Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Didybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Didybė

    Rekomenduojama ziureti juodame fone


    #2
    Vat vat. Grazus vaizdas + PS ar dar velniai zino kas. Pfff.
    Ir net kaip komp. grafika, kadras perdaug kontrastingas ir "purvinas".

    Comment


      #3
      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
      Vat vat. Grazus vaizdas + PS ar dar velniai zino kas. Pfff.
      Ir net kaip komp. grafika, kadras perdaug kontrastingas ir "purvinas".
      Šita "korekcija" iš originalios nuotraukos paveldejo visas gerąsias savybes. Padidintas kontrastas ir "sendinimo" efektas tik pagerino vaizdą. Kodel manai, kad perdaug kontrastinga ir "purvina" (huh?) ?

      Comment


        #4
        Atsakomasis klausimas: ka reiskia tavo savoka "pagerinimas"?

        Comment


          #5
          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
          Atsakomasis klausimas: ka reiskia tavo savoka "pagerinimas"?


          tai yra skirtumas tarp


          ir



          Pirmas kadras tavo antras mano

          Comment


            #6
            Parašė DainiusKanapeckas Rodyti pranešimą
            Šita "korekcija" iš originalios nuotraukos paveldejo visas gerąsias savybes. Padidintas kontrastas ir "sendinimo" efektas tik pagerino vaizdą. Kodel manai, kad perdaug kontrastinga ir "purvina" (huh?) ?
            O tau pačiam atrodo lyg ta foto iš tikrųjų būtų sena? Man čia panašiau į kažkokią kompiuterinę grafiką nei į seną photo. Žodžiu nevykęs sendinimo efektas.Pažiūrėk tikras senas nuotraukas, kaip jos atrodo
            Flickr

            Comment


              #7
              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              O tau pačiam atrodo lyg ta foto iš tikrųjų būtų sena? Man čia panašiau į kažkokią kompiuterinę grafiką nei į seną photo. Žodžiu nevykęs sendinimo efektas.Pažiūrėk tikras senas nuotraukas, kaip jos atrodo
              Aš nesiekiau, kad atrodytu kaip nuskanuota sena nuotrauka Čia yra tiesiog apdirbta pagražinta nuotrauka su idomiu rėmu.

              Comment


                #8
                Nežinau...Nenoriu kažką krituoki, ko nesu ekspertas, bet tau patinka toks menas?
                Flickr

                Comment


                  #9
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Nežinau...Nenoriu kažką krituoki, ko nesu ekspertas, bet tau patinka toks menas?
                  Žinoma, kad patinka Kitaip gi nedaryčiau ir nepublikuočiau viešai. Aš gi nedarau visų nuotraukų tokių.

                  Comment


                    #10
                    Viskas čia normaliai, nesakysim kad šedevras, tačiau tikria geriau nei...... (gal geriau neįvardinsiu). asmeniškai man nekliūna tas sendinimas, tačiau ji per ilga, dešinysis kraštas visiškai tuščias, aš jį kirsčiau maždaug ties ta vieta kur matosi vertikali linija, gal net dar labiau.
                    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                    Comment


                      #11
                      Man tai irgi nelabai.. tiktų gal toks menas kokiam interjere specifiniam per visą sieną, bet šiaip tai man nuotrauka turi būt nuotrauka, o ne kažkas neaiškaus (kai net neaišku ar čia nuotrauka ar ne) Šiaip būtų labai įdomu originalą pamatyt.

                      P.S. Aš ne ekspertas ir į tokius nepretenduoju, o nuotraukas vertinu labai paprastai - norėčiau pas save ant sienos kabint ar ne

                      Comment


                        #12
                        Originali yra RAW formate o perleista per konverteri (kontrastai spalvos ir t.t. patobulinta) atrodo taip:

                        Comment


                          #13
                          Anot vieno dailės klasiko: "I paint objects as I think them, not as I see them"

                          Comment


                            #14
                            macia kazkur kitur sita foto. ir kiek pamenu, ten nebuvo itin daug geru atsiliepimu apie tokia nuotrauka
                            www.tomflagman.com

                            Comment

                            Working...
                            X