Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Šanchajaus pasaulio finansų centro (SWFC) statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzipas
    replied


    Manau, apie architektūrą ir jos kokybę bus galima spresti tik išvydus šiuos projektus jau pastaytus. Tiesa pasakius man vis dar kyla didelės abejonės dėl Burj Dubai aukščio, nes kiek matos iš foto statybų, labai jau idomi ta technoligija statybų tokio dydžio pastatui...

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Parašė pauliaK
    Na Dubaujaus dangoraižio ir užmojai kiti Šiap tai nors ir ne čia reikėtų prašyti to, bet gal galėtumėte kas nors idėti naujų nuotraukų iš Dubajaus dangoraižio statybų aikštelės?

    O kokie tie užmojai ?

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Na Dubaujaus dangoraižio ir užmojai kiti Šiap tai nors ir ne čia reikėtų prašyti to, bet gal galėtumėte kas nors idėti naujų nuotraukų iš Dubajaus dangoraižio statybų aikštelės?

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Beje Dubajaus projektas man labiau prie širdies

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Parašė John
    Taigi pamatyk. Tai isskirtinis projektas pasaulio mastu ir jeigu cia nematai kokybes, tuomet jos turbut niekur nematai.

    Perzvelk projekto aprasyma SWFC projektuotoju puslapyje: http://www.kpf.com ( launch in this window > portforlio by region > Asia > Shanghai WFC)
    Aš reiklus Turin tokius pinigus galima ir įspudingesnį sukurt!

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Parašė John
    Labai jau kukliai atsiliepi apie tokio masto ir tokios architekturines kokybes projekta. Ne tik kad ziuresis, bet ir stulbins bei kels nuostaba!
    Sorry, bet namatau aš čia super "architekturines kokybes"... Įspudį manau kelia tik proporcijos

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    John- labai aciu uz nuotraukas, dziugu matyti kad darbai nestovi vietoj...

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Gal ir žiūrėsis

    Komentuoti:


  • Naujokelis
    replied
    sauni architektura ka cia bepridursi. kinai maximalizmu pasizymi istiesu

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Dėkui už nuotraukas dėl burbuliuko tai girdėjau, kad dėl to, berods dar šiyoj diskusijoj ir minėjo kažkas tai...

    Komentuoti:


  • just
    replied
    Parašė pauliaK
    OHO! pirmą kartą matau šį projektą įspūdis didžiulis... Dėl galbūt pakeisto viršaus tai abu gražūs, tačiau burbuliukas gal šiektiek ir simpatiškesnis buvo

    Dėl naujų nuotraukų tai tikrai labai norėtusi jų pamatyti
    To "burbuliuko" jie atsisakė, nes buvo labai panašus i Japonijos vėliavą ir kiniečiams tai nelabai patiko

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Ilgai užtruks statydami tokį gigantą.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    OHO! pirmą kartą matau šį projektą įspūdis didžiulis... Dėl galbūt pakeisto viršaus tai abu gražūs, tačiau burbuliukas gal šiektiek ir simpatiškesnis buvo

    Dėl naujų nuotraukų tai tikrai labai norėtusi jų pamatyti

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Galbut kas nors zinot kiek jau pastate sio nuostabaus boksto aukstu, o gal dar geriau turit naujausiu foto?

    Komentuoti:


  • moo
    replied
    Bet kaip jis gražiai kabo virš žemės SimCityje

    Komentuoti:


  • Montezauras_klp
    replied
    Cia nes as lipdziau, radau simtropolis.com

    Komentuoti:


  • Wirusas
    replied
    kaip jus tokius aukstus pastatos per sim city islipdot ?

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied

    Tikrai "Sim city" BAT failiukai nerodyklis

    Komentuoti:


  • Montezauras_klp
    replied
    Siandien per BBC world rode apie si pastata, tai maketuose ir vizualiacijose virsui buvo apskritimas, gal wis del to paliko senaji varianta? (nebent tai buvo senesnis reportazas ) Sim City gerbejams :

    Komentuoti:


  • ernestas
    replied
    ...ne nu nerealu.. Tiesa,man asmeniskai taipogi anas varijantas (su apskritimu) labiau super atrode. Na,bet ir taip ganetinai liux bus.

    Komentuoti:

Working...
X