Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"69"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Dėl ko pasitaisyti? Juk net tamsta kažkada buvo įspėtas dėl tendencingo balsavimo kažkieno naudai
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #23
        Parašė Mantaz
        Dėl ko pasitaisyti? Juk net tamsta kažkada buvo įspėtas dėl tendencingo balsavimo kažkieno naudai
        Prašyčiau man neprikaišioti, aš irgi turiu savo nuomonę ir visada išsakau balsuodamas, jei mano balsavimas tau atrodo tendencingas.. Atsiprašau, bet čia tik tu taip manai...

        Comment


          #24
          Parašė samot
          As gi nesakiau kad ji turi ir tau nepatikti Ir nepersu tai.
          Tiesiog, nuotrauku esu mates (ir ne tik) tikrai nemazai, bet tuo paciu daug idomesniu uz sia, vien jau bendru vaizdu, net nekalbant apie sios atlikima.
          samot, papasakok prašau apie atlikimą. Įsivaizduokim, kad fotografuoji tą patį vaizdą- ką darytum, kad atlikimas būtų geras?
          Būsiu dėkingas už atsakymą- tikrai įdomu
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #25
            KAmpas idomus, bet tas didelis uzpakalis kazkaip neestetiskai atrodo ir noro ilgai geretis nuotrauka nesukelia...

            Comment


              #26
              Parašė Qbazzz
              KAmpas idomus, bet tas didelis uzpakalis kazkaip neestetiskai atrodo ir noro ilgai geretis nuotrauka nesukelia...
              Na jeigu tu vaikinas tai manau naturalu, kad tau neestetiškai atrodo

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Parašė vytauc
                samot, papasakok prašau apie atlikimą. Įsivaizduokim, kad fotografuoji tą patį vaizdą- ką darytum, kad atlikimas būtų geras?
                Būsiu dėkingas už atsakymą- tikrai įdomu
                Sakykime taip, gal as to kadro is vis nedaryciau. Nes jis man nera idomus.
                O kas liecia si atlikima, arba kitaip sakant pateikima. Pasakysiu tokiu pavyzdziu.
                Sakykime megsti grill desreles su garstyciomis. Ir jei as jas pateiksiu misko fone, ant grazaus medinio stalo, grazioje leksteje. Tau apetitas kils vien tik paziurejus i sia nuotrauka.
                O dabar padarykime kitaip. Tas pacias grill desreles idekime i sikpuodi-naktini puodeli (visiskai nauja). Apliekime desreles garstyciomis. Ir pastatykime si naktini puoduka kad ir visiskai naujai irengtame wc.
                Ar tau kils apetitas? Ar ragautum bent kasneli?


                Tad kad suprastum koks turi buti geras kadras, as tau tai paprastai nepasakysiu. Turi pats dometis fotografija, skaityti daug foto literaturos, gal kokius kursus praeiti. Perziureti daug kitu zmoniu darytu fotografiju. Ir tau tada, tokie klausimai nebus aktualus. Nes atsakyma zinosi pats.

                Sekmes.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  Kam ir kaip suprantama tokia aliuzija (jeigu sita vaizda apskritai galima taip pavadinti), yra kiekvieno morales reiklas. As nieko negero cia nematau.

                  Objektas apatineje nuotraukos dalyje atrodo nelabai aiskios lyties ir patrauklumu nepasizymi.
                  Ideja nebloga, bet vertejo parinkti geresnius objektus.

                  Comment


                    #29
                    Parašė John
                    As nieko negero cia nematau.
                    As taip pat nieko negero nematau. Bet tuo paciu ir nieko gero nematau

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #30
                      Parašė John
                      Kam ir kaip suprantama tokia aliuzija (jeigu sita vaizda apskritai galima taip pavadinti), yra kiekvieno morales reiklas. As nieko negero cia nematau.

                      Objektas apatineje nuotraukos dalyje atrodo nelabai aiskios lyties ir patrauklumu nepasizymi.
                      Ideja nebloga, bet vertejo parinkti geresnius objektus.
                      apie objekto lyty irgi man kilo sunkumu atpazinti
                      Nuotrauka kaip nuotrauka, tik kad nieko neuzkabina ir viskas
                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                      - George W. Bush President of the USA

                      Comment


                        #31
                        Parašė samot
                        Sakykime taip, gal as to kadro is vis nedaryciau. Nes jis man nera idomus.
                        O kas liecia si atlikima, arba kitaip sakant pateikima. Pasakysiu tokiu pavyzdziu.
                        Sakykime megsti grill desreles su garstyciomis. Ir jei as jas pateiksiu misko fone, ant grazaus medinio stalo, grazioje leksteje. Tau apetitas kils vien tik paziurejus i sia nuotrauka.
                        O dabar padarykime kitaip. Tas pacias grill desreles idekime i sikpuodi-naktini puodeli (visiskai nauja). Apliekime desreles garstyciomis. Ir pastatykime si naktini puoduka kad ir visiskai naujai irengtame wc.
                        Ar tau kils apetitas? Ar ragautum bent kasneli?


                        Tad kad suprastum koks turi buti geras kadras, as tau tai paprastai nepasakysiu. Turi pats dometis fotografija, skaityti daug foto literaturos, gal kokius kursus praeiti. Perziureti daug kitu zmoniu darytu fotografiju. Ir tau tada, tokie klausimai nebus aktualus. Nes atsakyma zinosi pats.

                        Sekmes.
                        Aš galvojau tu turi grynai techninių pastabų- klausiau apie tai

                        Bet kokiu atveju- ačiū už išplėstinį atsakymą
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment

                        Working...
                        X