Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GB. Londonas / London (archyvas 2004-2010)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
    Grazios foto bet oras nekoks buvo Kai vaziuosi i Londona duok zinot parekomenduosiu aukstu vietu su gerais vaizdais.
    Aciu,
    bet tu manes nelauk, pats imesk nuotrauku is tu vietu

    S_P
    S_P

    Meninė fotografija
    www.sp-foto.lt

    Comment


      Nieko naujo nepasakysiu- tikrai gražios nuotraukos Šaunuolis S_P !

      Londonas yra išties fotogeniškas miestas, o geras fotografas daro jį išvis nepakartojamu.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Nerealios foto,S_PSiaip Londonas man yra vienas graziausiu pasaulio miestu,todel sios foto man ypac patiko.Sita tai konkursine galetu buti http://foto.terpe.lt/inkelti/20061112/90.jpg
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          Toliau keliaujam prie Bekingemo rumu:

























          MG]http://foto.terpe.lt/inkelti/20061114/390.jpg[/IMG]



          S_P
          S_P

          Meninė fotografija
          www.sp-foto.lt

          Comment


            S_P, gerus kampus suradai, tik gaila dėl oro. Tikiuosi patiko kelionė .

            Comment


              Parašė taimis Rodyti pranešimą
              S_P, gerus kampus suradai, tik gaila dėl oro. Tikiuosi patiko kelionė .
              Kelione tikrai patiko. Pasigailejom, kad ilgiau nesuplanavom pabuti. O oro tikrai negalejau pasirinkti. Pirma diena buvo labai geras, o paskui apsiniauke. Bet dar dziaugiuosi, kad nelyjo, nes siaures Anglijoj visas trys dienas pyle kaip reikia.

              S_P
              S_P

              Meninė fotografija
              www.sp-foto.lt

              Comment


                Parašė S_P Rodyti pranešimą
                Kelione tikrai patiko. Pasigailejom, kad ilgiau nesuplanavom pabuti. O oro tikrai negalejau pasirinkti. Pirma diena buvo labai geras, o paskui apsiniauke. Bet dar dziaugiuosi, kad nelyjo, nes siaures Anglijoj visas trys dienas pyle kaip reikia.

                S_P
                O kokia agentūra organizavo?

                Comment


                  Kokius stiklus naudoji?

                  Comment


                    [QUOTE=S_P;122723]Deja nebuvau. Laiko buvo mazokai, kad pamatyti viska ka norejau. Dabar jau planuojam kada vel vaziuosim i Londona ,

                    Aha, ir aš vos išlipęs iš lektuvo užsimaniau į Londoną grįžti

                    Comment


                      Aciu uz puikias nuotraukas!

                      P-S!O visdelto kokius stiklus naudoji ?
                      Viking Laws

                      Comment


                        Parašė taimis Rodyti pranešimą
                        O kokia agentūra organizavo?
                        Bilietais ir viesbuciais rupinosi mano zmona, uzsake per interneta. Kur nueiti ir ka pamatyti sprendem kartu.

                        S_P
                        S_P

                        Meninė fotografija
                        www.sp-foto.lt

                        Comment


                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                          Kokius stiklus naudoji?
                          Pries kelione nusipirkau Sigma 10-22. Su juo daugiausiai ir fotkinau. Norejosi isbandyti nauja objektyva, priprasti prie placiakampio braizo. Taip pat naudojau Canon 70-200 f4 L ir kitini Canon 18-55.
                          Nustebau atrades ka sugeba kitinis objektyvas tinkamai ji panaudojus. Pries kelione buvau nusipirkes Sigma 17-70, bet pamaciau, kad mano KITas piesia geriau negu 7 kartus brangesnis Sigma. Teko iskeisti i placiakampi ir veliau tikrai nepasigailejau, kad tai padariau.

                          S_P
                          S_P

                          Meninė fotografija
                          www.sp-foto.lt

                          Comment


                            Vienas iš Londono parkų:





















                            S_P
                            S_P

                            Meninė fotografija
                            www.sp-foto.lt

                            Comment


                              Fantastika, (ypač ši)
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Siandien parodysiu aplankytu muzieju nuotraukas.

                                Norejom aplankyti kelis muziejus. Pasirinkome gamtos, mokslo ir Viktorijos ir Alberto muziejus, nes jie visi yra vienas salia kito. Bet Viktorijos ir Alberto muziejui jau neuzteko nei jegu nei laiko.

                                Gamtos muziejus:



                                Cia ekponuojami ivairiu gyvunu modeliai nuo dinozauru iki melynuju banginiu, bei zmogaus organizmo funkcijos. Daug eksponatu - interaktyvus.


















                                Muziejuje labai daug vaiku grupiu. Yra grupes vaiku, kurie laksto tarp eksponatu su kazkokiom anketom ir renka informacija atsakymams. Mums tai pasirode labai idomus ir veiksmingas budas supazindinti vaikus su biologija.




                                Muziejaus architektura tiesiog pribloskianti.










                                Pirmas muziejaus direktorius:






                                Mokslo muziejuje sukaipta visa kolekcija technologiniu pasiekimu nuo 18 a. iki siu laiku.











                                Visu eksponatu apziureti jau nespejome. Nuejome i IMAX kinoteatra. Didziuliame ekrane High Definition 3D filmas su super kokybes erdviniu garsu atrodo ispudingai

                                Viktorijos ir Alberto muzieju nufotkinau tik is isores, nes nusprendeme i vidu jau neiti.





                                S_P
                                S_P

                                Meninė fotografija
                                www.sp-foto.lt

                                Comment


                                  Kiek daug puikių nuotraukų !
                                  Naujas objektyvas jėga

                                  Comment


                                    Siandien parodysiu viena is graziausiu Londono objektu - Tower'io tilta ir jame esanti muzieju.




                                    3D vaizdas. Jeigu nematote , suzvairuokite taip, kad tarp siu dvieju vaizdu atsirastu trecias.























                                    Graziausiai tiltas atrodo apsviestas:
















                                    S_P
                                    S_P

                                    Meninė fotografija
                                    www.sp-foto.lt

                                    Comment


                                      Dekui,S_P.Beje,gal galetum ideti sitos nuotraukos http://foto.terpe.lt/inkelti/20061117/Kreiseris-2.jpg desktop'ine versija?
                                      Mano darbai deviantart'e

                                      Comment


                                        S_P labai grazios nuotraukos. Be zado likau jas beziuredamas.

                                        Dekui
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          Towerio tiltas man piliko didžiausią įspudį kai pirmą kartą lankiausi Londone. Puikios nuotraukos S_P .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X