Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mane myli vien tik saulė ir dangus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mane myli vien tik saulė ir dangus

    Bandau dar karta kelti savo nuotrauka. Praneskit, ar matosi si karta. Jei nesimato, prasysiu pagalbos, nes ir pries tai nuotrauka keliau pagal instrukcijas

    19
    10
    0,00%
    0
    9
    10,53%
    2
    8
    21,05%
    4
    7
    21,05%
    4
    6
    5,26%
    1
    5
    15,79%
    3
    4
    26,32%
    5
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Kraupiai nuskambės , bet dėl šitos nuotraukos nevertėjo vargintis

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Na, pasiseke
      Esu naujoke jusu forume ir pirma karta gyvenime dalyvauju bet kokiame fotokonkurse. Prasau ivertinkite, negailekite kritikos ir patarimu,nes esu uzsidegus ismokti "rimtai" fotografuoti

      Comment


        #4
        Na, pagaliau pasiseseke! Esu naujoke jusu svetaineje, ir pirma karta dalyvauju bet kokiame fotokonkurse.
        Prasau kritiko, patarimu,nes esu rimtai uzsidegus pramokti "rimtai" fotografuoti", o ne "snapshotinti"

        Comment


          #5
          Aciu eziukas, net iskaitau. (sergu, turiu tempos)

          Comment


            #6
            Trūksta ryškumo. Ar redaguoji nuotraukas? Or nuotrauka ne itin patiko (bet patiko) tad rašau 8.

            Comment


              #7
              Pauliezaz, ka reiskia "redaguoji nuotraukas"?
              Sia nuotrauka patalpinau, todel kad ji monumentali. O skaiciau, kad "pradedantiesiems" patariama pradeti butent nuo monumentalios fotografijos. As vis paskestu tarp detaliu ir seseliu, taip vadinamoje "smulkioje" ar fokusuojamoje fotografijoje.
              Bet vis tiek, ktirikuokit, negailekit. Man tikria nesvarbu, kiek balu surinksiu. MAn svarbiau psichologinis prasiverzimas ismokti idomiai fotografuoti ir nesigedyti kam mano kuryba "isstatyti" kritikai. Tiek.

              Comment


                #8
                Man trūksta kontrasto tarp uolos ir dangaus, o ir pati nuotrauka "paplaukusi" Na, bet naujokės ir dar merginos juk neskriausi... Tad tebūnie 8/10

                Comment


                  #9
                  Parašė frobo Rodyti pranešimą
                  Pauliezaz, ka reiskia "redaguoji nuotraukas"?
                  Per tam tikrą programą (PhotoShop, PaintShop, GIMP ittip) pakoreguoji spalvas, pridedi efektų ir panašiai. Dauguma pažengusių fotografų naudoja tokias programas, kad galėtų ištaisyti fotografavimo metu padarytas klaidas arba kadro patobulinimui.

                  Comment


                    #10
                    nieko tokio sveikinu isijungus i musu gretas....Svarbu ne tobulumas, bet pats eijimas link jo

                    Comment


                      #11
                      Nepažystų aš tų JAV prezidentų, gal plačiau apie šį parašykit. Gal pavadinimas gilesnę prasmę turi, susijusią su asmenybe ?

                      Comment


                        #12
                        Šaunuolė kad bandai.Niekas negimė mokėdamas.Į temą pataikei ir tai jau gerai. Vaikinai kartais būna perdaug tiesmukiški nenusimink.
                        Ne viskas auksas kas auksu blizga

                        Comment


                          #13
                          Ne, ne, nenusimenu. Dekoju uz visas kritikas. Ir balus, taip lietuviskai-draugiskai uzkelete .
                          Aciu ir uz patarima naudotis tomis technikomis. O as "rimtu" knygu prisiskaicius, ir "apsvaigus" nuo R. Rakausko nuotrauku, maniau, kad "tikas" forografas tu "sintetiku" nenaudoja, o stengiasi isgauti gera vaizda tik sviesos-seseliu, ar dar kokiomis "naturaliomis" priemonemis.
                          Aciu, dabar jau be skrupulu pajungsiu i savo fotografijas ir "sintetini maista"...

                          Comment


                            #14
                            Syle, Tai Dzordzo Wasingtono profilis. Ten ant tos uolos "kabo" keturi is ju Pietu Dakotos vakarineje dalyje.
                            Washingtono municipalinej paveikslu galerijoje, vyko praeita vasara jo portretu paroda. Parodoje buvo akcentuota, kad jis buvo introvertas. Ar jis jautesi vienisas, nezinau. T.p. istoriniai saltiniai byloja, jo buta gero stratego ir politiko viesumoje. Namuose visa valdzia buvo jo zmonos rankose ir jis net necypteldavo kad jam truksta "demokratines" saviraiskos namu aplinkoje.
                            Atrodo, kad ne tik sio prezidento zmonos buta smarkios. Dar keleta is ju sekmingai skyne savo vyrams kelia i politika ir sildesi politinio pripazinimo spinduliuose.
                            Na, bet as siaip ar taip, apie JAV istorija per daug nesidomiu, o taip pat ir toli esu nuo visokiu politiku. Cia tik keli pastebejimai is tokios a la JAV "pop-istorijos".

