Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų redagavimo konkursas: taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuotraukų redagavimo konkursas: taisyklės

    Taisyklės paprastos. Yra nuotrauka:

    Paspauskit
    ant jos norėdami atsisiųsti didesnį variantą.

    Norintys dalyvauti konkurse turi ją redaguoti bei galutinį variantą atsiųsti man asmenine žinute. Galutinio/tarpinių rezultatų geriau niekam kitam nerodykit. Taip bus įdomiau ir jums patiems, ir tuo pačiu balsuotojai nesusidarys kažkokių išankstinių nuomonių. Vieni kitų darbus pamatysit ir vieni kitus nustebinsit (gerąja ar blogąja ta žodžio prasme ) tik balsavimo temoje, kuri bus sukurta pirmadienio vakare. Darbai priimami iki pirmadienio vakaro 20:00 valandos (t.y. 2007.01.15 20:00).
    Redagavimui beveik jokių apribojimų nėra, išskyrus vienintelį reikalavimą - redaguoti tik šią nuotrauką ir nieko daugiau, t.y. nesinaudoti kitomis nuotraukomis.

    Toliau šioje temoje galit klausti/ką nors siūlyti (vargu ar pagrindinės taisyklės bus iš esmės keičiamos, o jei taip, tai konkursas bus skelbiamas iš naujo), diskutuoti apie įvairius efektus ar pan.

    Sėkmės.
    Paskutinis taisė Edd; 2007.01.12, 21:30.

    #2
    O kiek vienas vartotojas gali redaguotu variantų atsiusti ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Siųskit po vieną, kuris jūsų manymu yra geriausias. O kitus, jei norit galit parodyti šioje temoje (tik nedėkit čia to galutinio/geriausio varianto).

      Comment


        #4
        Manau ir vertinimui darbus būtų galima pateikti be autorių vardų, taip išvengiant kartais pasireiškiančio asmeniškumo.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          Manau ir vertinimui darbus būtų galima pateikti be autorių vardų, taip išvengiant kartais pasireiškiančio asmeniškumo.
          Gera įdėja, taip ir padarysim. Vardai bus paskelbti kai baigsis balsavimas.

          Comment


            #6
            As savo versija daryti jau pradejau
            Jedi power!

            Comment


              #7
              Jau issiusta, guli pas Edd paste
              Beje manau kitomis nuotraukomis isvis turetu buti negalima naudotis.

              Comment


                #8
                Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                As savo versija daryti jau pradejau
                Gerai. Laiko dar daug. Beje, kelis darbus jau atsiuntė. Jei kas nors iki galutinio laiko sugalvos pakeisti jau atsiųstas nuotraukas - prašom, niekas to nedraudžia. Aišku keisti po 2007.01.15 20:00 jau nebebus galima.

                Comment


                  #9
                  Parašė specz Rodyti pranešimą
                  Beje manau kitomis nuotraukomis isvis turetu buti negalima naudotis.
                  Pagriežtinau tą savo taisyklę.

                  Comment


                    #10
                    Redagavimui beveik jokių apribojimų nėra, išskyrus galbūt vienintelis reikalavimas būtų redaguoti tik šią nuotrauką ir nieko daugiau, t.y. nesinaudoti kitomis nuotraukomis, bent jau labai pastebimai.
                    Na, čia paliekama vietos įvairioms interpretacijoms. Gal galima būtų pasakyti taip, kad pateiktame darbe pagrindinis dalykas būtų ši nuotrauka, o visa kita - jūsų fantazija. Manau nieko bloga jei tarkim joje įkomponuočiau Mikę Pūkuotuką su Kūlverstuku einančius per perėją? Ar aš čia ne taip supratau?
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #11
                      Ech, O as jau beveik padariau versija su kitos nuotraukos dalimi, na nieko, tada ja cia, be konkurso idesiu.
                      Jedi power!

                      Comment


                        #12
                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                        Na, čia paliekama vietos įvairioms interpretacijoms. Gal galima būtų pasakyti taip, kad pateiktame darbe pagrindinis dalykas būtų ši nuotrauka, o visa kita - jūsų fantazija. Manau nieko bloga jei tarkim joje įkomponuočiau Mikę Pūkuotuką su Kūlverstuku einančius per perėją? Ar aš čia ne taip supratau?
                        Aš jau pagriežtinau šią taisyklę - naudoti kitų nuotraukų negalima. Šiame konkurse taip ir palikime. Vėlesniuose (jei tokie bus), kad nebūtų nuobodu taisykles bus galima keitalioti. Pvz. galės būti, kad ir reikalavimas - sujunkite kelias nuotraukas, ar duotas koks pastatas ir jį kur nors reikia įdėti, ir pan. Manau sugalvoti galima visokių sąlygų ir nuo to konkursai būtų tik įdomesni.

                        Comment


                          #13
                          Na cia mano pavyzdinis variantas, konkursui ka nors originalesnio sugalvosiu:
                          Jedi power!

                          Comment


                            #14
                            Su dangaus prilipinimu tai tikriausiai čia daugelis sumastė taip

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Pas Ramūną labai panašiai kaip ir pas manė ;/ Dėlto šitos nesiūsiu :

                              Paskutinis taisė Ežiukas; 2007.01.12, 21:55.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Jei jau varda su Lietuviskom raidem rasai tai galejai gale ir nosine padeti

                                Grazi tavo versija, tokia dramatiska, mano tokia dabar kai ziuriu perspausta su spalvom isejo
                                Paskutinis taisė Ramunas; 2007.01.12, 21:57. Priežastis: Komentara apie nuotrauka idejau
                                Jedi power!

                                Comment


                                  #17
                                  Butent del dangaus ir sakau, kad kitas nuotraukas naudoti butu kategoriskai uzdrausta. Photoshopofobais nebusime, bet i manipuliacijas manau krypti nereiketu, iskrentama is fotografijos ribu.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Pas Ramūna labai panašiai kaip ir pas manė ;/ Dėlto šitos nesiūsiu
                                    Ką jūs visi kaip susitarę klijuojat dangų? Beje, o aš tokios nuotraukos ir nepriimčiau. Nes negalima naudoti kitų nuotraukų, galit bet ką daryti tik su duota nuotrauka.

                                    Comment


                                      #19
                                      Aš jau pagriežtinau šią taisyklę - naudoti kitų nuotraukų negalima. Šiame konkurse taip ir palikime. Vėlesniuose (jei tokie bus), kad nebūtų nuobodu taisykles bus galima keitalioti. Pvz. galės būti, kad ir reikalavimas - sujunkite kelias nuotraukas, ar duotas koks pastatas ir jį kur nors reikia įdėti, ir pan. Manau sugalvoti galima visokių sąlygų ir nuo to konkursai būtų tik įdomesni.


                                      Karts nuo karto smagu užsukti į ArtLebedev studijos svetainę ir pasižvalgyti į jų naujų darbuotojų paieškas, kurias jie rengia pasitelkdami panašius konkursus.

                                      Užduotis
                                      Rezultatai
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #20
                                        O klausimas : jeigu negalima kitų nuotraukų naudoti, nes tai jau būtu manipuliacija. Tai negalima ir pripiešti ko nors, nes tai jau būtu piešinis ?

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X