Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PL. Varšuva / Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lenkai apskritai vangiai mokosi užsienio kalbų. Juk net jų dabartinis prezidentas (!) nemoka nei vienos užsienio kalbos (!!!)
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Toks įspūdis, kad dažniausiai yra taip: kuo didesnė šalis, tuo mažiau jie moka kitas kalbas.

      Comment


        Daznai teko kirsti Varsuva vaziuojant is LT i DE, kazko ispudingo labai neteko matyt. Tiesa senamiestis ir karaliu rumai gal ir neblogi, bet daugiau nieko nepamenu. ai dar "Gent" prekybos centra
        o su anglu kalba tai visiskas pravalas pas juos.

        Comment


          Parašė Ežiukas
          Jei ne vodka ir ne komunizmas su savo nuostabiu rytojum gal ir maskva dabar būtu gražiau nei Paryžius
          Aš turėjau omeny, kad ir iš to kas liko po karo, vistiek Varšuvos senamiestis gražesnis.

          Comment


            Parašė kaunaz
            Dėl švaros ir pastatų(eilinių) būklės senamiesty tai aišku Vilnius gražiau atrodo, bet pagal architektūra(pagrindiniai objektai) Maskva daug įspūdingesnė.
            Bet labai jau vaizdas nekoks kaip tie Maskvos įspūdingieji objektai apsupti avarinės būklės komiblokais , plasmasiniais lauko tualetais, susuvusiom volgom ir žiguliais ir apkarstyti visokiausio storio laidais ?

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė kaunaz
              Aš turėjau omeny, kad ir iš to kas liko po karo, vistiek Varšuvos senamiestis gražesnis.
              Tai kiek aš žinau po karo nieko neliko

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė kaunaz
                Aš turėjau omeny, kad ir iš to kas liko po karo, vistiek Varšuvos senamiestis gražesnis.
                Laba diena, Varšuvos senamiestis buvo sugriautas ir atstatytas. Ten maždaug tiek autentikos, kiek Trakų pily ar Valdovų rūmuose.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė kaunaz
                  ... O dėl senamieščio, ir ne tik jo, tai esu peržiūėjas nemažai Varšuvos nuotraukų, tiek šiame forume, tiek SSC, taip pat knygose ir pan.....
                  Kiek teko man nuotraukų matyti senamiesčio (irgi nemažai jų peržiurėjas) tai jose beveik vienas ir tas pats kadras iš Žygimanto Augusto aikštės arba Senamiečio aikštės. Tai ir visas grožis. Vilniaus senamiestis kur kas turtingesnis ir to grožio daugiau turi

                  Neperdaugiausia grožio:




                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Sakyčiau nebloga Varšuvos nuotraukų kolekcija:
                    http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=254595

                    Comment


                      Kelios naujesnios nuotraukos iš Varšuvos "Auksinės terasos" statybvietės. Man tas juodas stiklinis stogas tiesiog super žiurisi:












                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Neziau kodel, bet man tas projektas isviso nepatinka, tik tas stiklinis stogas
                        O Prosto tower`is ziurisi tikrai neblogai
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          Pictures by Pstykacz (SSC)








                          by rcube













                          Comment


                            feel big-city-life















                            by rcube

                            Comment


                              By Pstrykacz:





                              by rcube:

                              panos, SCROLL RIGHT>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>





























                              Comment


                                Užsižiurėjau į Daniel Libeskind dangoraižio renderius, todėl manau būtu ir jums įdomu pažiurėti :














                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  this tower is amazing, i'm looking forward to see it already built!

                                  Comment


                                    Ačiū, labai įdomu ir tuopačiu gražu

                                    Comment


                                      Turėjom tik pravažiuoti Waršuva bet pasiklydom ir tik po triju valandu pavyko išvažiuoti iš miesto, Nuorodos kaip orentuotis jai kelios ir buvo tai tik , dar labiau paklaidina, bardaks juodas.Tai visus dng iš visu pusiu tiek visus užkampius išnardėm, gavosi tikra neautrali ekskursija po miesta,bet kaip visada bl*t foto užlužo.gaila.
                                      Prieš dešimt metu buvau, tai galiu pasakyti kad dng išgelbejo Waršuvos įvaizdi, nors ir gan sparčiai jie tvarkosi, bet blogu vaizdu dar kol kas likę ženkliai daugiau.

                                      Ir niekaip nasuprantu principo lenku,
                                      Jai pas mus veržiasi pagal upiu ar ezeru krantines namukus statyti,
                                      Tai jie kaip pamišę visas gatves aplipo, ir nebeina suprasti kada kur miestas ar miestalis,jausmas kad visa lenkija tai vientisai užstatyta namais ir visi gyvenantys yra verslininkai, su įkyriom perteklinėm reklamom maždaug kaip gariunuose prieš dešimtmeti.

                                      Na bet žemdirbiai tikrai pagirtinai susitvarkė, lietuviams dar kaip su dviračiu i menuli.

                                      Comment


                                        Vienintele foto

                                        Comment


                                          Parašė Krakus
                                          Pictures by Pstykacz (SSC)
                                          Wonderful photos there! I wanted to ask about "Warsawa Centralna". Is this the bus or the train station? It looks like a new one in the photo, but I think I have been there. It is Warsaw's old central train station, am I right?

                                          We had some time before our bus left and we decided to go to the central train station. And it was not the best experience I have had... I was impressed that trains coming to "Warsawa Centralna" actually are underground, because there is a big rail tunnel under the centre of the city. However, the station itself wasn't very impressive. Polish style - lots of small shops, fast food "restaurants" and so on... I wanted to buy a postcard in one of those small shops, so I started to count coins and then suddenly a man came, asking for some money. I gave him all the coins I had ( it may have been 0,5 Zlotych,maybe more) and he started shouting and yelling, then he dropped those coins on the ground, all the poeple started laughing, and I really didn't fell good at all.

                                          Outside I saw a poster saying that a new train station is being built nearby, I think its the same as seen in the photo. So when it will be built? I hope it'll be better than the old one

                                          By the way, the bus station was terrible too. It was old, poorly maintained... Any plans to build a new bus station?
                                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X