Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Hmmmmm...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hmmmmm...

    17
    10
    17,65%
    3
    9
    11,76%
    2
    8
    29,41%
    5
    7
    17,65%
    3
    6
    5,88%
    1
    5
    5,88%
    1
    4
    5,88%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    5,88%
    1

    #2
    Patiko, toks mąslus žmogus.
    Išsiskiria minioje

    Comment


      #3
      Nežinau ar tai emocijos

      Emocija (lot. e(x) – iš, nuo + motio – judėjimas, veiksmas, gestas)

      IT. Sicilija
      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
      LT. Kaunas 2009.01.04

      Comment


        #4
        Susimąstymas... Ką aš čia veikiu?...
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Gerai atrodo. Net bandžiau nuspėt ar ant fono neuždėtas koks patamsinantis-paliejantis sluoksnis. Arba mane dažnai aplanko foto-shopinimo vaiduokliai.

          Comment


            #6
            Parašė jungengg Rodyti pranešimą
            Gerai atrodo. Net bandžiau nuspėt ar ant fono neuždėtas koks patamsinantis-paliejantis sluoksnis. Arba mane dažnai aplanko foto-shopinimo vaiduokliai.
            Na jei taip gryžus kokius 3 dešimtis metų atgal, PS nebuvo. Bet rankos, popieriaus lapas ir visokie kitokie fintai buvo kišami po didintuvu kad tik išgauti kažkokį efektą. Dabartiniais laikais visą tai atlieka PS ar kitos programos. Ir nemanau jog pats dėdamas nuotraukas čia kokios nors iš jų nenaudoji. Bet PS, kiek supratau, Tau jau blogybė. O po Tavo tokio pasisakymo susidaro įspūdis jog pavydi tam kas moka juo naudotis.
            Kas liečia nuotrauką tai mano asmeninis reikalas ar naudojau PS, ar ne.

            Comment


              #7
              Parašė ziemke Rodyti pranešimą
              Bet PS, kiek supratau, Tau jau blogybė. O po Tavo tokio pasisakymo susidaro įspūdis jog pavydi tam kas moka juo naudotis.
              Kas liečia nuotrauką tai mano asmeninis reikalas ar naudojau PS, ar ne.
              Bereikalo tamsta šiuo atveju primetat man pavydą. Ir anaiptol nesu prieš PS. Mano asmenine nuomone, čia su juo visai nedaug persūdyta. O balų skyriau 10.

              Comment


                #8
                Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                Bereikalo tamsta šiuo atveju primetat man pavydą. Ir anaiptol nesu prieš PS. Mano asmenine nuomone, čia su juo visai nedaug persūdyta. O balų skyriau 10.
                Aš ir nesakau jog pavydi, bet tik gali susidaryti toks yspūdis po tokio tavo pasisakymo. Juo labiau nenorėjau įžeisti taves. Paprasčiausiai išsakiau savo nuomonę. Aš ir pats to PS naudoti beveik nemoku, bet tai mano problema. O kas liečia nuotrauką tai ir realiai gali būti tokia situacija , kai fonas būna šešėlyje.

                Comment

                Working...
                X