Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    oi kaip gerai būtų, jeigu išeitų ką nors susiorganizuot gegužės arba rugsėjo menesį...
    Deja, visiems kitiems toks laikas tikriausiai kaip tik netinka...

    Comment


      Parašė John
      Visada bus taip, kad kazkas kazkam netinks.
      Turbut reiktu paziureti, kiek atsirastu norinciu dalyvauti ir tada paderinti laika.
      Tai manau pradžioje reiktu surašyti visus turinčius nora tokiai kelionei

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Grazi ekskursija.

        Gal netycia zinai, kas ten per kabrio masinele antroj nuotraukoj? Turbut jau prie antikvariato traukia, grazus zaisliukas.
        beg, borrow and steal

        Comment


          Dekui uz grazias nuotraukas. Siandien pagal nuotaika 8, 23, 24 patiko. Kaip bus rytoj - nezinau .
          beg, borrow and steal

          Comment


            Dekui uz eiline grazia ekskursija, greitai susipazinsiu gerai su Londonu, nereikes net vaziuoti . Patiko krantines nuotrauka, melyni balkonai, siaura gatvele bei ex-sandeliuku praejimas.
            Brutualistinio stiliaus kompleksas sikart nenugasdino (gal del spalvos? ), kazkuo primine askenaziu guztas.
            beg, borrow and steal

            Comment


              Parašė John
              ... Tik neesu didelis auto zinovas, todel nezinau, koks aparatas toje nuotraukoje.
              Nieko tokio, vienu galvos skausmu maziau . Tu zaisliuku savininkams dvigubas malonumas: gali pasidziaugti turimu daiktu ir zinai, kad jo verte kyla.
              beg, borrow and steal

              Comment


                Vėlgi ačiū už įdomią ekskursiją, kitą kart būtų šaunu išvysti ir tikresnio rytų Londono vaizdų
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Hey! Aciu, Jonai!

                  I really like that red brick double apartment complex towards the end of the thread. It looks quite new. And I hope that, as the season progresses, the English, who are so famous for their parks and gardens, will engage in a surge and flurry of balcony horticulture!
                  Originally Posted by

                  Comment


                    Aciu John. Labai grazios nuotraukos ir uzl abai idomia ekskurrsija
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      Sėdžiu ir pavydžiu- noriu į Londoną

                      Nieko naujo nepasakysiu- puikios nuotraukos, puiki ekskursija

                      P.S. šį pastatą minėjau kai diskutavome apie Paleko pasiūlyto HB pastato originalumą. Jame kaip tik toks sprendimas- du stikliniai tūriai ir dengta erdvė tarp jų.
                      Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.03, 14:12.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Parašė John
                        Bauginanciai bisus brutalistinio siliaus gyvenamasis monstras (si stiliu apskritai reiktu uzdrausti )
                        O kodel? Man pavyzdziui visai grazu...

                        Comment


                          Parašė pauliezaz
                          O kodel? Man pavyzdziui visai grazu...
                          Man jis irgi vaisai nieko pasirodė Truputį daugiau žalumos terasose ir išvis gerai būtų
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Ir man jis pasirode visai grazus
                            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                            Comment


                              Parašė topstarcanada
                              Ir man jis pasirode visai grazus
                              Parašė John
                              Kazkokie jus visi keisti. Man tas brudas patiktu nebent po labai daug
                              Suprask John, pavasaris, zmones kitom akim i pasauli ziuri. Jei lauke butu ziemos slapdriba - pirmas pradeciau rekti, kad reikia nugriauti ir su zeme sulyginti.
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                Kam pavasari merginos pagrazeja, o kam net pastatai grazus pasidaro..
                                P.S. Sioj dali prisidesiu prie John, tas pastatas atrodo kaip apires termitynas ir grazus galetu but nebent entomologams
                                Paskutinis taisė Quack; 2006.05.03, 17:28.

                                Comment


                                  Aciu Jonai uz puikios kokybes foto. Butu malonu pamatyti ta rajona, kur gyvena zvaigzdes kaip Madonna ir t.t. Deja nzn kaip tas rajonas vadinasi. Galetum kada prie progos papleskint
                                  Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    Patiko, kaip 9-oj nuotraukoj aplinka sutvarkyta.
                                    beg, borrow and steal

                                    Comment


                                      Some very nice residentials in this collection, Jonai!

                                      Thank you for constantly showing us new shots of London.

                                      And 1 Canada Square surely is deserving of its name.
                                      Paskutinis taisė Whose Homepage; 2006.05.04, 21:30.
                                      Originally Posted by

                                      Comment


                                        Parašė John
                                        There are lots of former warehouses and old industrial buildings which were turned into apartments, I love the idea of such housing.
                                        Regarding balcony horticulture I'm not so sure, there is alot of greenery around and in some cases you can do your horticulture even outside the house. Also I'm not sure if majority of the residents of these areas are exactly English. |
                                        Yes, turning old warehouses etc. into apartments is quite a trend here as well. B-)

                                        And as to the nationality of those apartment dwellers, I'm sure you've got a point!
                                        Originally Posted by

                                        Comment


                                          Dar kartą puiki tema, ačiū
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X