Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Visi nematomi Jėzūs

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė arun' Rodyti pranešimą
    pavarges tas kataliku dievas, Jezumi vadinamas. kazkodel zmones vaizduoja ji nukryziuota, bet neprisikelusi. cia vienas is katalikybes paradoksu. anyway, grazios nuotraukos, veikia charizmatiskai.
    Jesus loves you and me
    Kažkodėl iš tavo postų visada lieka nemalonus jausmas. Kodėl tau būtina įžeidinėti ką nors. Taip, Jėzus nėra mikimauzas (galbūt ant tavo sienos kabo būtent toks fetišas, aš nežinau), bet tai nereiškia, kad todėl tikintys žmonės yra debilai, ar ne?

    O dėl pagonybės... Visos religijos turi bendrą pagrindą ir susijusius vaizdinius...

    Tiesa, ačiū už fotografijas, vytauc.
    Paskutinis taisė oranger; 2007.02.13, 16:54. Priežastis: yt

    Comment


      #22
      [QUOTE=oranger;145999]Kažkodėl iš tavo postų visada lieka nemalonus jausmas. Kodėl tau būtina įžeidinėti ką nors. Taip, Jėzus nėra mikimauzas (galbūt ant tavo sienos kabo būtent toks fetišas, aš nežinau), bet tai nereiškia, kad todėl tikintys žmonės yra debilai, ar ne?

      nu sakes. cia jau dvelkia religiniu fanatizmu.ka negalima kritikuoti baznycios ar religijos (o kritikuoti yra labai daug uz ka)? Tikrai, ir tikinciam zmogui kyla daug klausimu del ivairiu dalyku.tai yra mastancios asmenybes pozymis.fanatizmas yra tada, kai kaip izeidimas priimami pasvarstymai ar klausimai, kurie turetu buti atceit "nesvarstytini" ir "nekeltini"
      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

      Comment


        #23
        [QUOTE=Andrew;146049]
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Kažkodėl iš tavo postų visada lieka nemalonus jausmas. Kodėl tau būtina įžeidinėti ką nors. Taip, Jėzus nėra mikimauzas (galbūt ant tavo sienos kabo būtent toks fetišas, aš nežinau), bet tai nereiškia, kad todėl tikintys žmonės yra debilai, ar ne?

        nu sakes. cia jau dvelkia religiniu fanatizmu.ka negalima kritikuoti baznycios ar religijos (o kritikuoti yra labai daug uz ka)? Tikrai, ir tikinciam zmogui kyla daug klausimu del ivairiu dalyku.tai yra mastancios asmenybes pozymis.fanatizmas yra tada, kai kaip izeidimas priimami pasvarstymai ar klausimai, kurie turetu buti atceit "nesvarstytini" ir "nekeltini"
        Dvejojimas tikejimo dalykais, yra sveikintinas ir sveiko zmogaus
        mastymo bruozas. Kiekvieno zmogaus dvejojimas, tikejimo klausimais, veda ji i atsakymus, kurie pasireiskia butent dvejojimais ar abejonemis. Jei zmogus tikedamas i Dieva nesusimasto ir nekelia aibe klausimu, tai istiesu, butu galima sakyti, kad ta yra fanatizmas..... Nebijokite Jezu paimti uz atlapu ir gincytis su Juo svarbiausia nebuk abejingas ar apatiskas tikejimui. Kristus sake: ,,Buk karstas arba labai saltas, tik nebuk drungnas.
        Paskutinis taisė zydrunasss; 2007.02.13, 19:52.

        Comment


          #24
          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Kažkodėl iš tavo postų visada lieka nemalonus jausmas. Kodėl tau būtina įžeidinėti ką nors. Taip, Jėzus nėra mikimauzas (galbūt ant tavo sienos kabo būtent toks fetišas, aš nežinau), bet tai nereiškia, kad todėl tikintys žmonės yra debilai, ar ne?
          jei atkreiptum daugiau demesio i savo asmeni, pamatytum, kad darai lygiai ta pati, tik siuo atveju as saipausi is stereotipu.
          Paskutinis taisė Mantas; 2007.02.14, 08:19.

          Comment


            #25
            [QUOTE=zydrunasss;146084]
            Parašė Andrew Rodyti pranešimą

            Dvejojimas tikejimo dalykais, yra sveikintinas ir sveiko zmogaus
            mastymo bruozas. Kiekvieno zmogaus dvejojimas, tikejimo klausimais, veda ji i atsakymus, kurie pasireiskia butent dvejojimais ar abejonemis. Jei zmogus tikedamas i Dieva nesusimasto ir nekelia aibe klausimu, tai istiesu, butu galima sakyti, kad ta yra fanatizmas..... Nebijokite Jezu paimti uz atlapu ir gincytis su Juo svarbiausia nebuk abejingas ar apatiskas tikejimui. Kristus sake: ,,Buk karstas arba labai saltas, tik nebuk drungnas.


