Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PL. Varšuva / Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaunas - Varsuva: 397 km

    Comment


      Parašė Edd
      Kaunas - Varsuva: 397 km
      Galima su Wizzair nuskristi ryte ir vakare grizti.

      Comment


        Lenkai su savo kalėdine egle nepasikuklino :


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          jo , tokia egle pastacius vilniuj, tai atrodytu kaip geras pastaciukas =)
          Matau, kad Varsuva padare dideli zingsni, nes pries metus ten buves, jau nelabai atpazistu.
          :geria: Už Lietuvą!!

          Comment


            Parašė Marčiukas
            jo , tokia egle pastacius vilniuj, tai atrodytu kaip geras pastaciukas =)
            Matau, kad Varsuva padare dideli zingsni, nes pries metus ten buves, jau nelabai atpazistu.
            Arba tu pries metus neapsiziurejai mieste, arba tu is vis ten nebuvai. Per metus tiek daug negali pasikesit, kad miestas butu neatpazystamas, o Varsuvoj viskas grazeja jau senokai.

            Comment


              Marčiukas tikriausiai per riebiai pasakė. Tikriausiai tie pasikeitimai tai Rondo dangoraižis, kuris tikrai truputi pakeitė centro veidą , bei Auksinė Terasa kuri įsikombinuoją į dangoraižius. Pats centras tikrai pasikeitęs . Ne taip drastiškai, kad neatpažintum kas prieš metus buvo bet vistiek pagražėjo

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Ežiukas
                Marčiukas tikriausiai per riebiai pasakė. Tikriausiai tie pasikeitimai tai Rondo dangoraižis, kuris tikrai truputi pakeitė centro veidą , bei Auksinė Terasa kuri įsikombinuoją į dangoraižius. Pats centras tikrai pasikeitęs . Ne taip drastiškai, kad neatpažintum kas prieš metus buvo bet vistiek pagražėjo
                O lyg zmogus vieninteli ar kelis kartus mieste buves pastebes kaip pasikeite ar nepasikeite miestas del vieno ar keliu dangoraiziu, kurie beje nebaigti statyt? Tuo labiau miestas didelis.

                Comment


                  Tikrai jeigu seniai mieste buvęs, tikrai pastebės beto pastatai jau beveik baigti.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė Ežiukas
                    Tikrai jeigu seniai mieste buvęs, tikrai pastebės beto pastatai jau beveik baigti.
                    Ta prasme, as norejau pasakyt, kad jei zmogus mieste buvo vieninteli ar keleta kartu, tai jis tikrai jo taip gerai nepazysta, kad iskart pasakytu, kad miestas labai pasikeite, o jei ir pasikeite tai nebent bendras vaizdas, o to is panoramines nuotraukos tikrai neimanoma pasakyt, reikia gyvai mieste vel atsidurt...

                    Comment


                      Parašė kaunaz
                      Arba tu pries metus neapsiziurejai mieste, arba tu is vis ten nebuvai. Per metus tiek daug negali pasikesit, kad miestas butu neatpazystamas, o Varsuvoj viskas grazeja jau senokai.
                      na Varsuvoje buvau penkis kartus, o jeigu nesupranti ironijos arba siaip Lietuviu kalbos galimybiu tai cia tavo problema.
                      :geria: Už Lietuvą!!

                      Comment


                        Ironija cia is vis keistai ziurisi, nes Varsuva labai graziai vystosi, todel ironizuot fraze "Matau, kad Varsuva padare dideli zingsni, nes pries metus ten buves, jau nelabai atpazistu" dar durniau skamba. Vienaip ar kitaip nusisnekejai.

                        Comment


                          na šiaip šį rudenį buvau apsilankęs Varšuvoj, net nežinau kodėl, bet kažkoks nejaukus ir labai jau "šaltas" tas miesas atrodo.....
                          bet čia tik mano nuomonė

                          Comment


                            Aš nesu buvęs, bet irgi manau, kad miestas ne iš šiltųjų turėtu būti. Ypač žiema :/ . Visas šaltumas atsiranda dėl komiblokišku pastatų viduri miesto centro. Tokiu kaip šitie :



                            ar teisingai ?

