Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujienos

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Naujienos

  Šioje temoje siųskite naujienas, kurias norite, kad būtų patalpintos Miestai.NET
  Mano galerija Flickr'yje

  #2
  kol miestai.net nedirba, naujienas mesim čia

  Zuokas siūlo pastatyti laikiną "Akropolio" daugiaaukščio maketą

  "Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas siūlo iš laikinų konstrukcijų pastatyti šalia "Akropolio" prekybos komplekso kylančio keturiolikos aukštų pastato natūralaus dydžio maketą. Pasak A. Zuoko, taip žmonėms būtų lengviau įsivaizduoti planuojamo pastato aukštį, tūrį ir jo įtaką miesto kraštovaizdžiui.

  Mero sumanymu, gyventojai daugiaaukščio pastato maketą galėtų stebėti keletą savaičių ir savo nuomonę pareikšti specialiai surengtoje apklausoje.

  Antradienį šiam A. Zuoko siūlymui pritarė Vilniaus apskrities viršininko administracijos, Aplinkos ministerijos, Lietuvos architektų sąjungos, bendrovės "Vilniaus Akropolis" ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto vadovai, pranešė savivaldybė.

  Šiuo metu iš investuotojų planuotų keturiolikos aukštų yra pastatyti šeši.

  Artimiausiu metu savivaldybė rengiasi skelbti "Akropolio" ir "Ermitažo" prekybinio komplekso ir greta esančių pastatų urbanistinį-architektūrinį konkursą.

  "Nepriimsime galutinio sprendimo, kol neturėsime profesionalų išvadų ir visuomenės nuomonės. Profesionalų sprendimą padės rasti konkursas ir išsami studija. Bet šiandien, matyt, nėra geresnio arbitro kaip visuomenės nuomonė", - teigė A. Zuokas.

  Lapkričio pradžioje didžiausiam Lietuvos mažmeninės prekybos tinklui "VP Market" priklausančios bendrovės "Vilniaus Akropolis" savininkai buvo nubausti už neteisėtai pradėtas daugiaaukščio biurų pastato statybas. Infrastruktūros sutartyje su Vilniaus savivaldybe bendrovė įsipareigojo investuoti 12 mln. litų į viaduko virš Ozo gatvės bei pėsčiųjų ir dviračių takų per Ozo gatvę projektavimą bei įrengimą.

  Viso "Akropolio" komplekso, kurio plotas 124 tūkst. kvadratinių metrų, daugiau kaip 15 tūkst. kvadratinių metrų ploto statomą biurų pastatą, vertė siekia apie 250 mln. litų."

  http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=5690652
  Mano galerija Flickr'yje

  Comment


   #3
   Antrasis verslo centro plėtros etapas - ne paskutinis   Danijos ir Airijos kapitalo bendrovė Klaipėdos verslo parkas tarpininkaujant Lietuvos ekonominės plėtros agentūrai vasarį Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) atidarys antrąjį pramoninio ir verslo centro pastatą.

   Jau aišku, kad vienu iš nuomininkų šiame 8 tūkst. kv. metrų ploto pastate taps inžinerinių medžiagų ir sistemų tiekimu statybos pramonei užsiimanti Suomijos kapitalo įmonė "Onninenlit", išsinuomotose patalpose atidarysiantį pirmąjį Lietuvoje "Cash&Carry" tipo (savitarna didmeninkams) prekybos centrą.

   Investuos apie 20 mln. litų

   Pirmasis 4,3 tūkst. kv. metrų ploto pramoninio ir verslo centro kompleksas LEZ šiemet buvo pastatytas per pusmetį ir duris atvėrė liepą. Klaipėdos verslo parkas į šiuos pirmojo etapo darbus investavo apie 10 mln. litų.

   Anot šį investicijų projektą kuruojančios bendrovės "Baltijos nekilnojamojo turto plėtra" (BNTP) informacinių technologijų ir marketingo vadybininko Mindaugo Skardžiaus, šiuose patalpose yra įsikūrusios keletas didmenine prekyba užsiimančių bendrovių - "Europart", "Oleco" ir kt.

