Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pakrantės siaubas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pakrantės siaubas

    31
    10
    19,35%
    6
    9
    9,68%
    3
    8
    35,48%
    11
    7
    12,90%
    4
    6
    9,68%
    3
    5
    3,23%
    1
    4
    3,23%
    1
    3
    3,23%
    1
    2
    0,00%
    0
    1
    3,23%
    1

    #2
    Neesu anksčiau matęs TH1 ir Silber418 vertinant nuotraukų. Įdomu kokiais kriterijais vadovaujatės ir prašom paaiškinti savo įvertinimus. Jūs abu gavot asmenines žinutes su prašymu paaiškinti savo įvertinimus. Nesulaukus paaiškinimų priimsiu tai kaip mano asmens vertinimą.

    Taip pat įdomu būtų sužinoti ir Bi-Lo nuomonę.

    Comment


      #3
      Dažnai sakai kitiems kad jų nuotraukos krenta į vieną šoną, bet kad ir tavoji smarkiai pasvirusi. Jeigu tai ištaisius ir smarkiau apkarpius manau nuotrauka geriau žiūrėtus.

      Dar pagalvojau ar tikrai BW tinka šiuo atveju, iš pradžių galvoji kad taip- nes niūri nuotrauka turi būt, bet po to pagalvojau kad tas niūrus palikimas atrodytu dar prasčiau apsuptas visų tų žalių medžių. Gautusi kontrastas tarp gaivios gamtos ir to niūraus pilko pastato.

      Comment


        #4
        Kurioje vietoje tas tvarinys stovi?
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Neesu anksčiau matęs TH1 ir Silber418 vertinant nuotraukų. Įdomu kokiais kriterijais vadovaujatės ir prašom paaiškinti savo įvertinimus. Jūs abu gavot asmenines žinutes su prašymu paaiškinti savo įvertinimus. Nesulaukus paaiškinimų priimsiu tai kaip mano asmens vertinimą.

          Taip pat įdomu būtų sužinoti ir Bi-Lo nuomonę.
          Nesuprantu. Kai tavo foto vertina tada ardosi, kad maza bala gavo, o kai kitam dedi pats tyli. Kaip sakoma aplink savo kiema apeikim, tada jau ir i kitus liskim.
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            #6
            na cia tikrai nieko asmenisko ... pati nuotrauka gal ir idomi, bet kazko jai truksta... gal labiau issiskiriancio objekto...
            .

            Comment


              #7
              Parašė taimis Rodyti pranešimą
              Dažnai sakai kitiems kad jų nuotraukos krenta į vieną šoną, bet kad ir tavoji smarkiai pasvirusi. Jeigu tai ištaisius ir smarkiau apkarpius manau nuotrauka geriau žiūrėtus.

              Dar pagalvojau ar tikrai BW tinka šiuo atveju, iš pradžių galvoji kad taip- nes niūri nuotrauka turi būt, bet po to pagalvojau kad tas niūrus palikimas atrodytu dar prasčiau apsuptas visų tų žalių medžių. Gautusi kontrastas tarp gaivios gamtos ir to niūraus pilko pastato.
              taimi, sakau nedažnai, tik tuomet kai tai krenta į akį. Paskutiniu metu paminėjau tavo nuotrauką vertindamas bei Hunte-r, tiesiog pagrindiniai nuotraukų objektai vertikalūs ir žiūrint į tokius objektus pasvirimas tikrai gadina vaizdą.

              Parašė enigma Rodyti pranešimą
              Kurioje vietoje tas tvarinys stovi?
              Jis stovi priešais sporto rūmus. Kitoj pusėj upės.

              Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
              Nesuprantu. Kai tavo foto vertina tada ardosi, kad maza bala gavo, o kai kitam dedi pats tyli. Kaip sakoma aplink savo kiema apeikim, tada jau ir i kitus liskim.
              Paskaityk konkurso taisykles ir ten rasi tokį punktą: skiriant žemus balus prašome paaiškinti savo įvertinimą. Aš turiu teisę to paprašyti. Galiu betkurį savo skirtą žemą balą paaiškinti ir niekada nereikalavau paaiškinimų iš žmonių nuolat dalyvaujančių konkursuose arba bent jau nuolat vertinančių nuotraukas. O čia tiesiog įdomu pasidarė, kas paskatino forumo dalyvius skirti tokius balus, kuomet prieš tai jie nėra nei vienos nuotraukos savos įdėję ir nė vienos nuotraukos įvertinę.


              pati nuotrauka gal ir idomi, bet kazko jai truksta... gal labiau issiskiriancio objekto...
              Supratau.

              Comment


                #8
                truksta astrumo.. ir mano asmenine nuomone, galetu buti kiek daugiau virsaus ir maziau apacios t.y. biski pakeltas kadras man graziau ziuretusi
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  #9
                  Man nuotrauka išties patiko, tik šiek tiek kreivoka. 8/10

                  Comment


                    #10
                    man noretusi didesnes erdves is kaires puses....

                    Comment


                      #11
                      Parašė taimis Rodyti pranešimą
                      Dar pagalvojau ar tikrai BW tinka šiuo atveju, iš pradžių galvoji kad taip- nes niūri nuotrauka turi būt, bet po to pagalvojau kad tas niūrus palikimas atrodytu dar prasčiau apsuptas visų tų žalių medžių. Gautusi kontrastas tarp gaivios gamtos ir to niūraus pilko pastato.
                      nė velnio, neseniai ėjau pro šalį, ir saulėtą dieną, ypač iš toliau, šis statinys tarp žalių medžių visai riomantiškai atrodo, anaiptol ne niūriai.

                      Comment


                        #12
                        o čia tikrai CCCP palikimas?

                        Comment


                          #13
                          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                          o čia tikrai CCCP palikimas?
                          Į smetoninį nepanašus

                          Comment

                          Working...
                          X