Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mane myli vien tik saulė ir dangus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė specz Rodyti pranešimą
    Visa tiesa apie 'mus'
    Nereiketu tai suprasti kiekvienam asmeniskai. Cia daugiau ar maziau apie kaip kurios nickus. O paciu nicku nenoriu mineti. Manau nera prasmes daryti sumaistes siuo klausimu. Bet tuo paciu kaip kurie supras, ka as turejau galvoje.


    Parašė frobo Rodyti pranešimą
    Aciu, aciu uz toki draugiska priemima ir "visa tiesa" apie jus.
    Suprantu, kad cia negausiu profesionaliu ziniu. Uz jas tektu pakloti nemenkus pinigus musu miesto universitete, kur bet kas gali pusei metu isirasyti i tas "studijas". Deja tam neturiu laiko siuo metu, o fotografuoti "graziau, idomiau", noriu.
    Del kritikos, kad ir astrios, pasistengsiu neimti stipriai i plaucius ir gal kaip nors isgyvensiu. O jusu paciu diskusijos tarpusavyje apie paciu pristatytas nuotraukas, man visai patiko. Kitiap nebuciau zengus zingsnio, prisijungti i jusu buri.
    Aciu dar karta uz silta priemima , na ir kimbam rimtia i kritikas.
    O jei yra noras mokintis, tai valio. Dalyvauk ir kituose forumuose, po mazu viska suprasi ir ismoksi. O siaip kursai tikrai nepamaisytu.

    Beje kituose forumuose, balvonu taip pat netruksta. Teko matyti, kaip super kadras. Nuotrauka laimetoja, ivertinta auksciausiais balais apie 90 proc. Bet buvo apie 3-4 procentus kurie ivertino vos ne maziausiu balu. Motyvuodami tuo, kad tai ne ju stiliaus nuotrauka. Man asmeniskai tai nera labai suprantama, nes jei nuotrauka ne mano stiliaus, tai as jos is vis nevertinu, nes kaip as galiu ivertinti nuotrauka, kuri man jau automatiskai nepatinka, net nevertinant technines puses ir t.t.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #22
      Parašė specz Rodyti pranešimą
      Visa tiesa apie 'mus'
      Nereiketu tai suprasti kiekvienam asmeniskai. Cia daugiau ar maziau apie kaip kurios nickus. O paciu nicku nenoriu mineti. Manau nera prasmes daryti sumaistes siuo klausimu. Bet tuo paciu kaip kurie supras, ka as turejau galvoje.


      Parašė frobo Rodyti pranešimą
      Aciu, aciu uz toki draugiska priemima ir "visa tiesa" apie jus.
      Suprantu, kad cia negausiu profesionaliu ziniu. Uz jas tektu pakloti nemenkus pinigus musu miesto universitete, kur bet kas gali pusei metu isirasyti i tas "studijas". Deja tam neturiu laiko siuo metu, o fotografuoti "graziau, idomiau", noriu.
      Del kritikos, kad ir astrios, pasistengsiu neimti stipriai i plaucius ir gal kaip nors isgyvensiu. O jusu paciu diskusijos tarpusavyje apie paciu pristatytas nuotraukas, man visai patiko. Kitiap nebuciau zengus zingsnio, prisijungti i jusu buri.
      Aciu dar karta uz silta priemima , na ir kimbam rimtia i kritikas.
      O jei yra noras mokintis, tai valio. Dalyvauk ir kituose forumuose, po mazu viska suprasi ir ismoksi. O siaip kursai tikrai nepamaisytu.

      Beje kituose forumuose, balvonu taip pat netruksta. Teko matyti, kaip super kadras. Nuotrauka laimetoja, ivertinta auksciausiais balais apie 90 proc. Bet buvo apie 3-4 procentus kurie ivertino vos ne maziausiu balu. Motyvuodami tuo, kad tai ne ju stiliaus nuotrauka. Man asmeniskai tai nera labai suprantama, nes jei nuotrauka ne mano stiliaus, tai as jos is vis nevertinu, nes kaip as galiu ivertinti nuotrauka, kuri man jau automatiskai nepatinka, net nevertinant technines puses ir t.t.




      ...

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #23
        kas cia darosi su forumu, rasau zinutes o ju nesimato.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #24
          Idomu kur tupi mano pries tai rasyta zinute, jei:
          frobo #20 o mano sekanti #23. Keista.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #25
            Ramiai . Bent man visus tavo parašytus pranešimus rodo

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26

              Turbut problemus su serveriu o tiksliau DB, kad taip bludija viskas. Dabar ir as jau matau. Matomai, nemaciau tol kol kas kitas neparase zinutes ar ka.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #27
                Samot, asmeniskumu neizvelgiu jokiu, tiesiog visiskai pagristai viska issakei. Kaip ir minejai, svarbiausia sugebet atsirinkti informacija. Betkokioje bendruomeneje ilgiau uzsibuvus visa tai isisavinama, o i kitka nebekreipi demesio.

                Comment


                  #28
                  Tai, kad jis ten tikrai nėra vienišas

                  Comment

                  Working...
                  X