Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Truputis AUTO-MOTO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Truputis AUTO-MOTO

    Pateikiu kelias nuotraukas, man naujoje srityje: auto-fotografija.
    Vertinti Jums














    #2
    Nu ir temas kept pradėjai, užsikaupė nuotraukų? Sunku su juostiniu judančius objektus gaudyt, bet iš kur toks stiprus grūdas? Dėl juostos ar sharpinimo?

    Comment


      #3
      labiausiai vykus matyt su sedinciu motorolininku. kitoms siektiek pritruko judesio tikslumo
      www.tomflagman.com

      Comment


        #4
        Nevisai. Nuotraukų, aišku, yra, tačiau temas kuriu tik su naujom, prasidėjo sezonas, vat ir pagrindas temoms atsirado.
        Kol kas visi mano kadrai daryti senu blogu SAMSUNG A4 + PC sharp`inimas.
        Todėl kai kurias nuotraukas galutinai sharp`inu, kad būtų lyg juosta.
        Svajoju apie naują fotiką

        Comment


          #5
          Bet turi gerą juostinį canoną.... d300 ar d350

          Comment


            #6
            Turėjau...nebuvo naudojamas.
            Turiu nuostabųjį ZENIT TTL ir 8 geriausius objektyvus, tačiau tai labai meninis fotoaparatas.

            Comment


              #7
              Kodėl nebuvo naudojamas?

              Comment


                #8
                Turima optika netenkino, o pirkti kažką naujo yra per brangu.
                + brangios nuotraukos.

                Turiu SSRS optikos, kurios pvz. CANON atitikmuo kainuotų nerealiai daug.

                Comment


                  #9
                  Nu pasigirk, kurie ten geresni skaitosi? A tai kam pirkai tą kanoną? O dėl brangumo tai tas pats ir su zenitu juk... Ryškint ir spausdint vis tiek reikia, nebent turi galimybę nusiskanuot negatyvą...

                  Comment


                    #10
                    Žymiausi:
                    Юпитер-9, Индустар-64Л(nerealiai aštrus), Юпитер-37А,
                    Мир-1В ir japoniškas Vivitar 100-200 f4.
                    Canon norėjau išbandyti. Kūnas liuks, pigi optika šlamštas.
                    Be to pardaviau už tiek kiek ir nusipirkau, tad gavosi nemokamas testas

                    Comment


                      #11
                      O nenorėjai su adapteriu savo optiką naudot? Tai gautūsi kūnas geras ir otika gera... Aš užsidėjau industar-50-2 toks juokingas, baisiai mažas, bet kokybė sakyčiau už kitiio geresnė

                      Comment


                        #12
                        Štai juostinis pavyzdys(Canon):

                        Comment


                          #13
                          Ai...palauksiu, kol surinksiu pinigų skaitmeniniam veidrodžiui, tada iškart perejimas ir JEGA.
                          Mane stebina Industar 61L - kiek veliau(jei įdomu) įmesiu nuotraukų, darytu juom. Nerealus objektyvas.
                          Man pasisekė, gavau būtent tuos retus, "sekmingus" SSRS objektyvus.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                            Ai...palauksiu, kol surinksiu pinigų skaitmeniniam veidrodžiui, tada iškart perejimas ir JEGA.
                            Mane stebina Industar 61L - kiek veliau(jei įdomu) įmesiu nuotraukų, darytu juom. Nerealus objektyvas.
                            Man pasisekė, gavau būtent tuos retus, "sekmingus" SSRS objektyvus.
                            Pagaliau atsiranda temos apie fotografiją. Nikai varyk...

                            IT. Sicilija
                            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                            LT. Kaunas 2009.01.04

                            Comment


                              #15
                              Taigi turiu tą patį Industar 61L dėl to gerumo klausimas... reiks daugiau paeksperimentuot, dayt bandymus su kitiniu ir tuo... Gerai įdėsiu ir aš nuotraukų, o gal reikia šitą diskusiją kur iškelt? Į ką nors apie juostinius...

                              O tas pavyzdys su canon geras, gražios juostinio spalvos, tik kad fokusas ant tos lempos, kuri mažą vietą kadre užima...

                              Comment


                                #16
                                Na čia reikės postus kelti.
                                Šiaip šiuolaikinė fotografija man atrodo neišsemiama.
                                Tad, forumiečiai, pirmym visi kartu!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                  Taigi turiu tą patį Industar 61L dėl to gerumo klausimas... reiks daugiau paeksperimentuot, dayt bandymus su kitiniu ir tuo... Gerai įdėsiu ir aš nuotraukų, o gal reikia šitą diskusiją kur iškelt? Į ką nors apie juostinius...

                                  O tas pavyzdys su canon geras, gražios juostinio spalvos, tik kad fokusas ant tos lempos, kuri mažą vietą kadre užima...
                                  Jo. Nuo diskusijos apie optika galima nukelti gal net i atskira tema.

                                  Comment


                                    #18
                                    Juostinių veidrodinių temoje pratęsime diskusijas

                                    Comment

                                    Working...
                                    X