Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bėglys

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Mantaz
    Kompozicija su siena taip pat yra ano autoriaus nuopelnas.
    Tai gal jau trink šią nuotrauką akivaizdus plagiatas

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #22
      Jeigu itrauktum i kompozicija kazkoki objekta, kas padetu "suprasti" kas cia bega arba kur bega, kodel bega ir pan., tai butu TAVO sio piesinio interpretacija. Dabar tai yra tik sienos nuotrauka.

      Palyginimui paimk savo nuotrauka CCTV. Jeigu nufotkintum tik uzrasa ant sienos, ji mums nieko nepasakytu. Bet kai matai kokiame kontekste tas uzrasas atliktas, nuotrauka igauna visai kita reiksme.

      Sios nuotraukos nevertinu.

      S_P
      S_P

      Meninė fotografija
      www.sp-foto.lt

      Comment


        #23
        Parašė S_P
        Palyginimui paimk savo nuotrauka CCTV. Jeigu nufotkintum tik uzrasa ant sienos, ji mums nieko nepasakytu. Bet kai matai kokiame kontekste tas uzrasas atliktas, nuotrauka igauna visai kita reiksme.
        Prastas palyginimas. CCTV nuotraukoje be objektų tikrai nesuprastum ką tas užrašas reiškia. Bet šia visai kitokia istorija. Nemanau, kad daug aiškiau pasidarytu jeigu tas užrašas butu ant laiptinės sienos. Nes tik tiek galima aprėpti kas buvo to užrašo aplinkoje. Tai visiškai nieko naujo ar reikalingo nuotraukoje nepasakytu dėlto ir palikau "tiesiog sienos nuotrauką".

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Beje CCTV irgi visiškas plagiatas !!! Tai ne aš kompozicija su kamera ir apsisiotom nuorukom padariau, o tai buvo užrašo autoriaus nuopelnas . Argi ne ?

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #25
            Parašė Ežiukas
            Beje CCTV irgi visiškas plagiatas !!! Tai ne aš kompozicija su kamera ir apsisiotom nuorukom padariau, o tai buvo užrašo autoriaus nuopelnas . Argi ne ?
            Iš esmės tai taip, bet šis variantas yra akivaizdesnis kito autoriaus darbo perteikimas.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Parašė Mantaz
              Iš esmės tai taip, bet šis variantas yra akivaizdesnis kito autoriaus darbo perteikimas.
              Akivaizdesnis ar ne, bet vistiek nusikaltimas.

              Esmė: prie beveik bet kurios nuotraukos galima prikibti su filosofavimais ar tai kažkieno atlikto darbo plagiavimas ar čia jau užprakaituotas nuotraukos autoriaus darbo nuopelnas. Taigi tai visiškai ne rodyklis nuotraukos kritikai mano nuomone. Geriau nuotraukos minusus ir neigiamo vertinimo aspektus paaiškiną S_P komentaras, mano nuomone, nei svaisčiojimai apie kažkieno darbo "perdirbimą".

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Parašė Ežiukas
                Akivaizdesnis ar ne, bet vistiek nusikaltimas.

                Esmė: prie beveik bet kurios nuotraukos galima prikibti su filosofavimais ar tai kažkieno atlikto darbo plagiavimas ar čia jau užprakaituotas nuotraukos autoriaus darbo nuopelnas. Taigi tai visiškai ne rodyklis nuotraukos kritikai mano nuomone. Geriau nuotraukos minusus ir neigiamo vertinimo aspektus paaiškiną S_P komentaras, mano nuomone, nei svaisčiojimai apie kažkieno darbo "perdirbimą".
                Jei tau tai tik „svaičiojimai“, tai visiškai negerbi kažkieno kito darbo. Beje, S_P pasakė beveik tą patį ką ir aš, tik per kitą prizmę.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Parašė Mantaz
                  Jei tau tai tik „svaičiojimai“, tai visiškai negerbi kažkieno kito darbo. Beje, S_P pasakė beveik tą patį ką ir aš, tik per kitą prizmę.
                  Jo prizmė kur kas aiškesnė ir konkretesnė. O dėl kažkieno kito darbo negerbimo tai atsiprašau prie to ženklo ant sienos nebuvo © . Tad tas kažkieno darbas yra bendro naudojimo Ir ištikro nelabai suvokiu apie kokia dar pagarbą tu čia šneki ?

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    Parašė Ežiukas
                    Jo prizmė kur kas aiškesnė ir konkretesnė
                    Koks skirtumas, jei mintis ta pati?