   "Yra įsikūrusi ir viena firma, užsiimanti gamyba. Patalpas nuomojasi ir nekilnojamojo turto bendrovė. Šioje centro dalyje yra laisvos tik vienam nuomininkui skirtos nedidelį plotą užimančios patalpos", - pasakojo M. Skardžius.

   Jo teigimu, į jau vykstančias antrojo 8 tūkst. kv. metrų užimsiančio komplekso statybas bus investuota apie 20 mln. litų.

   "Planuojame, kad čia įsikurs 8 nuomininkai. Tačiau kuriam nors iš jų pageidavus didesnio ploto, šis skaičius gali ir sumažėti. Jau sutarta, kad vasarį dalyje naujųjų patalpų įsikurs bendrovės "Onninenlit" prekybos centras. Taip pat esame rezervavę patalpas, vyksta derybos su kitais potencialiais nuomininkais", - teigė BNTP vadybininkas.

   Pirmas toks Lietuvoje

   "Onninenlit" tiekimo asistentė Deimantė Laumytė "Vakarų ekspresui" patvirtino, jog bendrovė vasario pradžioje Klaipėdos verslo parko statomame komplekse atidarys prekybos centrą.

   "Tai bus pirmasis "Onninen Express" prekybos centras Lietuvoje ir pirmasis mūsų šalyje "Cash&Carry" tipo prekybos centras, kuriame įdiegta savitarnos didmeninkams sistema. Tačiau, žinoma, aptarnausime ir mažmeninius pirkėjus", - teigė bendrovės atstovė.

   Anot jos, būsimo prekybos centro plotas vidaus patalpose užims 1475 kv. metrus, o šalia įrengta lauko aikštelė - dar 1250 kv. metrus.

   Iš pradžių šiame prekybos centre dirbs 4 darbuotojai, tačiau palaipsniui planuojama priimti daugiau žmonių.

   Plėsis ir toliau

   BNTP atstovo M. Skardžiaus teigimu, verslo centro patalpos bus plečiamos ir toliau.

   "Trečiasis plėtros etapas numatomas pradėti kitų metų vasarą arba 2006-ųjų pradžioje. Jo metu bus pastatyta dar apie 10 tūkst. kv. metrų plotą užimsiančios patalpos. Tačiau skirtingai nei pirmajame ir antrajame pastatuose, jos bus labiau specializuotos pagal būsimų klientų poreikius", - pasakojo M. Skardžius.

   Anot jo, į trečiąjį statinį BNTP taip pat investuos apie 20 mln. litų.

   http://www.ve.lt/?rub=1078895039&data=2004-12-22&pried=2004-12-22&id=1103648057
   %)

   Comment


    #4
    "Žalgirio" stadionas statybininkų turėtų sulaukti kitąmet

    Neigiamų tarptautinių vertinimų dėl prastos būklės sulaukusio Vilniaus "Žalgirio" stadiono rekonstrukcija turėtų prasidėti kitais metais.

    Trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius Vilniaus merui Artūrui Zuokui ir savivaldybės atstovams pristatė pirmuosius stadiono rekonstrukcijos pasiūlymus, dėl kurių savo išvadas savivaldybės specialistai išsakys iki sausio 7 dienos.

    Po susitikimo su savivaldybės atstovais L.Varanavičius žurnalistams pasakojo, jog pristatytame "juodraštiniame koncepcijos variante" numatyta stadione įrengti 18 tūkst. sėdimų vietų, sumontuoti slankiojantį stogą.

    Rekontruotame stadione neliks aplink futbolo aikštę esančių bėgimo takų. Pagal balandį patvirtintą detalųjį planą aplink stadioną galima vystyti komercinės ar kitos paskirties statybas - parduotuves, įstaigas, viešbučius. Vilniaus meras A.Zuokas ankščiau yra sakęs, jog šiais leidimais savivaldybė suteikė investuotojams "instrumentą", kaip sukaupti lėšų stadiono rekonstrukcijai.

