Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SG. Singapūras / Singapore

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John
    Kalbėjom lyg ir apie turizmą. O čia būnant ilgiau pakanka kirsti sieną į Jahor Bahru... bent jau dėl narkotikų
    O jei reikia daugiau, tai visa Malaizija, Indonezija ir netgi Tailandas juk čia pat. Juolab, kad transportas geras ir nebrangus, o pramogų milijonas.
    Bet juk tai kitų vietų privalumai, o ne pačio Singapūro. Tokiame scenarijuje jis įdomus tik kaip kryžkelė.

    Comment


      Oho, koks komplimentas Melnragei.
      Paskutinis taisė Silber418; 2012.06.04, 18:38.

      Comment


        Parašė John
        <...>
        Dar norėjau ten visko prifotografuoti, bet pavargau ir sakau ai velniop. Kur eini, ten gražu ir gražu ir gražu. Jau net nebekreipiu dėmesio. Bet kur kitur kokia Centrinio Singapūro pakampė tikriausiai būtų pagrindinis miesto "vaizdzialis", o va SG tai šiaip eilinis "gražu". Šiek tiek gaila, kad nespėjau pasibaladoti po gyvenamuosius rajonus (t.y. "komunalkes", kur gyvena dauguma Singapūriečių). Ten irgi sąlyginai gražu (gal ir ne taip gerai kaip Fabuose ar Šeškuose, bet pakankamai gerai, aš skaitau). Koks šimtas kitas nuotraukų tikrai bus tinkamos publikavimui. Taigi, kam įdomu, siūlau laukti po kelių savaičių.
        Čia man taip pasirodė, bet ar išties Jonui žymiai labiau patiko SG lyginant su Šanchajum ir kitais lankytais miestais Azijoje?

        Comment


          Gal bus tų puikiųjų moterų nuotraukų?
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Aciu Pauliakui ir Johnui uz nuotraukas! Paciam teko laime SG lankytis gan daznai 2004-2005 metais, kai Marina Bay dar nebuvo, taigi dabar labai smalsu visa tai apziureti nuotraukose, ir turiu pripazinti, kelia dideli apetita vel kada nors nulekti ten.

            Nors visgi, kazkada po keleta kartu pabuves HKG ir SG, buvau nusprendes kad HG man labiau patinka - kazkokia didesne ivairove gamtos ir urban life'o, tie patys dangoraiziai gal kazkiek idomesni, tuo tarpu SG toks visas labai koncentruotas.. toks subjektyvus ispudis buvo susidares. Bet kuriuo atveju tikiu ir zinau, kad dar ten gyvenime butinai apsilankysiu.

            Na ir kaip visad - Johnai, idemiai stebiu visas Tavo temas ir laukiu sekanciu nuotrauku!

            Comment


              /\ O gal bus foto iš SG su gamtos nuotraukomis?

              Comment


                Pastebėjau keistą panašumą





                Gal čia tik man vienam jos tokios panašios
                Paskutinis taisė bebop; 2012.06.27, 22:12.
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  Kas buvote, matėt šitą? Kaip jis realybėje atrodo?
                  [VIMEO]45188800[/VIMEO]
                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                  Comment


                    Parašė bebop Rodyti pranešimą
                    Kas buvote, matėt šitą? Kaip jis realybėje atrodo?
                    [VIMEO]45188800[/VIMEO]
                    Man regis pirmu terminalu ir teko naudotis, tačiau nepastebėjau .

                    Comment


                      Džiugu, kad buvo įvertintas šis projektas. Manau, Singapūre yra kur kas daugiau ne mažiau įspūdingų objektų, vertų apdovanojimų.
                      O taip pat smagu ir tai, kad buvo įvertintas Scandic Victoria tower, kuris buvo vientintelis nominuotas viešbutis, reprezentuojantis Šiaurės Europą.
                      Paskutinis taisė Silber418; 2012.10.26, 00:09.

                      Comment


                        Gardens by the Bay

                        Gal ką praleidau, bet atrodo, kad ši Singapūro vieta dar nebuvo pakankamai nušviesta šioje temoje - taip sutapo, kad kaip tik buvau pasiėmęs fotiką, kai ten lankiausi maždaug apie Kalėdas, tai čia kelios nuotraukos iš Cloud Forest komplekso, dar fotike yra likus visa krūvelė, jei pavyks ir kam įdomu, įdėsiu kitą savaitę.









                        Paskutinis taisė kompotukas; 2013.01.12, 10:22.

                        Comment


                          Super. Dėl viską ką turi, labai net gi įdomu :-). Man lankantis deja dar buvo uždarytas, atrodė daug žadančiai, tavo kelios nuotraukos tai patvirtina :-).

                          Comment


                            Įspūdinga vieta. Nebuvo šitos vietos forume tikriausiai todėl, kad ji atidaryta, jei nejlystu, tik 2012 vasarą. Užtat aišku, ką reiks Singapūre apžiūrėti kitą kartą. Štai taip reikia stengtis dėl turizmo.

                            Comment


                              Kaip žadėjau, įkeliu dar keletą nuotraukų iš šito ateities superparko. Geriau žiūrisi bet 3-4 kartus didesnio formato, bet įspūdžiui susidaryti gal užteks. Teko paklaidžioti ten tolėliau, tai didžiulės erdvės dar tik ruošiamos apželdinimui, manau bus ką pažiūrėti naujo ir po metų, ir po kelerių. Kaip ir kitur Marina Bay'juje.









                              Čia jau iš kitos serijos, kurios turbūt niekad neprisiruošiu apdoroti, bet, atrodo, iš šito retesnio kampo Singapūro skailaino dar čia nebuvo, tai voilà viena:

                              Paskutinis taisė kompotukas; 2013.01.30, 01:41.

                              Comment



                                Paskutinė nuotrauka, kaip suprantu, yra iš apžvalgos rato Singapore Flyer? Man atrodo, jis vis dar tebėra didžiausias pasaulyje apžvalgos ratas.

                                Comment


                                  Taip, turbūt tebėra didžiausias, bet šalia Marina Bay Sands anaiptol neatrodo labai didelis. Bet kas salia ano ten neatrodo didelis Bet fotografuota jau pusiaukelėj prie žemės, ne iš aukščiausio taško.

                                  Comment


                                    Visiškai kosminis dalykas tie super medžiai

                                    Paskutinė nuotrauka taip pat puiki, tikiuosi vis tik surasi laiko apdoroti ir paskutines nuotraukas

                                    Comment


                                      Šios dienos banner'is SSC forume:


                                      Marina Bay Skyline by ongchihang, on Flickr

                                      Singapūras turbūt geriausias miestas/šalis pasaulyje.

                                      Comment


                                        /\ Priklauso, kuom matuoji miestų gerumą. Man geriausias miestas Vilnius Nes čia daugiausia aktyvių lietuvių.
                                        Ir šiaip, kai dirbi ofise, tokios nuotraukos kažkiek primena darbą.

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                          /\ Priklauso, kuom matuoji miestų gerumą. Man geriausias miestas Vilnius Nes čia daugiausia aktyvių lietuvių.
                                          Ir šiaip, kai dirbi ofise, tokios nuotraukos kažkiek primena darbą.
                                          Emigrantams lietuviai nesvarbu, jie is isskaiciavimo miestus renkasi, tikrosios vertybes antrame plane

                                          Comment

                                          Working...
                                          X