Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Šanchajaus pasaulio finansų centro (SWFC) statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Paulius
    replied
    Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
    Tai pas juos ten greitkeliai visokie daug tiltu uztat tu kamsciu kaip pagal toki miesta nedaug. Cia vilnius nelabai susitrvarko su kamsciais
    Turbūt tie greitkeliai su tiltais eina per patį centrą?

    Komentuoti:


  • Dom@s
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Man tai paziurejus i paskutine foto toks dalykas idomus: kaip pas juos su transporto spustimis ? Ten turetu visa para nepajudinami kamsciai buti, ar pas juos viesasis transportas labai isvystytas ir populiarus?
    Tai pas juos ten greitkeliai visokie daug tiltu uztat tu kamsciu kaip pagal toki miesta nedaug. Cia vilnius nelabai susitrvarko su kamsciais

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Man tai paziurejus i paskutine foto toks dalykas idomus: kaip pas juos su transporto spustimis ? Ten turetu visa para nepajudinami kamsciai buti, ar pas juos viesasis transportas labai isvystytas ir populiarus?

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
    Aciu uz foto,galetu lietuvoje ka nors panasaus pastatyt Juokauju. geriau nereiktu dar prasidetu karai kaip per Rugsejo 11
    Todėl mes nebegalim statyti aukštų pastatų, nes didysis dėdė OSAMA žiūri tik į Lietuvą ir laukia kol pasistatysime aukštesnį dangoraižiuką?

    Komentuoti:


  • Dom@s
    replied
    Aciu uz foto,galetu lietuvoje ka nors panasaus pastatyt Juokauju. geriau nereiktu dar prasidetu karai kaip per Rugsejo 11

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Sausio 30d.



    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    tai visas šanchajus apsispietęs aplink pastatą tokiu atstumu? pabaik jau gal

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė batista Rodyti pranešimą
    /\ visai nusišneki! ar nesimato vilniaus tv bokšto viršunės? tai vat žinok, kad šitas pastatas bus daug masyvesnis ir viskas gerai matysis, todėl nereikia kliedėt
    Na aš kalbu apie tokį atstumą:

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ visai nusišneki! ar nesimato vilniaus tv bokšto viršunės? tai vat žinok, kad šitas pastatas bus daug masyvesnis ir viskas gerai matysis, todėl nereikia kliedėt

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė batista Rodyti pranešimą
    /\ kaip tai nesimatys? tai negi kinijoje žmonėms nebeleidžia akių į viršų pakelt, ar paėjėt toliau, kad matytųsi?
    Ims ir eis visi kinai viršaus žiūrėt. Beje jis gi į viršų truputį siaurėja, tad iš žemės visas grožis sunkiai matysis (būnant arčiau pastato)

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ kaip tai nesimatys? tai negi kinijoje žmonėms nebeleidžia akių į viršų pakelt, ar paėjėt toliau, kad matytųsi?

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Gatvėje juk nesimatys to viršaus Tik iš nuotraukų ir regyklų

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Pradėjo atrodyti truputėlį banaliai.

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Siuo metu pastatyta jau 78 aukstai...(336 metrai)





    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Gruodzio 20d.




    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Gruodzio 2d.
    Keletas vaizdu is SWFC


















    Paskutinis taisė Aukselis; 2006.12.20, 19:02.

    Komentuoti:


  • keen
    replied
    Sitie pastatai nerealus. Geriausias man rodos antras variantas - smailus, kampuotas.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Aš lengvai sukrėstas

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    nesveikai...

    Komentuoti:

Working...
X