais galvoj patinka. o kitiem tarkim kabantys ant keletos mediniu balkiu...
                                    Manau, kad reikėtų susilaikyti ir nerodyti savo išprusimo arba netolerancijos kitiems vartojant tokius žodžius kai "gyvis" arba "kabantys ant keletos mediniu balkiu".

                                    IT. Sicilija
                                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                    LT. Kaunas 2009.01.04

                                    Comment


                                      #19
                                      specialiai laukiau kada kazkas pacituos tai
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                        Pasvarstymai...

                                        Perskaičius Jūsų komentarus, aiškėja vaizdas, kuris kelia daug klausimu, o gal net ir nerimą...
                                        Kai įdedu kokia nors nereligines tematikos nuotrauka, įvertinimas būna pakankamai geras, gal net labai geras, ne tik balsavimuose, bet ir komentaruose. pvz. ,,gražios spalvos“, ,,man patinka“, ,,puikios foto“ ir pan.
                                        Jei tai pasikartotu tik viena karta, tada viskas butu lyg ir normalu, tačiau kai yra įkeliama ne vieną kartą, tada kyla sveikas klausimas: o kodėl toks balsavimas? Ko trūksta ir kas negerai? Žiūrėdamas kitų miesto forumo dalyviu nuotraukas pvz. lempos, smėlis, žolė, žmones, peizažai, žalsvo atspalvio jaunimas, (su pradurtomis nosimis ir šukuosenomis primenančius pirmykščius žmones) ir t.t. viskas yra gerai, viskas yra - cool. Tačiau, kai įkeli religine tematikos nuotrauka, atsiranda tokiu ‘‘balsuotoju“, kurie balsuoja blogiausiu įvertinimu. O šį kartą tokiu, kaip niekad daug. (Pavardes lentelėje). Tačiau, kai iš jų paprašai objektyvių argumentų, dėl kokiu priežasčių balsavo mažiausiu įvertinimu, atsakymai būna tokie įvairūs, kad ausys linksta: ,,Man nepatinka šis objektas, ,,man nepatinka spalva“, ,,esu netikintis“, ,, tiesiog tavo nuotrauka man pasirodė labai neįdomi ir tiek“, , ,, labai glumina, kad nukryžiuotasis pavaizduotas prieblandoje ir dar tokiame tamsiame fone“, ,,gal čia antikristas“? ir pan. Žodžiu, pagrindinis vertinimo kriterijus, yra „mano nuomone“. Grynai antireliginis. Viskas, kas susiję su krikščionybe ir jos simboliais yra vertinama neigiamai iš esmės. Nesvarbi ir pašiepiama pati idėja, jei tik ji yra bent kiek susijusi su krikščionybę.
                                        Kolegos, kaip manote!? Gal Kristaus mirtį reikia perteikti kitaip? pvz. ,,Kristaus su putliomis rankomis nukryžiavimas“, ‚,Kristus raudonais žandukais, trykštantis šypsena, beveik kvatojantis“, ,,Nusijuok nuo Kryžiaus Kristau!”. Gal reiktų vaizduoti be kraujo?, (nes per daug kraupu), arba tiesiog gadina estetinį vaizdą, nes pagrindinis mano kriterijus – jo didenybe ,,man nepatinka“. Žodžiu, pagal Jūsų kolegos supratimo laipsnį, reiktų vaizduoti Kristaus kančią džiaugsminga, taip, kaip norime mes, svarbu, kad pagrindinis argumentas, ,,man patinka“ atitiktų mano keliamus ‘‘reikalavimus“. Manau tokiais savo norais Kristų darome mažu mažiausiai puikiu aktoriumi, beveik profesionalu.
                                        Šioje fotografijoje, mielieji, norėjau perteikti esminę mintį: kančią ir nusižeminimą. Joje stengiausi išlaikyti Kristaus pasiaukojimą. Žvilgsnis nukreiptas niekur kitur, tik į objektą, išprovokuota mąstymą bei reakcija....

                                        p.s.
                                        iš administratoriaus tikiuosi, kad šis komentaras nebus perkeltas į kitą skiltį.

                                        pagarbiai,
                                        Man atrodo, kad įdėdamas religinės tematikos - savo Dievo - foto darbą iš karto jautiesi nepriekaištingas visomis prasmėmis, o kiti privalo betarpiškai tik linksėti galvas ir surašyti tau teigiamus vertinimus.
                                        Atkreik, prašau, dėmesį į savo pastabą:

                                        Parašė zydrunasss
                                        Sveikas, Reptilias,

                                        Labai idomu butu, del kokiu priezasciu balsavai maziausiu ivertinimu. Susudaro toks ispudis, kad fotografijos mene, esi minimaliai neissilavines ir jeigu butu galima griesciau pasakyti - neuzauga. Laukiu tavo sveikos ir objektyvios kritikos. Priesingu atveju, tave laikysiu kiskiu drasuoliu.


                                        Juk tai perversiška, dėdamass dievobaimingu, tu įžeidinėji žmogų.
                                        Čia ne religinės tematikos forumas "Katalikai", čia bendrauja žmonės su įvairiomis pažiūromis, tikėjimais bei įsitikinimais ir man nelabai aišku, kokius pasilieki sau lūkesčius dėl vertinimų - ar kad žmonės vertintų Kristų taip kaip tu, ar kad vertintų tavo šį kadrą kaip foto darbą? Per tamsus šis tavo darbas, o ypač vaizduojant krikščionių "kelią, tiesą ir gyvenimą". Ir erdvės objektui kadre aiškiai trūksta. Tai kokie gali būti teigiami vertinimai? Linkiu daugiau tolerancijos...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X