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Ežiukas
                              Aš nesu buvęs, bet irgi manau, kad miestas ne iš šiltųjų turėtu būti. Ypač žiema :/ . Visas šaltumas atsiranda dėl komiblokišku pastatų viduri miesto centro. Tokiu kaip šitie :
                              ar teisingai ?
                              Jo is sios nuotraukos nelabai jaukus miestas pasirode toks pilkokas, bet cia turbut ziemos itaka. Kazin kaip vasara atrodo sita vieta
                              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                              Comment


                                Sutinku, kad Varšuva nėra jaukus miestas ir komiblokai jos centre labai prisideda prie to. Aišku yra nemažai ir gražių vietų.

                                Comment


                                  Buvau Varsuvoje, bet nieko ispudingo nepaliko . O kad saltas tai tikrai, pritariu 100%.
                                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                  Comment


                                    Labai jau Varšuvoj viskas išmėtyta, tai tikrai suteikia nejaukumo

                                    Comment


                                      ir kas keista labai, apturėjau problemų Varšuvoje dėl to, kad retas, kuris norėjo šnekėti su manim anglų kalba, pats rusiškai viską suprantu, bet pasakyti ko noriu vargiai
                                      ir labai nervino mane, kad nebuvo aiškių nuorodų į aerouostą, tik mažas lėktuvėlis nupaišytas su rodykle buvo, kai jau ir pats aeruostas aiškiai matėsi todėl teko nemažai dėl to kuro sunaudoti

                                      Comment


                                        Neseniai ir man teko pabuvot Lenkijoj, tiesa Varšuvoj nebuvau, buvau keliuose miestuose netoli sienos. Rusų kalbos nemoku, o su anglų tai smagiai ten jie. Teko bandyti šnekėti su kokiu tuzinu civilių, tai didžioji dalis šlėktų tik neaikškiai papurtydavo galvą, iš ko buvo galima spręsti, kad nemoka nė žodelyčio . Buvo vienas kuris išlemeno "little" - apsidžiaugiau nesvietnai . Tiesa little tai iš didžiosios raidės - nesuprato beveik nieko ką aš jam sakiau... O geriausiai įsiminė tai statoil'e dirbęs vyrukas. Jau buvau susitaikęs, kad niekas ten nešnekės angliškai ir universaliają gestų kalba parodžiau ko aš noriu (2-ų "Kanapkų" ) ir mano didžiai nuostabai jis išrėžė man "Do you speek English?" aš net apšalęs iš laimės jam pakartoju ko noriu angliškai. Jis kokių 10k. garsiai pakartoja "you see, no problem...". Matydamas, kad nėra jokių problemų paprašau, kad pašildytu Kanapkas. Deja... Jis to nesuprato... Pradėjo visokius maišelius ir Coca-Colas jis man rodyt. Pagalvojau, ką čia kankinsiu žmogų ir sakau jam "nevermind" ką gi jis į tai? Ir vėl nesuprato... Toliau jis man traukia viską ką tik turi po prekystaliu... Žmogus stengiasi, man jo net gaila darosi, iš to rūpesčio net lietuviškai aš jam sakau "Nebereikia, nesvarbu", spėju, kad nesuprato, nes toliau jis man viska kiloja . Tada nebesugalvojęs ką daryti kaip paršas apsisukau ir išejau (nebijokit, už Kanapkas sumokėjau ). Tiesa dar grįžtant stabtelėjau McDonald'e (nemėgstu tos vietos, tačiau nebuvo kito pasirinkimo ir širdis tikėjo, kad ten gali būti užsislaptinusių anglistų). Ir pagaliau, pirma vieta kur nebuvo jokių problemų. Bandau užsisakyti ir mane sėkmingai supranta (Jauna mergina ) tiesa užsisakinėjau 4 kažkokius ten sumuštinius ir mokėjau už 4, o nepratarus nė žodžio davė 6 . Nežinau už ką, tikriausiai apsižioplino, bet aš vistiek manau, kad aš jai patikau (tokia simpatiška mergiote buvo )

                                        Comment


                                          pauliaK nuotykiai Lenkijoje . Panasiai yra visur su ta anglu kalba. Jei salis pro-amerikietiska tai ir tai susisnekesi greiciausiai tik dideliu miestu viesbuciuose, centrinese parduotuvese, turistu lankomose vietose ir pns.
                                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X