Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Na be abejo. Man pabuvus tokių priemiesčių "tėvynėje" jau niekada nebesinori į tokius koją įkelt, tačiau angliškas tipas man kažkaip imponuoja. Kitavertus dėl brangios žemės kol kas neapsimoka tokius Vilniuje statyt, nebent kur nors už Justiniškių, Fabų ar Santariškių (kur jau kažkas panašaus daroma).

    Visgi daugiabučių statymas manau geras reiškinys, nereik per daug į tuos priemiesčius trauktis
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      Aciu uz nuotraukas ir gerus komentarus:
      Parašė John
      Swiss Re agurko virsune kyso is uz namu

      Kazkokio senio skulptura

      Comment


        #43
        thanks uz foto Londonas kaip visada pateisina savo varda - nuolat apsiasarojes (rainy) Ziema ten pas jus ne is tolo nekvepia.

        Comment


          #44
          Parašė Marius
          Londonas kaip visada pateisina savo varda - nuolat apsiasarojes (rainy) Ziema ten pas jus ne is tolo nekvepia.
          nemates tu Bergeno


          nuotraukos puikios


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #45
            London rulez! Aciu John, puikio nuotraukos + komentarai

            Comment


              #46
              Aha, tikrai geros foto ir prisiminimai pradeda kilti pamačius jas pamenu kaip traukinių stotyje pagavo ir ištarabanijo y lietuvą

              Comment


                #47
                /

                seni "geri" laikai.........
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #48
                  O wow, Jonai! What a show!

                  An incredibly eclectic mix of old and new, shiny and shabby ... And say, it must have been an awful day out there, at least when it was raining!
                  Originally Posted by

                  Comment


                    #49
                    Grazus miestas. O kas del oru, tai bent jau vasara buna, kad jie keichiasi kokius 3 kartus per diena. Ne be reikalo orai viena populiariausiu pokalbio temu Anglijoj

                    Comment


                      #50
                      yra ir toks posakis: Jei oras nesikeistų, apie 70% žmonių, nežinotų kaip pradėti pokalbį ar kažkaip panašiai...
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #51
                        O gal John visiems papasakos ka veikia Londone?

                        Comment


                          #52
                          Parašė John
                          Na kodel gi ne

                          Atsiradus progai nusprendziau siek tiek pagyventi didziausiame ir geriausiame Europos mieste. Iki tol visalaik gyvenus tik Vilniuje, man tai turetu prideti nemazai gyevnimo patirties ir pazinimo bei praplesti akirati. Londone tai galima gauti
                          Bet....o, tipo, studijuoji ar dirbi ten?

                          Comment


                            #53
                            Nuostabios foto !!
                            Taip ir užsimaniau nuvykti į Londoną.
                            Per dešimt metų taip viskas pasikeitė
                            Tik dvasia didmiesčio jaučiasi ta pati

                            Comment


                              #54
                              http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=6060852

                              o as vis mastau ir mastau, kas tas John tam Londone veikia..


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                #55
                                Parašė alonso
                                http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=6060852

                                o as vis mastau ir mastau, kas tas John tam Londone veikia..
                                Jooo.....
                                Parašė John
                                Darzoves isdeliotos tiesiog ant saligatvio lauke, nors pardavejas visada sedi viduje. Kaip tikram lietuviui vis kyla mintys ka nors nugvelbti
                                Ir monkey paskutiniu metu is SSC kazkur dingo...

                                Comment


                                  #56
                                  Aciu uz foto, John'ai, Londonas kaip visada atrodo puikiai. Seno ir modernaus misinys Londone man visai patinka. Beje, man vienas is labiausiai patinkanciu Londono akcentu yra Londono Taxi Cab'ai, suteikiantys miestui savitos "klases" (man Cab'ai daug labiau patinka uz raudonus dviaukscius autobusus).
                                  Beje, ar tiesa, kad Londra ruosiasi po truputi atsisakyti savo raudonu dviauksciu autobusu?

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė John
                                    Del raudonu dviauksciu autobusu tiksliai nezinau, bet vienas vietinis gyventojas (besivadinantis "bezdzione" is vieno tokio forumo) minejo, kad butent taip ir bus - ilgainiui visus dviaukscius autobusus pakeis vienaauksciai prailginti autobusai. Butu liudna, nes dviauksciai autobusai man labai patinka, ir pasivazineti antrame aukste priekyje visai linksma, nekalbant jau apie tai, kad tai lyg ir dar vienas Londono atributas. Nezinau, kodel jie tai daro
                                    Tada viskas aisku, nes man ta pati sake vienas mano draugas Londonietis, bet as galvojau gal cia tik koks eilinis burbulas. Beje, viena pagrindiniu siu autobusu atsisakymo priezasciu, pasak jo, yra finansai, nes tuos autobusus, matomai, kainuoja daug brangiau pagaminti ir eksploatuoti, ir tt nei paprastus.
                                    Kad ir kaip ten bebutu, as tikiuosi , kad jie paliks bent jau kelis tuos autobusus vazineti, nes tai tikrai yra vienas is Londono simboliu.

                                    Comment


                                      #58
                                      Senieji dviauksciai Londono autobusai ir tramvajai (nuotraukos is Londono transporto muziejaus):

















                                      © by hkskyline (SSC)

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #59
                                        Ar as teisingai supratau tai tie 60-uju ir 70 -uju modeliai naudojami ir siomis dienomis ? jeigu taip nebutu pats laikas atnaujinimams ?

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #60
                                          Beto koks tokiu transporto priemoniu vidutinis greitis butu idomu suzinot ?

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X