Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukos, darytos telefonu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2009-09-09 9:09:09

    Comment


      Comment


        Kuri čia vieta?

        Comment


          Parašė tomexas Rodyti pranešimą
          Kuri čia vieta?
          Draugystės gatvė Kaune.

          Comment


            Kelios labiau pavykusios Stokholmo salyno (Stockholms skärgård) nuotraukos. Tai salos pietinėje Stokholmo salyno dalyje, maždaug per vidurį tarp Stokholmo centro ir atviros jūros. Fotografuota plaukiant burlaiviu, 2011 m. rugsėjo mėnesio pradžioje:









            Įlankėlė:



            Kuo toliau, tuo salos mažesnės, o tarp jų vis daugiau jūros:





            Laivelis, sutiktas plaukiant atgal į Stokholmą. Arčiau centro jų sutikome dar daugiau:

            Comment


              Aha

              Comment


                Štai keletas mano nuotraukų iš mobiliųjų telefonų.
                Nokia 6300:


                Samsung galaxy gio:

                Comment


                  Nexus 6P
                  Kai kurios nuotraukos truputėlį tvarkytos su Lightroom, bet šiaip kokybė ir tiesiai iš telefono yra gana stebinanti.



















                  Comment



                    Geram fotografui ir Nokia 3310 netrukdo padaryti gerų nuotraukų.
                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                    Comment


                      Parašė booraz Rodyti pranešimą
                      Geram fotografui ir Nokia 3310 netrukdo padaryti gerų nuotraukų.
                      3310 neturėjo fotoaparato.

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        3310 neturėjo fotoaparato.
                        Ačiū kapitone Akivaizdu - tavo atsakymas yra labai naudingas.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Muilinių rinka greitai mirs, kaip ir savo laiku mirė visokie pranešimų gavikliai.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Muilinių rinka greitai mirs, kaip ir savo laiku mirė visokie pranešimų gavikliai.
                            Tai muilinių rinka jau principe mirė. Jų darbą jau visiškai atlieka mobilekai su geresnėmis kameromis. Kol kas tik žinomų kompanijų hi-end flagshipai (Samsungai, LG, iPhone, Huawei), bet turbūt neilgai trukus tokia kokybė bus ir pigiuose sub-€200 aparatuose. Kai kurie (ne visi) turi ir RAW galimybę, nors aš asmeniškai dažniausiai tingiu su ja cackintis, nes net ir su 'auto' nustatymais nuotraukos gaunasi gražios.

                            Tuo pačiu mobilekinė foto iš rudenėjančio Vilniaus

                            Paskutinis taisė John; 2016.10.17, 11:13.

                            Comment


                              Aš tai sakyčiau, kad nauji mobiliakai konkuruoja jau net ne su muilinėmis, o su baziniais DSLR modeliais. Pvz., Nexus'o kokybė tikrai prilygsta, o gal net lenkia mano senąjį D90, nors iki D800 lygio, aišku, toloka.

                              Žinoma, su rimtesniu objektyvu ar filtrais, visada laimės DSLR, tačiau pažįstu nemažai žmonių, kurie turi DSLR tik su 18-55 mm kit'u. Tokiais atvejais būtų žymiai praktiškiau naudoti mobilų. Trūksta nebent tik ilgesnio židinio nuotolio (Nexus kamera yra apie 27mm ekvivalentas), bet pvz. iPhone 7+ atveju tam yra antra 56mm kamera. Manau, tuo paseks ir kiti gamintojai.

                              Comment


                                O kaip dėl sensoriaus dydžio? Kur telefonuose kelių mm įstrižainės ir kur 43 mm įstrižainės DSLR ?

                                Kitavertus, mano Huawei P9 lite kamera tikrai geresnė už muilinę Fujifilm s2980 nuotraukų kokybe
                                kk3

                                Comment


                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  Aš tai sakyčiau, kad nauji mobiliakai konkuruoja jau net ne su muilinėmis, o su baziniais DSLR modeliais. Pvz., Nexus'o kokybė tikrai prilygsta, o gal net lenkia mano senąjį D90, nors iki D800 lygio, aišku, toloka.

                                  Žinoma, su rimtesniu objektyvu ar filtrais, visada laimės DSLR, tačiau pažįstu nemažai žmonių, kurie turi DSLR tik su 18-55 mm kit'u. Tokiais atvejais būtų žymiai praktiškiau naudoti mobilų. Trūksta nebent tik ilgesnio židinio nuotolio (Nexus kamera yra apie 27mm ekvivalentas), bet pvz. iPhone 7+ atveju tam yra antra 56mm kamera. Manau, tuo paseks ir kiti gamintojai.
                                  Jep. Per savo artimiausią kelionę pirmą kartą kaip lygiavertę kamerą naudosiu savo LG G4, o DSLR kišiu į kulribę. DSLR tik ten, kur reiks telephoto. O ultra wide su GoPro. Ziuresim, kas iš to išeis. Bet aš net pats prieš porą metų nebūčiau patikėjęs, kad mobikiakas galės daryti tikrai geras foto ir turėti RAW ar full manual mode su 30s išlaikymu.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Jep. Per savo artimiausią kelionę pirmą kartą kaip lygiavertę kamerą naudosiu savo LG G4, o DSLR kišiu į kulribę. DSLR tik ten, kur reiks telephoto. O ultra wide su GoPro. Ziuresim, kas iš to išeis. Bet aš net pats prieš porą metų nebūčiau patikėjęs, kad mobikiakas galės daryti tikrai geras foto ir turėti RAW ar full manual mode su 30s išlaikymu.
                                    Gana iškalbinga pardavimų statistika:



                                    url=iage.ibb.co/hvA7La/pardavimai.png
                                    Paskutinis taisė Romas; 2017.04.09, 19:05. Priežastis: Nuotraukų plotis 1154px. Palikta nuoroda į originalų dydį
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Tai kad nerodo
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Kažkaip man sunkiai sekasi susidraugaut su naujos platformos nuotraukų talpinimu per vidinę talpyklą tai teko pasinaudot išorine (ko niekad nedarydavau dėl vienos nuotraukos ).

                                        Beveik kaip ežiukas rūke...


                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Vilniaus architektūriniai ansambliai, vasara 2017:









                                          Comment

                                          Working...
                                          X