            Įdomi mintis...
            Čia pats sugalvojai ar kur perskaitei?
            Parašas :)

            Comment


              #26



              Įdomi mintis...
              Čia pats sugalvojai ar kur perskaitei?
              taip ir maniau, kad kai kurie zmones cia atstovauja ne save pacius, bet stereotipus.
              taip, tai biblijine tiesa - "Bet kadangi esi drungnas ir nei karštas, nei šaltas, aš išspjausiu tave iš savo burnos“ (Apr 3, 15–16).

              Comment


                #27
                Yra gi tema kazkur prospekte religijai skirta, numirus po Alonso isnykimo

                Comment


                  #28
                  Parašė arun' Rodyti pranešimą
                  jei atkreiptum daugiau demesio i savo asmeni, pamatytum, kad darai lygiai ta pati, tik siuo atveju as saipausi is stereotipu.
                  Na, aš atsiprašau, bet nukryžiuotasis Jėzus nėra stereotipas, tai religinis simbolis. Gal tu norėtum jį matyti besismaginantį kokiame nors vandens parke ar kalnų kurorte, čia tavo reikalas. Šiaip, tavo "kova" su stereotipais tokia stereotipiška, kad susidaro įspūdis jog esi snobas ir tiek...

                  Comment


                    #29
                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Na, aš atsiprašau, bet nukryžiuotasis Jėzus nėra stereotipas, tai religinis simbolis. Gal tu norėtum jį matyti besismaginantį kokiame nors vandens parke ar kalnų kurorte, čia tavo reikalas. Šiaip, tavo "kova" su stereotipais tokia stereotipiška, kad susidaro įspūdis jog esi snobas ir tiek...
                    Zinai, tikrai noreciau matyti jezu besidziaugianti.Galbut taip pat, kaip noreciau matyti savo tevus manimi besidziaugiancius, o ne nuolat priekaistaujancius man del mano blogumo, netikeliskumo, nuodemingumo ar pan.nezinau, ar kancios akcentavimas religiniuose simboliuose yra gerai
                    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                    Comment


                      #30
                      Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                      Zinai, tikrai noreciau matyti jezu besidziaugianti.Galbut taip pat, kaip noreciau matyti savo tevus manimi besidziaugiancius, o ne nuolat priekaistaujancius man del mano blogumo, netikeliskumo, nuodemingumo ar pan.nezinau, ar kancios akcentavimas religiniuose simboliuose yra gerai
                      manau, religija nėra tik vienas atvaizdas ar simbolis, joje yra visko - ir džiaugsmo, ir liūdėsio, ir nuodėmės, ir apsivalymo...
                      reikia tik žiūrėti plačiau...

                      Comment


                        #31
                        Andriau, istiesu esi visiskai teisus sakydamas, kad tikejimas butu kuo sviesesnis ir dziaugsmingesnis. Tavo ziniai, jis juk, toks ir yra. Atkreipk demesi, ka mums sako isgelbejimo arba atprirkimo filosofija.... Ar cia yra kur nors liudesio apraisku, ar cia yra grasinimas, ar pagaliau cia yra zmogaus teisimas. Savo tekste nepaprastai graziai perteikiai palyginima apie tevu santyki su savo atsalomis. Kaip be butu keista, lygiai taip ir tikejime svarbiausias dalykas yra santykis su Jezumi Kristumi ir tik po to visi kiti dalykai. Kaip manai, kas tevams yra svarbiau, ar tikrasis rysys su savo vaiku, ar nustatyti seimos istatymai ir taisykles? Manau, nedvejodamas atsakysi, kad sviarbiausias seimoje dalykas yra tikras rysys, tarp tevu bei vaiko.....

                        Man istrigo kitas labai svarbus tavo parasytas sakinys, kad baznycia nuolatos priekaistauja del nuodemiu, idu ar padarytu ivairiu silpnybiu.... si tema yra nepaprastai ilga ir manau reiktu daug ir ilgai rasyti, taciau niekados nesureiksmink nuodemes, nes sureiksmindamas nuodeme tu nepajauti tikro santykio tarp Dievo ir saves. Visuomet prisimink, kad Dievas teve myli toki, koks esi. rasydamas pabreziu, Dievas myli tiki, koks tu esi, tai nereiskia, kad tu nesi kvieciamas tobuleti.... Visi mes esame pasaukti i tobuluma. Taigi, Andriau, tikejima pradek nuo tikro santykio su Dievu.

                        Comment

                        Working...
                        X