Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Aš mylėti tave ilgai, aš mylėti tave labai daug"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Aš mylėti tave ilgai, aš mylėti tave labai daug"

    (pavadinimas originalo kalboje turetu buti toks: "Me love you long time, me love you too much")

    18
    10
    33,33%
    6
    9
    22,22%
    4
    8
    38,89%
    7
    7
    5,56%
    1
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2

    Comment


      #3
      Čia kartais nebus koks Tailando transvestitas? Tam tikros kūno dalys labai pakelia įvertinimą (gal kaikam ne tik jį) Už minties paprastumą tik 8
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        #4
        John, reikejo parinkti kokia su neskustom pazastim, kad butu ka kritikuoti Jei rimtai, tai svariai atliktas darbas!

        Comment


          #5
          Ash, tai tikrai ne transvestitas
          Na sutinku, kad pati nuotraukos kokybe galbut ne per geriausia, bet, imho, subjektas tikrai tinkamas temai (na bent jau palyginus su suniukais ir meskiukais, kuriu jau prisiziurejome)

          Comment


            #6
            is veido tai nelabai grazi

            Comment


              #7
              kaunaz, tai gan subjektyvus matas. Mano nuomoe siuo atveju kitokia, nei tavo. Tai priklauso nuo to, kas tau labiau patinka: pvz juoda ar geltona (tarkim, plauku spalva), tiesi, ar riesta (nosis), siauros ar placios (akys) ir t.t.

              Comment


                #8
                Parašė John Rodyti pranešimą
                kaunaz, tai gan subjektyvus matas. Mano nuomoe siuo atveju kitokia, nei tavo. Tai priklauso nuo to, kas tau labiau patinka: pvz juoda ar geltona (tarkim, plauku spalva), tiesi, ar riesta (nosis), siauros ar placios (akys) ir t.t.
                siuo atveju as vertinau ne pagal rase ar pan., bet konkreciai pagal veido bruozus.

                Comment


                  #9
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Ash, tai tikrai ne transvestitas
                  Na sutinku, kad pati nuotraukos kokybe galbut ne per geriausia, bet, imho, subjektas tikrai tinkamas temai (na bent jau palyginus su suniukais ir meskiukais, kuriu jau prisiziurejome)
                  Sutinku, kad temai tinkama, aš už tuos meškiukus ir t.t. net nebalsavau (tie meškiukai irgi nebuvo kažkas labai nesąmoningo, tiesiog labiau būtų tikę romantikos temai, o ne seksualumo), nesinori blogo įverčio duot. Nors nebūtinai turi nuotraukoj būt žmogus, kad šiai temai tiktų, esmė yra pateikimas Nuotraukos kokybės aš niekada nežiūriu, nesu ekspertas šioj srity. Man kur kas svarbesnė yra pati nuotraukos idėja, mintis, kurios pagrindu esmė perteikiama Kadangi šiuo atveju tai padaryta, mano nuomone, gana paprastai tai ir skyriau 8 8 ne taip jau mažai, neįpraskit vien 10 gaut

                  Grožis, nesvarbu pagal ką jį vertiname, visada yra mūsų subjektyvi nuomonė, čia John teisus. Tačiau lygiai taip pat teisus ir kaunaz, skirdamas įvertį, remiantis savo subjektyvia nuomone
                  Paskutinis taisė ; 2006.11.17, 00:31.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    #10
                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    siuo atveju as vertinau ne pagal rase ar pan., bet konkreciai pagal veido bruozus.
                    Tai visiskai nesvarbu, as galvoje neturejau rases. Beje, man tokie veido bruozai labai patinka

                    Comment


                      #11
                      John/blitz, čia tu taip jai sakei prieš fotografuodamas? (turiu omeny: "Me love you long time, me love you too much")

                      Comment


                        #12
                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        John/blitz, čia tu taip jai sakei prieš fotografuodamas? (turiu omeny: "Me love you long time, me love you too much")
                        Sita fraze ne karta nuskamba viename sename gerame filme apie Vietnamo kara (Full Metal Jacket). Ten gan gerai iliustruota sitos frazes vartosena.
                        Paskutinis taisė John; 2006.11.17, 01:06.

                        Comment

                        Working...
                        X