    Pirmųjų projektinių pasiūlymų dėl "Žalgirio" stadiono rekonstrukcijos iš akcininkų

    sulaukę savivaldybės atstovai turėjo nemažai pastabų. Savivaldybės Miesto plėtros departamento direktorius Linas Naujokaitis žurnalistams teigė, kad pateiktuose brėžiniuose numatytos statybų apimtys "ryškiai didesnės" nei patvirtintame detaliajame plane.

    "Pavyzdžiui, pagal detalųjį planą turėtų išlikti treniruočių aikštė, o pateiktuose brėžiniuose ją numatoma užstatyti. Be to, aukštingumas keliais metrais didesnis nei mūsų numatytas", - pastebėjo L.Naujokaitis.

    Išnagrinėję savivaldybės pateiktas pastabas, architektų parengtą rekonstrukcijos projektą stadiono akcininkai - sporto draugija "Žalgiris", Šveicarijos įmonė "Cofis" bei LFF - pristatys sausio pabaigoje.

    L.Varanavičiaus teigimu, viso komplekso - stadiono bei komercinių patalpų - statyba turėtų prasidėti jau kitais metais. Planuojama, kad statybos darbai truks trejus metus.

    LFF prezidento duomenimis, visa komplekso statyba kainuos apie 200 milijonų eurų (690 milijonų litų).

    Vilniaus "Žalgirio" stadionas neigiamų vertinimų sulaukė spalį vykusių futbolo rungtynių tarp Lietuvos ir Ispanijos kontekste. Ispanijos rinktinės delegacijos nariai liko šokiruoti aikštės būkle. Suprasdami lietuviško rudens oro sąlygas, svečiai vis tiek negalėjo suvokti, kaip įmanoma treniruotis aikštelėje, kur vietoj žolės auga dilgėlės.

    Netrukus po rungtynių FIFA stadionų ir saugos direktorius Walteris Gaggas LFF atsiuntė raštą, kuriame pareiškė, jog šiame stadione tarptautinės rungtynės negali būti vykdomos. Pasak jo, stadiono infrastruktūra neatitinka standartų bei saugos ir higienos reikalavimų.

    Be "Žalgirio" stadiono Vilniuje ketinama vystyti ir kitus sporto kompleksus - futbolo aikštynus numatoma įrengti Naujojoje Vilnioje, o ankščiausiai po trejų metų turėtų iškilti ir Šeškinės stadionas. Šiuo metu Kanados ekspertai rengia išvadas, ar prieš daugelį metų parengtas Šeškinės stadiono projektas atitinka šiandienos reikalavimus.

    BNS

    http://www.delfi.lt/news/sport/abroad/article.php?id=5699434

    Comment


     #5
     kiek mus pasiekė info apie MIPIM'05, galite vienoj vietoj rasti čia:
     miestai.NET|MIPIM'05

     straipsnis bus nuolat papildomas, kai tik atsiras naujos informacijos.
     Po parodos, tikimės kiekvieną projektą pristatyti išsamiau
     Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

     Comment


      #6

      Super

      Paradoxas, bet miestai.net MIPIM '05 reprezentuojama geriau negu paciu savivaldybiu puslapiuose

      Comment


       #7
       ačiū, manau tą tradiciją pratęsime
       šiaip išties jaučiamas išsamesnės informacijos stygius apie paruoštus projektus, nors pasirinkta ir gan solidi ryšių su visuomene kontora (Lukrecija BBDO).
       Tą galima ir kiek paaiškinti, juk pagrindiniai investitoriai, ne Lietuvos kompanijos.
       Tikėkimės, kad po parodos galėsime kiek iš arčiau pažvelgti į pristatytus projektus.
       Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

       Comment


        #8
        Kaip matau Klaipedos projektai beveik nepamineti, taip kad turbut butu galima idet sita :


        http://www.ve.lt/?data=2005-02-05&ru...&id=1107539425
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


         #9
         Parašė ArTuRAs
         Kaip matau Klaipedos projektai beveik nepamineti, taip kad turbut butu galima idet sita :
         http://www.ve.lt/?data=2005-02-05&ru...&id=1107539425
         ačiū, papildžiau
         Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

         Comment


          #10
          Jau seniai miestai.net naujienos buvo papildytos, galima būtų apie Klaipėdos Jachtklubą įdėt: http://tinkle.miestai.net/showpost.p...27&postcount=9 .

