Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų redagavimo konkursas: taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Mano nuomone ateities konkursuose reiktu leisti daryti absoliuciai viska, iskaitant ir kitu nuotrauku naudojima, aisku iki tam tikros ribos, kol nuotrauka dar bent kiek panasi i pradine.
    Jedi power!

    Comment


      #22
      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
      O klausimas : jeigu negalima kitų nuotraukų naudoti, nes tai jau būtu manipuliacija. Tai negalima ir pripiešti ko nors, nes tai jau būtu piešinis ?
      Visko smulkiai taisyklėse nenumatysi, todėl čia pateikta tik viena paprasta taisyklė - galima naudota tik šią nuotrauką. Vadinasi su ja galima daryti viską.

      Comment


        #23
        Pripiesti manau gali sekmes bandant as visai rimtai, idomu butu paziuret ka pripaisysi

        Comment


          #24
          Man tai dar įdomiau bus, vieni pripaišę, kiti perklinoję kokius nors objektus, treti padarę rimtesnes (maždaug į miestų nuotraukų konkursą tinkančias nuotraukas). Bus kažkokia makalynė, bet tai nereiškia, kad neįdomu, ypač tiems, kurie iš anksto nežino ką padarys kiti.

          Comment


            #25

            Kas kaip moka, tas taip šoka

            Beto būtu gerai, kad Edd'as nekomentuotu ką jau yra matęs ar kas yra, o ko nėra Nervuoja labai Gerai būtu, kad Edd savo komentarus pasilaikytu iki pirmadienio

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą

              Kas kaip moka, tas taip šoka

              Beto būtu gerai, kad Edd'as nekomentuotu ką jau yra matęs ar kas yra, o ko nėra Nervuoja labai Gerai būtu, kad Edd savo komentarus pasilaikytu iki pirmadienio
              O aš nieko ir nepasakiau. Pasakiau kaip maždaug gali būti, o ne kas atsiųsta. Nes šiaip jau dabar yra atsisųtos tik dvi nuotraukos, tad... Jožai laukiu tavo paišelionių.

              Comment


                #27
                Parašė specz Rodyti pranešimą
                Pripiesti manau gali sekmes bandant as visai rimtai, idomu butu paziuret ka pripaisysi
                Jau atsiuntė. Galiu pasakyti, kad visai neįdomu. Vietoj skulptūros Jožikas įpaišė savo autoportretą ir tiek.

                Comment


                  #28
                  Na tai kaip gali buti neidomu? Kichas ir modernizmas siais laiakis atsigauna, laukiam nesulaukia.

                  Comment


                    #29
                    Šiuo metu turim 6-ias nuotraukas. Dar iki 20:00 val, jei kas norit dalyvauti turėtumėt spėti.

                    Comment


                      #30
                      Ech, visdelto praleisiu si konkursa, darbo ir savas nuotraukas redaguojant dabar uztenka
                      Laukiu nesulaukiu kol galesim pamatyti ka sugalvojo dalyviai
                      Jedi power!

                      Comment


                        #31
                        Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                        Ech, visdelto praleisiu si konkursa, darbo ir savas nuotraukas redaguojant dabar uztenka
                        Laukiu nesulaukiu kol galesim pamatyti ka sugalvojo dalyviai
                        Na jau , per valandą su trupučiu gali ir šedevrą padaryti Parodyk ką moki Nor žinoma svarbiausia dalyvauti , o ne nugalėti

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #32
                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                          Na jau , per valandą su trupučiu gali ir šedevrą padaryti Parodyk ką moki Nor žinoma svarbiausia dalyvauti , o ne nugalėti
                          Niekingas posakis, mano nuomone. Aišku, nuotraukų konkursuose aš ir nesiruošiu nugalėti, bet dalyvauti ir nesiekti pergalės kažkokia nesąmonė

                          Comment


                            #33
                            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                            Niekingas posakis, mano nuomone. Aišku, nuotraukų konkursuose aš ir nesiruošiu nugalėti, bet dalyvauti ir nesiekti pergalės kažkokia nesąmonė
                            Nevisada laimi geriausias Faktas

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #34
                              Kaip blynas. Nebutina dalyvauti vien siekiant pergales. Konkursai cia visiskai neprognozuojami ir retai kada pirmos vietos verciausias kadras laimi.

                              Comment


                                #35
                                Gavau dar du darbus. Liko maždaug valanda, gal dar kas norėtų sudalyvauti?

                                Comment


                                  #36
                                  aš norėčiau
                                  neužbaigiau, nes vieno dalyko šope neradau :/

                                  Comment


                                    #37
                                    Jau vėlu, nes jau sukurta balsavimo tema. Dalyvauk kitą kartą. Aišku įdomu būtų pamatyti tavo darbą.

                                    Comment


                                      #38
                                      Mano bandymai redaguoti nuotrauka, bet taip ir nepabaigiau


                                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                      Comment

                                      Working...
                                      X