Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie "Teminį nuotraukų konkursą"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie "Teminį nuotraukų konkursą"

    Perziurejau "Ketvirtojo konkurso tema - "Seksuali akimirka"!". Ir neturiu ka pasakyti. Jei vertinciau kas yra dabar patalpinta, tai ranka nekyla duoti daugiau nei "1" balo. Kazkokios nesamones patalpinos, nuotraukos visiskai neatitinkancio tematikos nuotraukos. Arba fantazijos nulis. Na kaip gali buti seksualu du besiuostantys sunys arba ant medzio isdrozta sirdis ar ant sienos nupaisytas zmogeliukas su pimpalu.
    Jei jums tai seksualu, tai kyla klausimas ar jus nors karta gyvenime esat mate gyvai mergina ar teko prisiliesti prie jos. Kazkaip nesitiki, kad cia visi homoseksualistai, kiek parode apklausa tokiu cia tik 4 ar 6 berods. Neprisimenu.

    Ir apskritai, gal reikia keisti temos rinkimo principa, nes dabar isrenkama tema tokiu kurie neturi zalio supratimo apie fotografija. Zinau kad neismatuosi termometru kiek kiekvienas supranta apie fotografija. Bet gal kazkaip reiketu riboti su balsavimais tuos, kurie nedalyvauja patys. Nors ir kitos puses, kaip jau ir kazkada esu sakes, nera blogai, geram fotografui bet kokia tema iveikiama ir uzdavinukas, bei saves isbandymas. Bet vel klausimas, kiek cia tokiu kurie fotografuoja. Nemazai kas atsinaujino savo iranga, bet kas is to, kad jie ne tik kad nedalyvauja konkursuose, bet ir vertinimuose ju nematyti. Greiciausiai kazkokia baime, kad nusipirkus nauja foto technika dabar tikisi is ju stebuklo, o jis jiems nesigauna, tai pasitrauke i progrindi

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    #2
    Konkursas "Seksuali akimirka" iš anksto buvo pasmerktas žlugti.

    Comment


      #3
      samot, pritariu tau, kad sita tema visiskai nevykusi, man suniukai ar pliusiniai meskiukai taip pat neatrodo labai seksualu. Bet kodel manai, kad "seksualu" yra tik merginos? Ar vaikinai negali buti seksualus?

      Comment


        #4
        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Konkursas "Seksuali akimirka" iš anksto buvo pasmerktas žlugti.
        Siame forume gal but ir taip, bet ten kur renkasi zmones suprantantis apie fotografija, tai viena is geresniu temu pasireiksti savo fantazijai. Kiek gali buti temu sioje temoje, merginu veidukai, ju elgesys, apranga ir t.t.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #5
          Parašė John Rodyti pranešimą
          samot, pritariu tau, kad sita tema visiskai nevykusi, man suniukai ar pliusiniai meskiukai taip pat neatrodo labai seksualu. Bet kodel manai, kad "seksualu" yra tik merginos? Ar vaikinai negali buti seksualus?
          Gali buti ir vaikinai, gal cia tiesiog per daug kalbejau is savo varpines, nes as tiesiog dievinu merginas ir man jos labai patinka

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #6
            anyway, manau zmones tiesiog nelabai praktikuoja fotografuoti tai, kas is tikruju turetu buti tokioje temoje. Samot, galetum pirmas trenkti gera pavyzdi. Gal ir kiti pasektu

            Comment


              #7
              Parašė John Rodyti pranešimą
              anyway, manau zmones tiesiog nelabai praktikuoja fotografuoti tai, kas is tikruju turetu buti tokioje temoje. Samot, galetum pirmas trenkti gera pavyzdi. Gal ir kiti pasektu

              Na kaip matau tema "Zmones-darbas..." vis gyvuoja, vis kazkas kazka papildo, tai butu galima suprasti kad ir fotografuoja. Bet mazai.
              O kas liecia mane, tai as siek tiek dabar leidziu pasireiksti ir kitiems.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                Esmė tame, kad čia labai mažai kąnors nusimanančių fotografijoje, mažai dalyvaujančių konkursuose, o būtent jie ir sudaro balsuojančių daugumą. Tad jie išrenka, ką norėtų pamatyti. Antroje vietoje liko "Taisyklių laužymas". Irgi nei šiokia, nei tokia tema. Gal reikėtų, jei tai įmanoma, duoti balsą rinkti temą tik tiems, kurie bent vieną darbą kadanors yra idėję į teminį konkursą?