          Ir dar apklausą reikėtų pakeist.

          Comment


           #11
           KREIPIMASIS Į KAUNIEČIUS           Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko eismo mokykla įspėja, kad užklupęs stiprus vėjas gali išrauti medžius su šaknimis, nuplėšti stogus, sugriauti medinius statinius, apversti mašinas, nutraukti elektros ir ryšių linijas, išversti stulpus, sutrukdyti energijos, vandens ir dujų tiekimą.


           Išgirdus pranešimą apie stiprų vėją, uraganą suaugusieji ir vaikai privalo:
           • Neišsigąsti!
           • Išnešti iš balkono smulkius daiktus, kuriuos vėjo gūsis gali nunešti žemyn.
           • Esant galimybei automobilius laikyti garažuose, nestatyti arti medžių, elektros stulpų, šalia didelių reklaminių stendų.
           • Sandariai uždaryti langus, duris, orlaides ir palėpių angas.
           • Nestovėti arti langų, durų ar elektros įrenginių.
           • Gatvėje saugotis vėjo nešamų skardų ar stambių šiukšlių.
           • Išeidami iš namų vaikai privalo pranešti apie tai suaugusiam, kur jis eina ir kur jo ieškoti.
           • Nuolat klausytis radijo ir televizijos pranešimų.


           Suaugusieji, saugokite save ir savo vaikus!

           Comment


            #12
            Parašė mikis Rodyti pranešimą
            KREIPIMASIS Į KAUNIEČIUS            Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko eismo mokykla įspėja, kad užklupęs stiprus vėjas gali išrauti medžius su šaknimis, nuplėšti stogus, sugriauti medinius statinius, apversti mašinas, nutraukti elektros ir ryšių linijas, išversti stulpus, sutrukdyti energijos, vandens ir dujų tiekimą.


            Išgirdus pranešimą apie stiprų vėją, uraganą suaugusieji ir vaikai privalo:
            • Neišsigąsti!
            • Išnešti iš balkono smulkius daiktus, kuriuos vėjo gūsis gali nunešti žemyn.
            • Esant galimybei automobilius laikyti garažuose, nestatyti arti medžių, elektros stulpų, šalia didelių reklaminių stendų.
            • Sandariai uždaryti langus, duris, orlaides ir palėpių angas.
            • Nestovėti arti langų, durų ar elektros įrenginių.
            • Gatvėje saugotis vėjo nešamų skardų ar stambių šiukšlių.
            • Išeidami iš namų vaikai privalo pranešti apie tai suaugusiam, kur jis eina ir kur jo ieškoti.
            • Nuolat klausytis radijo ir televizijos pranešimų.


            Suaugusieji, saugokite save ir savo vaikus!
            Visai kaip per karą

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


             #13
             Visgi, kodėl neatnaujinate miestai.net? Labai senos naujienos

             Comment


              #14
              Visgi, kodėl neatnaujinate miestai.net? Labai senos naujienos
              Atnaujinsim, visą miestai.net. Ir naujos informacijos ten bus galima rasti kasdieną, na, bet apie pasikeitimus bus galima pakalbėti vėliau.
              Šiuo metu atlikta apie 70% darbų.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


               #15
               Pats jau norėjau klaust kodėl miestai.net numiręs toks

               Laukiam nesulaukiam darbų pabaigos

               Comment


                #16
                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                Atnaujinsim, visą miestai.net. Ir naujos informacijos ten bus galima rasti kasdieną, na, bet apie pasikeitimus bus galima pakalbėti vėliau.
                Šiuo metu atlikta apie 70% darbų.
                Šaunuoliai

                Comment

                Working...
                X