                    O dėl kažkieno kito darbo negerbimo tai atsiprašau prie to ženklo ant sienos nebuvo © . Tad tas kažkieno darbas yra bendro naudojimo Ir ištikro nelabai suvokiu apie kokia dar pagarbą tu čia šneki ?
                    Jei tiesiogiai panaudoji kažkieno kito kūrybą kaip savo, tuomet tai yra nepagarba. Ar tai taip sunku suvokti?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Parašysiu vulgariai, nepykit:

                      jei nufotografuotum žalią skreplį ant šaligatvio, arba baladnžio š..... ant palangės ar tada irgi išvedžiotum apie meninę fotografiją (kompozicija, įdėja ir kt. bullshit)?
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        #31
                        Parašė Mantaz
                        Koks skirtumas, jei mintis ta pati?
                        Aukščiau parašiau kame skirtumas

                        Parašė Mantaz
                        Jei tiesiogiai panaudoji kažkieno kito kūrybą kaip savo, tuomet tai yra nepagarba. Ar tai taip sunku suvokti?
                        Ar aš pasakiau "žiurėkite koki aš piešinuką ant sienos nupiešiau !" ir dar paskiau "Pažiurėkite kokia gerą nuotrauką mano pačio nupiešto piešinuko ant sienos padariau !" ?????

                        Ar aš sakiau, kad tas peišinukas mano ???? Kas tau Mantai ? Nuotrauka perteikianti vaizdą kuri pastebėjau kažkur, kažkada, su kažkuo. Nuotrauka MANO vaizdas NEMANO. Visada taip buvo visada taip bus. Kur čia nepagarba ???

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #32
                          Parašė liutass
                          Parašysiu vulgariai, nepykit:

                          jei nufotografuotum žalią skreplį ant šaligatvio, arba baladnžio š..... ant palangės ar tada irgi išvedžiotum apie meninę fotografiją (kompozicija, įdėja ir kt. bullshit)?

                          Tai priklauso nuo asmenybės to kuris žiuri į tokia nuotrauką. Bet kokiu atvėju tai irgi gali būti meninė fotografija, nes manau atsirastu žmonių, kurie tą meną ten įžiurėtu. Taigi būna ir parodos su visokiausių formų fekaliju, unitazu ar dar kokiu šleikštulį keliančią tematika. Nepriklausomai nuo to ar tu tai skaitai menu ar ne , tai vistiek gali būti suprantama kaip menas. Bet dėlto nereikia mirtinai skiepinti visiems savo tiesa kaip tiesiausia

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #33
                            Parašė Ežiukas
                            Ar aš pasakiau "žiurėkite koki aš piešinuką ant sienos nupiešiau !" ir dar paskiau "Pažiurėkite kokia gerą nuotrauką mano pačio nupiešto piešinuko ant sienos padariau !" ?????

                            Ar aš sakiau, kad tas peišinukas mano ???? Kas tau Mantai ? Nuotrauka perteikianti vaizdą kuri pastebėjau kažkur, kažkada, su kažkuo. Nuotrauka MANO vaizdas NEMANO. Visada taip buvo visada taip bus. Kur čia nepagarba ???
                            Tu turbūt manęs nesiklausai. Tu įdėjai nuotrauką (beje, ne pirmą kartą), kuri yra ne kas kitas, kaip kito žmogaus darbas perteiktas kitu pavidalu. Šią nuotrauką vertini kaip autorinę. Juk būtų tas pats, jei į ramybės konkursą būtumei įdėjęs Monalizos paveikslo ant sienos nuotrauką, tik tiek, kad pastarojo meninė vertė yra gerokai didesnė, nei ant sienos „bėgančio“ žmogeliuko.
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Gerai Mantai tu 100 % teisus, aš labai negerbiu autoriaus X. Norėjau už jo atliktą darbą susišluoti visus laurus. Atsiprašau visu kuriuos šis įžulus savanaudiškumas paveikė .

                              Aš ne ironizuoju, aš iš širdies

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                jozai vel spangsti

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė El_Greco
                                  jozai vel spangsti

                                  TAIP. O ką ?
                                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.21, 17:18.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #37
                                    Nestandartiniai kadrai gali būti labai įdomūs,bet šiuo atveju nematau kažko nestandartinio,nebent pavadinimas.Gal sukūrkim naują konkursą tema-atspėk ką galvoju fotografuodamas.Tada galėsim filosofuoti apie panašias nuotraukas
                                    Ne viskas auksas kas auksu blizga

                                    Comment

                                    Working...
                                    X