Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. Rīga. Dangoraižių projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    LV. Rīga. Dangoraižių projektai

    Latvijos sostinėje Rygoje, kaip niekad daug projektų. Gal tai tiesiog pabudimas iš miego, artimas Vilniaus prieš keletą metų

    Šioks toks žemėlapis, kuriam pavaizduoti tikresni (mėlyni) projektai, bei vizijos (raudoni)


    taigi, keletas projektų

    Kliversala trianguls [Kliversalos trikampis]

    Kol kas dar tik pradedamas vystyti projektas, kainuosiantis apie 180 mln €. Aukštingumas nuo 10 iki 24 aukštų, nors vienas pastatas pavaizduotas aukštesnis, nei Saulės akmuo







    Netoliese...

    Skaistie skati [Gražieji vaizdai]

    Jau nemažą laiko tarpą vystomas projektas ir dar iki šiol nepradėtas įgyvendinti, nors darbų pradžia buvo planuojama dar 2004 kovą. Aukštingumas: 27 aukštai


    Taip pat jau pradėtas statyt

    Panorama plaza

    4 30-aukščiai gyvenamieji, aiškiai pigus projektas



    Stavie darzi

    Padės toliau formuoti Rygos kipsalos planą po Saulės Akmens. Bendras statinių plotas - 70,000 m2, aukštingumas iki 37 aukštų




    Taip pat Vestas Stari, 5 25-aukščiai
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    cia pas juos kaip Manhattan bus

    Comment


      #3
      Atsigauna, per silpnai pasakyta jei cia viska igyvendins

      Bet sitas tai nekaip man atrodo

      Comment


        #4
        Kas moka rusu kalba, straipsnis "Rygos strategija": http://rus.delfi.lv/news/press/kba/article.php?id=9537758

        Comment


          #5
          Ryga prabudo taip sakant.Ir nepanašu kad ketintų greitu laiku sustoti..

          Comment


            #6
            nu kaskaip keista bet nejauciu jokios neapikantos latviams del sito ju prabudimo kaip tik gerai grazus seno tipo miestas tures ir grazius modernius pastatus taigi sekmes brolems latviams ju sumastymu igyvendinime

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė jozikas
              nu kaskaip keista bet nejauciu jokios neapikantos latviams del sito ju prabudimo kaip tik gerai grazus seno tipo miestas tures ir grazius modernius pastatus taigi sekmes brolems latviams ju sumastymu igyvendinime
              Čia neapykantos ir neturi būt, hehe. Blogiausiu atveju pavydas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Smagiai labai sugalvojo , jau rasiau SCC. Ryga bus Baltijos verslo centras po 4 metu...
                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                Comment


                  #9
                  Parašė keen
                  Smagiai labai sugalvojo , jau rasiau SCC. Ryga bus Baltijos verslo centras po 4 metu...
                  Ką čia būtent sugalvojo?

                  Beje, sveikas prisijungęs
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Gaits iš SSC rašo, jog VPM Rygoje, šalia būsimojo Akropolio statyts 9 aukštybinius pastatus iki 30 aukštų
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11



                      ant kiek tai realu ? ir kurioje cia tiksliai rygos vietoje ?

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        kažin kuom VPM Ryga taip patiko, o Vilnius nusikalto... Rygoj statys daug pastatų (o jei jau nutars statyt, tikrai pastatys), o Vilniuj... Na patys žinot, apie ką aš...

                        Comment


                          #13
                          Kadangi VPM labai megsta racionaliai o ne emocionaliai galvot ;] tai ir pagalvojo kad Ryga yra per vidury, ten bustine ir keliama ir tashkas ;]

                          Comment


                            #14
                            Taip, VP marketas labiausiai prisi**ko Vilniuje (aprudijes angaras, slykstus ofisu pastatas vienoje is labiausiai matomu Vilniaus vietu, "Lietuvos" kinoteatras -> daugiabuciai ir pan.). Ir dar vadinasi "Vilniaus prekyba". Tiesa pasakius as dziaugiuosi, kad nestato tu pastatu Vilniuje, nes Lietuvoje statydami jie pasitelkia ta pati architekta ir taip pat zinant Vilniaus valdzia - Vilnius butu subjaurotas ilgam laikui.

                            Tikesimes, kad bent Rygos nesubjauros nors jei samdo latvius architektus ir valdzia ten ne tokia kaip Vilniaus - viskas turetu buti geriau.


                            VP marketo gerbejams is anksto sakau: cia mano asmenine nuomone ir jus jos nepakeisit.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Dzipas
                              Kadangi VPM labai megsta racionaliai o ne emocionaliai galvot ;] tai ir pagalvojo kad Ryga yra per vidury, ten bustine ir keliama ir tashkas ;]
                              Tiesa pasakius neaisku kodel jie sugalvojo perkelti bustine i Ryga. Tikrai ne del to, kad Ryga yra per viduri. Matyt kazkokiu kitu motyvu turejo.

                              Comment


                                #16
                                Tai motyvai aiškūs. Palankiau mokesčių bei kitų finansinių dalykų atžvilgiu. Pats valdymas šiuo atveju nėra svarbu iš kur, kai per pusdienį visas Baltijos sesutes gali automobiliu pervažiuoti...

                                Still, nors buvo viena mano mėgiamiausių kompanijų, už tai, kaip išniokojo Vilniaus panoramą savo Akropolio administraciniu pastatu — kad juos žaibas nutrenktų

                                Comment


                                  #17
                                  As siaip nesu nusistates pries pacia VP kompanija, Lietuvoje niekas jiems nesugeba sudaryti kazkokios konkurencijos, taip pat manau yra/bus ir kitose Baltijos valstybese. Ir tai be abejo yra gerai, bet kai kalba pakrypsta i ju statomu/pastatytu pastatu puse (bent jau Vilniuje), tai man belieka tik:

                                  Comment


                                    #18
                                    Keista kaip tokia tema galėjo taip apsileisti

                                    Rygoje pastaruoju metu daug kranų digsta. Tiesiog įdęsiu nuotraukų




















                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Bjaurūs tie Panorama plaza dangoraižiai

                                      Comment


                                        #20
                                        ech. ryga rygute...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X