Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    GB. Londonas pro mano naują fotoaparatą

    Siandie nusipirkau DSLR!!!Yes!!!Prapirkes kamera greit grizau namo perverciau instrukcija issiaiskinau kaip viskas veikia
    ir islekiau laukan.Pradzioj galvojau tik seip netoli namu pasivaiksciot bet gavos taip kad nukeliavau iki Canary Wharf...
    Anyway pradedam :

    1.Royal Victoria Dock.Visai netoli mano namu :



    2.Kazkoks veikejas kazka daro :



    3.Ir jo draugai :



    4.Hmz cia seip eksperimentavau...:



    5.Ziedas ir Canary Wharf tolumoj - mano keliones tikslas :



    6.Dvi upes - pirmam plane River Lea o toliau River Thames :



    7.Ontario Tower :



    8.Tas pats tik is kitos puses :



    9.Na ir dar kart Ontario Tower'is :



    10.Sunys ir ju draugas :



    11.Canary Wharf :



    12.Tas pats :



    13.Piratai :



    14.Centrinis Londonas kazkur ten toli toli :



    15.Seni namai ir tokie pat seni sandeliai :



    16.Canary Wharf is toliau :



    17.Limehouse Basin :



    18.Ir pabaigai dar Canary Wharf'o :



    The End

    Comment


      Meniniu poziuriu nlb man patiko. 6balai
      Ekskursiniu 9balai
      Bet ka noret pirma diena.. Sveikintina iniaciatyva

      Comment


        Gražūs kadrai, šis ypač įspūdingas: http://img479.imageshack.us/img479/7...fcranes6mr.jpg

        Beje, sveikas prisijungęs prie D50 "klubo" Kaip čia išėjo, kad vietoj planuotų 30D ir 350D nusipirkai Nikon'ą?

        Comment


          Gražios nuotaukos,bet man labiausia patiko žemai kabantys debesys.Londone ko gero nėra to beprotiško karščio.
          Ne viskas auksas kas auksu blizga

          Comment


            Parašė Vaidas
            Gražūs kadrai, šis ypač įspūdingas: http://img479.imageshack.us/img479/7...fcranes6mr.jpg

            Beje, sveikas prisijungęs prie D50 "klubo" Kaip čia išėjo, kad vietoj planuotų 30D ir 350D nusipirkai Nikon'ą?
            Dekui dekui Ta foto su polariseriu daryta.Patinka man tas dalykas.Del Nikon tai nzn kazkaip taip isejo Pas mane visad taip.

            Comment


              Dekui. Puikios nuotraukos ir sveikinimai su nauju pirkiniu
              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

              Comment


                Sveikinimai įsigijus naują camerą, lauksim puikių nuotraukų konkurse

                Comment


                  Tikrai grazu !

                  Gal galiu paklaust uz kiek ta D50 nusipirkai, as kaiptik siandien parduotuveje spoksojau i viena .

                  Comment


                    Parašė siena
                    Gražios nuotaukos,bet man labiausia patiko žemai kabantys debesys.Londone ko gero nėra to beprotiško karščio.
                    Hmm tau gal atrodo kad Londone visad lyja?Cia seip dar karsciau nei Lt.
                    Paskutinis taisė El_Greco; 2006.07.08, 19:14.

                    Comment


                      Parašė taimis
                      Tikrai grazu !

                      Gal galiu paklaust uz kiek ta D50 nusipirkai, as kaiptik siandien parduotuveje spoksojau i viena .
                      397 is Jessops + 24 uz Circular Polariseri

                      Comment


                        Parašė El_Greco
                        Hmm tau gal atrodo kad Londone visad lyja?Cia seip dar karsciau nei Lt.

                        Suabejočiau... Pagal bbc.co.uk šiomis dienomis Londone ~+25, tuo tarpu čia vakar ir šiandien buvo momentų, kai temperatūra siekė +36

                        Beje, kalbant apie Jessops - fotiką online pirkai, ar parduotuvėj?

                        Aš pats pirkdamas savo kamerą sutaupiau £20, nes prieš užsakinėdamas gūgle paieškojau Jessops promotion kodų Jei dar kas nors ten pirksit - SAVE-0250 (perkant daugiau nei už £250 - £20 nuolaida) ir SAVE-0100 (>£100 - £10 nuolaida), tik nežinau, ar jie vis dar galioja...

                        Comment


                          Parašė El_Greco
                          Hmm tau gal atrodo kad Londone visad lyja?Cia seip dar karsciau nei Lt.
                          Karščiau , nei +32 º C šešėlyje ?

                          EDIT : nespėjau pirmas suabejoti teiginiu

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            @Vaidas taip siom dienom Londone vesiau pasidare bet savaites pradzioj nerealiai karsta buvo.
                            Pirkau parduotuvej nemegstu as online pirkt.

                            Comment


                              Manau kad gera kaina El_Greco, skaitant kad ne is interneto pirkta . O tie kodai dar galioja Vaidai, neseniai ziurinejau tai dar buvo.

                              Comment


                                Sveikinimai, El Greco Manau, kai apsiprasi su aparatu mūsų lauks daug gražių vaizdų- nors ir pirmieji bandymai labai geri
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Camden'as tikrai įdomi vieta kinbždanti labai daug įvairių žmonių. Tai viena pirmųjų vietų kurią aplankiau nuvykęs į Londoną. Dėkui John už puikius vaizdus, gatves kuriomis kažkada teko prasieiti.
                                  Netoli camdeno yra kanalai kuriuose plaukioja baržos ar kaip jas pavadinti ir labai įdomiai pasikelia esant nevienodiems vandens lygiams. Teko stebėti kokia pusė valandos kol pasikels viena tokia užtvėrus vartus. Gal turi nuotraukų nuo tų kanalų?

                                  Comment


                                    Tie "besikilnojantys vandenys" vadinami šliuzais. Dėkui už nuotraukas.

                                    Comment


                                      o kur azijietiškos išvaizdos merginų nuotraukos ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Puiku kaip visada. Vis dar tikiuosi isvysti Chelsea rajona
                                        Kaunas yra Kaunas

                                        Comment


                                          Ah! Another beautiful day in wonderful London Town!

                                          Aciu, Jonai, for this great portrayal of people being out en masse to enjoy a fine summer day in their breathtaking city.
                                          Originally Posted by

                                          Comment

                                          Working...
                                          X