                Comment


                  #9
                  Tema yra labai nebloga, tik galbūt nelabai laiku ji parinkta. Spėju, kad vėlyvą pavasarį ar vasaros metu konkursas nuotraukų trūkumo anaiptol nejaustų. Idėja dėl temos rinkimo verta dėmesio, tik klausimas, kaip reikėtų atrinkti tuos žmones ar žmogų, kurie parinktų tolesnio konkurso temą.
                  Mano pasiūlymas būtų temos parinkimą atiduoti ankstesnio konkurso aukščiausių vietų nugalėtojams, galbūt apsvarstant kiekvienos siūlomos temos privalumus ir trūkumus.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                    Esmė tame, kad čia labai mažai kąnors nusimanančių fotografijoje, mažai dalyvaujančių konkursuose, o būtent jie ir sudaro balsuojančių daugumą. Tad jie išrenka, ką norėtų pamatyti. Antroje vietoje liko "Taisyklių laužymas". Irgi nei šiokia, nei tokia tema. Gal reikėtų, jei tai įmanoma, duoti balsą rinkti temą tik tiems, kurie bent vieną darbą kadanors yra idėję į teminį konkursą?

                    Arba tie kas laimi pirmas tris vietas. Pasiulo kiekvienas po tema. O tada visi isrenka viena is pasiulytu temu.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Parašė samot Rodyti pranešimą
                      Arba tie kas laimi pirmas tris vietas. Pasiulo kiekvienas po tema. O tada visi isrenka viena is pasiulytu temu.
                      Sutinku.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Mano pasiūlymas būtų temos parinkimą atiduoti ankstesnio konkurso aukščiausių vietų nugalėtojams, galbūt apsvarstant kiekvienos siūlomos temos privalumus ir trūkumus.
                        Parašė samot
                        Arba tie kas laimi pirmas tris vietas. Pasiulo kiekvienas po tema. O tada visi isrenka viena is pasiulytu temu.
                        aukso vidurys
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #13
                          Vadinasi nuspręsta? Samot variantas tikrai geras

                          Comment


                            #14
                            Tuomet nuo šio konkurso taip ir darom
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              o jei dar kalbant apie konkurso fotografijų meninį - techninį lygį, tai jį pakelti galite jūs, puikiais darbais. Gi dabar gaunasi, kad daugiau rašoma, kokie jie blogi, o nedadama tokių darbų, iš kurių kiti galėtų mokytis! Juk sutikite, kad geras darbas kitus vers pasitempti ir prieš dedant pagalvoti, ar tas darbas nors kuo galės konkuruoti su jau pateiktais. O dėl neobjektyvių vertinimų, sutinku, kad dažnas fotografijos profanas vertina tik iš savo - gražu/negražu vertinimo prizmės. Nereiktų kreipti dėmesio į tokius, sakyčiau, nereikšmingus vertinimus. Manau, kad šiame forume yra tikai ne tiek ir mažai žmonių galinčių pateikti puikius darbus
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #16
                                Samot,gera mintis.Taip jau seniai reikejo.
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  #17
                                  Na siame konkurse brudas visiskas Einu paieskot gal ka islausiu is ko nors ;]]
                                  O del vertinimu noriu pasakyti tiek, kad, senesni ir jau siektiek apsile vartotojai tikrai turetu atskirti kieno balsa priimti rimtai, o i kieno nekreipt demesio.

                                  Comment


                                    #18
                                    Na, esu dar zalias prisijungiau visai nesenei, taciau mane labai suzavejo nemzas kiekis sauniu nuotrauku fotoaparata turiu pakenciama, bet retai kada ji naudodavau. taciau uzklydes i si foruma pamaciau, kad ji galima ir placiau panaudot ta pacia proga siandien nusipirkau knygute apie fotosopo naudojima, kad bent jau apkarpyt nuotrauka galeciau ismokt ir pazandu, pasitaikius progai sudalyvaut konkurse del temu kol kas negaliu nieko psiulyti, bet manau, kad ideja isrinkti tema yra tikslinga tik gal ja turetu rinkti forumo dalyviai - pvz pora dienu kiekvienas norintis galetu pasiulyti tema ir po to balsuojant isrinkt viena na, bet tai cia tik mano pasiulymas

                                    Comment


                                      #19
                                      Labai dalykiški Samoto pasisakymai

                                      Comment


                                        #20
                                        Aciu visiems uz sia diskusija, aciu uz minciu sutapima temos rinkimo klausimu.
                                        Gal tik noreciau prideti, kad tema pasiulyti gali ne trys pirmos vietos laimetojai, bet kokie pirmi penki. Nes vis tik ne visi dalyviai sedi diena is dienos forume. Ir jei laimetojas nepasirodys ir nepasiulys naujos temos, kad nebutu taip, kad neturesime is ko rinktis. Nes is esmes, jei kazkas dalyvauja, tai jo pasiulyta bus tikrai daugiau ar maziau tinkama sekanciam konkursui ir rinktis is 3 ar 5 temu nera didelio skirtumo, o gerai tai, kad bus maziau nesusipratimu. Bent taip as galvoju.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X