Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką gi nuveikiau per 3 metus?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ką gi nuveikiau per 3 metus?

    Sveiki, jau tikrai seniai berasiau ka nors siame forume, seniai besisvaisciau kritikos strelemis, bet kadangi dar uzsuku pasiskaitneti, tai nusperendziau paprasyti is jusu kritikos ir pastebejimu
    Taigi po bene penkmecio, kada paemiau pirmaji fed'a i rankas, pagaliau ispyriau sau i uzpakali, prisedau ir susideliojau portfolio. Gal ir ne beta versija, bet manau ir ne galutine, taigi butu malonu sulaukti pastebejimu.

    www.Kvedaras.eu

    #2
    Patiko. Nieko spaudinėt nereikia ir pan. Tik kam tas Home puslapis. Taip turi būt? Dar grybai patiko

    Comment


      #3
      šiaip tikrai patiko, bet Home page tikrai nesupratau, ta sporgimo imitacia ir baronka labai atpigina reikalą. Tavo vietoje išnaudočiau tą plotą publikuodamas tai, kas atspindi gyvenimo moto, ar vieną visus kūrinius vienijančią idėją.
      Tiesa dar Portfolio1 pirma nuotrauka pakankamai šokiruoja, bet jei tokia ir buvo mintis tai super tikrai vykęs reikalas.

      Comment


        #4
        O, kokia liaudis apsireiškė

        P.s. Geros nuotraukos, kaip visada
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #5
          Man patiko. Kokybiška ir švaru.

          Comment


            #6
            Aukštos kokybės ir estetiška svetainė. Visada norisi užsukti
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              #7
              Streetography labiausiai patiko, ypač su 3 katinais

              Comment


                #8
                Man ir uzkliuvo Home reikalingumas..

                O siap tai super!

                Comment


                  #9
                  na home paskyra gal ir nuimsiu, bet baronka tai paliksiu vistiek, patinka man ji labai o kaip jum su dydziais fotkiu, ir atvaizdavimo website'o? skundesi zmones kad apacioj slide atsiranda nes perplatu, kad nusikerpa raides kazkur ir tt :/ pas mane kadangi 15" laptopas su 1080 rezoliucija tai viska idealiai atvaizduoja, bet speju ant mazesniu rezoliuciju ir ypac didesniu monitoriu, gali kilt problemu.

                  Comment


                    #10
                    Įdėja smagi, mėgstu tokius minimalistinius puslapius, aišku galima buvo ir labiau išbaigt, bet čia jau profesinis kabinėjimasis
                    Vienintelis dalykas, kuris jau labai kabina akį tai pislapio platumas, padaryk bent jau 1080px,
                    jeigu nori, kad ant didesnių ( labiau turiu omenyje platesnius ) rodytu daugiau, tai padaryk

                    min-width:1080px;
                    max-width:1304px;

                    tada ant platesnių ekranų prasiplės ant mažesniu susiaurins ir normaliau atrodys.

                    Nors šiaip mano nuomone 1304px jau yra gerokai perdaug, bent kol kas.

                    O šiaip super, man patinka
                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                    Comment


                      #11
                      Jau galvojau, kad numires esi! Saunuolis!
                      Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                      Comment


                        #12
                        Oho, įspūdinga. Kokybė. Šiaip džiugu, kad sugrįžai po tiek laiko. Gal galima tikėtis ir vienos kitos nuotraukos iš urban serijos?

                        Comment


                          #13
                          Gal ir galima, jei kada nusipirksiu fotoparata koki nes as toks amatininkas be irankiu

                          Comment

                          Working...
                          X