Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antro pasaulinio karo metai - nuotraukuose.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Nikas
    Nebūtų karo - nebūtų daugelio iš Mūsų.
    Labai egoistinis požiūris
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Parašė Mantaz
      Labai egoistinis požiūris
      Kodėl?

      Patys pagalvokite, du seneliai susitinta tik karo dėka, o po to gimsta tėvai ir tik tada jus...tai ne egoizmas, o kita karo pusė.

      Comment


        #23
        kad ir koks baisus karas bet jis neisvengiamas buvo. viskas kas buvo tai ir turejo buti...

        Comment


          #24
          Parašė Nikas
          Kodėl?

          Patys pagalvokite, du seneliai susitinta tik karo dėka, o po to gimsta tėvai ir tik tada jus...tai ne egoizmas, o kita karo pusė.
          Suprantama. Aš turėjau omeny, kad jei karo nebūtų buvę, nebūtų žuvę šitiek milijonų žmonių, tad nereikėtų savotiškai "džiaugtis" karo įvykimu, be kurio mes nebūtume gimę.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Žinau tik tai, kad kas turi vykti - tas įvyks.
            Ir nekaip, kartoju nekaip neapskaičiuosi: kas ir kada.

            Comment


              #26

              Tai galima nieko nedaryti nesistengti ir aplamai likti apatiskiems aplinkiniui pasauliui ? Nes vistiek ivyks taip kaip turi buti ? Nuo musu niekas nepriklauso ?

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #27
                Aišku, jei neskubėsi - tai ir nespėsį kur reikia ar į traukinį. Bet aplamai, taigi nieko nepakesi. Su kuo lemta gyventi - su tuo ir gyvensi. Ir kada lemta mirti tada ir mirsi.
                Nes pvz. su mano geru draugu dažnai praėidavome šalia, ir kartais ne pykomes dar visiškai nežinodami vienas kito. O viena, visai per kitus kelius susipažinome ir dabar vienoje grupėje grojame.

                Comment


                  #28
                  Mano manimu karas ir prasidejo del stipriausio to meto valstybiu apatiskumo ir visisko politinio neveiksnumo.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    Nevisai, karas - dėl vieno žmogaus psihologinio povėikio.
                    O Leituva - durniu laivas, vat čia dėl nieko neveikimo.
                    Kam Mums seimas..?

                    Comment


                      #30
                      Nevisai, karas - dėl vieno žmogaus psihologinio povėikio.
                      O Lietuva - durniu laivas, vat čia dėl nieko neveikimo.
                      Kam Mums seimas..?

                      Comment


                        #31
                        Parašė Nikas
                        Nevisai, karas - dėl vieno žmogaus psihologinio povėikio.
                        Jei ne didžiųjų valstybių letargas, šis žmogus nebūtų iškilęs ir sukūręs tokios karo mašinos.

                        O Leituva - durniu laivas, vat čia dėl nieko neveikimo.
                        Kam Mums seimas..?
                        Apie ką tu čia?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          Apie valstybės įspūdį pasaulyje - skandalų sostinė.
                          O seimas - skandalistų šaika.
                          Kaip čia ką apkaltinus..?

                          Comment


                            #33
                            Parašė Nikas
                            Apie valstybės įspūdį pasaulyje - skandalų sostinė.
                            O seimas - skandalistų šaika.
                            Kaip čia ką apkaltinus..?
                            Ne tik Lietuvoje tai vyksta, deja tai yra demokratijos pašalinis poveikis
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Tikrai visur "Seimas" vienodai "durniu laivas" tik apie Lietuvos Seimo durnuma mes esame labiau informuoti negu apie uzsienio valstybiu. Beto nemanau, kad be Seimo, butu, daugiau tvarkos.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                Parašė jozikas
                                Tikrai visur "Seimas" vienodai "durniu laivas" tik apie Lietuvos Seimo durnuma mes esame labiau informuoti negu apie uzsienio valstybiu. Beto nemanau, kad be Seimo, butu, daugiau tvarkos.
                                Atidarik laikraištį(bet kokį) ir išbrauk visus straipsnius, kur apie seimą ir jo nesąmones. Matai?..
                                Ir taip tikrai nevisur...aišku yra Koreja, bet ten nesiskaito, ten įgimta.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Nikas
                                  Atidarik laikraištį(bet kokį) ir išbrauk visus straipsnius, kur apie seimą ir jo nesąmones. Matai?..
                                  Ir taip tikrai nevisur...aišku yra Koreja, bet ten nesiskaito, ten įgimta.
                                  Na tai taikoma tik lietuviškiems laikraščiams. KKŽ ir Estijoje dar neseniai vyko tokie skandalai, bet ar tu apie juos informuotas?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    Ir apie Ukrainą informuotas...tačiau ten ne ant tuščios vietos. Jeigu jau net Adamkus sako sako, kad blogai Mūsų reikalai.
                                    O kai kurie politikai, kaip brazauskis mano, kad viskas sviestu patepta ir savo eurą kiša kur nereikia.
                                    Neseniai per tv girdėjau, sporto komiteto vadovo žodžius:
                                    kaip gerai, kad tiek daug jaunimo pasirinko sveiką gyvenimo būda.
                                    Ir tai sako, kada kas antras 6-okas geria ir rūko su stažu.Bet ne apie tai tema...

                                    Comment


                                      #38
                                      Išjunkit TV, išmeskit laikraščius
                                      Bus ramiau gyvent.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė farbrom
                                        Išjunkit TV, išmeskit laikraščius
                                        Bus ramiau gyvent.
                                        Sutinku...be teliko tikrai ramiau.
                                        Aš Lietuvos naujienas ir taip atspėju:
                                        Brazauskas vėl...

                                        Comment


                                          #40
                                          bet gerai tema nubangavo. is antrojo pasaulinio karo metu i lietuvos politikos plonybes

                                          Comment

                                          Working...
                                          X