Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

MAKRO Fotografija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne, tie trikampiukai iškilūs, skirti akliesiems... Mąstelis ~1,5cm išilgai kadro...

    Comment


      Tiesa... Ankščiau niekada nepastebėjau, galvojau kur ant 100Lt tiek trikampiukai ir spalvotos juostelės, bet visdėlto yra .

      Comment


        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
        Vaidai, jūs visiškai teisus iš kur toks nuovokumas?
        Na, pagal mano studijų specialybę lyg ir reikėtų nusimanyti apie mažus mastelius

        O šiaip 100 Lt iškart supratau, nors po ranka ir neturėjau, dėl kitų teko šiek tiek pamąstyti, bet irgi nebuvo labai sunku (dėl porolono labiausiai abejojau)

        Comment


          Tarp tu trikampiu ir uzrasu LIETUVOS BANKAS yra dar vienas zenklas panasus i ovala su propeleriu. Jis yra banknotos apsauga. Ar visi zino nuo ko ji saugo?

          Comment


            Bent jau aš ne
            P.

            Comment


              Aš irgi nežinau

              Comment


                propeleris uzima 50% ovalo ploto, ne daugiau ne maziau... del ko taip padaryta?

                Comment


                  Kitoje banknoto pusėje toje pačioje vietoje yra toks pat ovalas su "propeleriu", tik tas "propeleris" užpildo tiksliai tas vietas, kurių pirmasis neužpildo. Žiūrint prieš šviesą, visas ovalas tampa "užpildytas", o "propeleriai" neturi persidengti. Teisingai?

                  Comment


                    >..Teisingai?
                    Teisingai, be to ten zaidimas su menciu spalvom, bet ne esme, esme kad turi sutapti. Tokius, analogiskus zenklus turi visi banknotai. Bet del ko taip padaryta? Ka saugo tas zenklas?

                    Comment


                      Pora kadrų.
                      Mano darbai deviantart'e

                      Comment


                        Antras beveik grazus

                        Comment


                          Parašė Andas Rodyti pranešimą
                          Antras beveik grazus
                          O ko jam trūksta,kad būtų visiškai gražus?
                          Mano darbai deviantart'e

                          Comment


                            Parašė osiz Rodyti pranešimą
                            Pora kadrų.
                            Visai neblogi kadari, bet mano nuomone viską gadina antras planas (Buitinis trobų vaizdelis. Turbūt labiau tiktų kiti augalai)

                            Comment


                              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                              Visai neblogi kadari, bet mano nuomone viską gadina antras planas (Buitinis trobų vaizdelis. Turbūt labiau tiktų kiti augalai)
                              Ačiū už pastabą.Šią klaidą pasistengsiu ištaisyti ateityje.
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                Mano pabandymai:





                                Stipriai pakoreguota versija:



                                Žiedo viduje:

                                Comment


                                  Ta pokereguota versija, kol kas geriausias darbas ka maciau is tavo Visai neprastai atrodo.

                                  Comment


                                    Parašė specz Rodyti pranešimą
                                    Ta pokereguota versija, kol kas geriausias darbas ka maciau is tavo Visai neprastai atrodo.
                                    Ačiū

                                    Comment


                                      neviena nuotrauka necropinta, neturedamas laiko negaudziau sviesos, nekadravau ir pan tad del kokybes nepriekaistaukit ir meniskumo neieskokit. ISO 1600.

                                      P.S. turejo but 3 isviso, likusias 2 imesiu veliau, bo imageshack durniuoja, o laiko neturiu zaist.

                                      Comment


                                        Labai graziai gavosi.
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          ne grozyje o mastelyje esme

                                          Comment

                                          Working...
                                          X