                            Comment


                              #15
                              Nu, visai man gėda , šitą pažystu, tik paprastai jis matomas kitu kampu, tai ir susivėliau.

                              Comment


                                #16
                                Parašė frobo Rodyti pranešimą
                                Ne, ne, nenusimenu. Dekoju uz visas kritikas. Ir balus, taip lietuviskai-draugiskai uzkelete .
                                Aciu ir uz patarima naudotis tomis technikomis. O as "rimtu" knygu prisiskaicius, ir "apsvaigus" nuo R. Rakausko nuotrauku, maniau, kad "tikas" forografas tu "sintetiku" nenaudoja, o stengiasi isgauti gera vaizda tik sviesos-seseliu, ar dar kokiomis "naturaliomis" priemonemis.
                                Aciu, dabar jau be skrupulu pajungsiu i savo fotografijas ir "sintetini maista"...
                                Sveikinu su debiutu! Nors darbas ir nera sedevras, bet nenusimink, esu mates blogesniu darbu konkursuose Svarbu, kad yra noras tobuleti ir mokytis.

                                Del sintetinio slamsto, tai galiu pasakyti tiek, kad anksciau, kai nebuvo kompu ir fotoshopu, fotomeistrai panasius efektus isgaudafo fotolaboratorijoje su tradicine fototechnika. Tam tikslui netgi turedavo laborantus-asistentus. Dabar sis procesas persikele i skaitmenines "laboratorijas", cheminius elementus pakeite baitai, bet principai liko tie patys.

                                Sekmes!

                                S_P
                                S_P

                                Meninė fotografija
                                www.sp-foto.lt

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė frobo Rodyti pranešimą
                                  Na, pasiseke
                                  Esu naujoke jusu forume ir pirma karta gyvenime dalyvauju bet kokiame fotokonkurse. Prasau ivertinkite, negailekite kritikos ir patarimu,nes esu uzsidegus ismokti "rimtai" fotografuoti
                                  Visu pirma siame forume!
                                  Antra, nelabai tiksliai pataikei su forumu, jei nori ismokti fotografijos, nes cia nera tokiu kurie mokins ar pateiks superinius patarimus. Cia susirinke dalyviai, tik vienas kitas paie fotografija zino ir supranta siek tiek daugiau, nei tu pati (pats).
                                  Na ir trecia, konkursas yra kaip ir paroda, kurioje demonstruoji savo geresnius darbus,o ne kazkokia mokykla. Tad tiketis super patarimu, taip pat nederetu. Daugiau ar maziau, sulauksi pastabu, kas patinka arba nepatinka. O cia jau reikia moketi atrinkti informacija, nes daugumai autoriu nemoka ar nesugeba priimti neigiamus atsiliepimus apie ju darbus. O beto nereikia pamirsti, kad dar ir yra kategorija "dalyviu", kurie specialiai nuvertins tavo darba, nors patys bus su visisku kiauru nuliu fantazijos, netures zalio supratimo, kas yra fotografija, o kieciausias jiems "menas" isgaunamas mobiliu telefonu, fotografuojant girtus draugu snukucius per isgertuves.

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    #18
                                    Visa tiesa apie 'mus'

                                    Comment


                                      #19
                                      Aciu, aciu uz toki draugiska priemima ir "visa tiesa" apie jus.
                                      Suprantu, kad cia negausiu profesionaliu ziniu. Uz jas tektu pakloti nemenkus pinigus musu miesto universitete, kur bet kas gali pusei metu isirasyti i tas "studijas". Deja tam neturiu laiko siuo metu, o fotografuoti "graziau, idomiau", noriu.
                                      Del kritikos, kad ir astrios, pasistengsiu neimti stipriai i plaucius ir gal kaip nors isgyvensiu. O jusu paciu diskusijos tarpusavyje apie paciu pristatytas nuotraukas, man visai patiko. Kitiap nebuciau zengus zingsnio, prisijungti i jusu buri.
                                      Aciu dar karta uz silta priemima , na ir kimbam rimtia i kritikas.

                                      Comment


                                        #20
                                        Aciu, aciu uz toki draugiska priemima ir "visa tiesa" apie jus.
                                        Suprantu, kad cia negausiu profesionaliu ziniu. Uz jas tektu pakloti nemenkus pinigus musu miesto universitete, kur bet kas gali pusei metu isirasyti i tas "studijas". Deja tam neturiu laiko siuo metu, o fotografuoti "graziau, idomiau", noriu.
                                        Del kritikos, kad ir astrios, pasistengsiu neimti stipriai i plaucius ir gal kaip nors isgyvensiu. O jusu paciu diskusijos tarpusavyje apie paciu pristatytas nuotraukas, man visai patiko. Kitiap nebuciau zengus zingsnio, prisijungti i jusu buri.
                                        Aciu dar karta uz silta priemima , na ir kimbam rimtia i kritikas.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X