Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

EE. Talinas / Tallinn

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Lyg ir . Tai parodyk man tuos duomenis, dar niekad nesu matęs.
    Na tai jei estijos GDP didesnis nei lietuvos , o Talinas sudaro 50 % šalies GDP, tai naturalu, kad Talino GDP didesnis už Vilniaus, kuris sudaro tik 35 % lietuvos GDP . Ar aš nusikalbu ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Nusikalbi, Estijos BVP tikrai nedidesnis nei Lietuvos.

      Comment


        Tai vienam zmogui gi skaiciuojamas.
        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

        Comment


          BVP yra BVP, BVP vienam žmogui yra BVP vienam žmogui. Kadangi buvo kalbama apie ekonomikos dydį, tai aš ir užsiminiau apie BVP. Pasak CIA, GDP PPP 2005 metais:
          Lietuvos - $49.41 billion
          Estijos - $23.34 billion

          Nežinau kiek šie duomenys yra teisingi.

          Comment


            Idomu koks santykis Talino administraciniu ribu su uosto teritorijom, jei jos iseina i miesta, tai tuomet jis tikrai ypac ekonomiskai stiprus. Kita vertus tokiu atveju jo plotas turetu but labai didelis, nes uostas ten ir "krasnuxoj" ir i vakarus, ir prie piritos ir i rytus...
            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

            Comment


              Ale ko jūs baratės? Talinas ir Vilnius du čiotki miestai ir psio. [aisq Vilnius geresnis DDDDDDD]

              Comment


                Gal kiek būtu ne į temą , bet gal kas apšviestu ir paaiškintu kokiais būdais statistiškai ekonomikos galingumas parodomas ? Na kas tie GDP, PPP, NKVD , kas tas capitas ir panašiai . Dėkui

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_domestic_product

                  Comment


                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą


                    beto emigracija nėra didelė
                    Tas yra tiesa. Taip yra todėl, kad labai daug estų turi galimybę ir dirba Helsinkyje. Rytais visi keltai į Helsinki būna perpildyti. Turiu pažystamą, kuri įkūrė firmą Taline. Įkūrus įmonę 5 metus neima pelno mokesčio, bet turi dalį pelno reinvestuoti į bendrovės veiklą. Tam tinka nauji automobiliai, ofiso įranga, alyginimai ir pan.
                    Dar vienas dalykas Talinui gerai yra tai, kad daugelis Skandinavų bendrovių įkūrę savo ofisus ar gamyklas, pvz. Nokia, Ericsson ir kt.

                    Comment


                      Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                      Ale ko jūs baratės? Talinas ir Vilnius du čiotki miestai ir psio. [aisq Vilnius geresnis DDDDDDD]
                      jau pradedi nervuoti su tokiais postais.
                      I love INNUENDO!

                      Comment


                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą

                        Šiandien puse dienos prabendravau su daugeliui gerai žinomu estuku Ir jis man įvarė visiška nepilnavertiškumo sindorma Po jo šneku atrodo, kad Talinas yra geriausias miestas baltijos šalyse. Nes :

                        1) Nors Talinas ir yra mažiausią pagal gyventojų skaičių baltijos sostinė, bet tai greitai pasikeis ir Talinas pavis Vilniu. Nes Talino regione gimsta daugiau žmonių nei miršta, beto emigracija nėra didelė ir Talino miesto ribos yra nesveikai mažos. Tai yra prie Talino bus prijungti keli aplinkiniai miesteliai ir galiausiai Talino populiacija turėtu siekti kažkur virš 600 tūkst. Kai Vilniuje dėl migracijos, mirštamumo ir šiaip kataklizmų jinai turėtu būti kažkur 500 tūkst. Net dabar jaučiasi, kad Talinas yra didesnis miestas nei Vilnius.

                        2) Ekonomika. Čia labai daug ką komentuoti ir nereikia. Talinas yra turtingiausias baltijos miestas, nes jis yra didžiausias baltijos ir ne vien uostas. Talkink konsortiumas tikriausiai vienas iš didžiausiu kompanijų baltijos regione. Žmonės daugiau uždirba, sukuria didesni vidaus produktą. Nekalbant žinoma koks talinas yra išsivystęs technologiškai.

                        3) Moderni architektūra. Vilniaus NMC visiškas Š paliginus su tuo kas yra pastatyta Talino centre (dangoraižiai aukštesni ir kur kas moderniškiau atrodantis , nei degraduojantis NMC kuriame aukščiau už europa nieko nebus). Ir svarbiausia kas jame bus pastatyta . Vien iki 2015 metų ruošiamasi Talino uosta paversti šiuo paveikslėliu
                        1. Gyventojų skaičiumi, bent jau artimiausius 10 metų Vilnius tols nuo Talino. Vilnius turi didelį potencialą didėti ir pridėjus dienos gyventojus Vilniaus gyventojų skaičius netoli 700 000. Taigi punktas nr.1 absoliučiai neteisingas.

                        2. Ekonomiškai stipresnėje šalyje ekonomiškai stipresnis ir miestas. Be to dar uostas. Ir dar suformavęs geresnį įvaizdį. Visa tai laikina. Ekonomiškai pasivyti nėra sunku, bet ar tai įvyks klaustukas. Įvaizdį savo artimiausiais 3 metais dar tikrai pataisysim ir galbūt suformuosim net geresnį. Uostu netapsim, bet tai tik nauda valstybei kad yra ir kitų stiprių miestų. Visgi punkte nr.2 galima dėti pliusą Talinui.

                        3. Labai subjektyvi nuomonė. Aš šiame punkte dėčiau lygybę. Tiek Talino tiek Vilniaus dangoraižiai panašūs savo architektūriniu lygiu, aukščiu bei skaičiumi. Gatvės lygyje Talino kvartalas atrodo geriau, bet neturi ką priešpastatyti PC "Europa". Plius Vilnius turi verslo trikampį. Nežinau ar Talinas turi jam ką priešpastatyti. Žvelgiant į ateitį Vilniaus NMC turi kurkas geresnes perspektyvas. Registrų centras ir Hanzabankas statomi, greitai prasidės Teo statybos, bei kažką krutina Vyrokas.

                        Comment



                          Talino "downtown'as" irgi jau nėra taip visiškai apmiręs. Ir manau Tornimae (113 m.) bokštai dvyniai gali būti neblogas priešpastatymas mūsų "Europai" (129 m.). Bei žvelgiant į ateitį Talino centre bus pastatytas Swissotel (117 m.) , bei Pilvelõhkuja (114 m.). Tai rodo , kad Talinas nežada atsilikti. Nors reikia pritarti , kad mūsų Vilniaus vartams , bei verslo trikampiui priešpastatyti estai tikrai neturi ko Trumpai sakant lyginant daugiaaukščių kvartalus , tai potencialai manau pas abu miestus tikrai vienodi ir nematau kodėl Vilnius ateityje turėtu išsišokti į priekį

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Ar vilniečiai turi kompleksų prieš Taliną?

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Ar vilniečiai turi kompleksų prieš Taliną?
                              Na mes gi visdėlto lietuviai

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                Bei žvelgiant į ateitį Talino centre bus pastatytas Swissotel (117 m.) , bei Pilvelõhkuja (114 m.). Tai rodo , kad Talinas nežada atsilikti.
                                Gal gali plačiau nušviesti? Nes mano žinios ties Tornimae ir baigiasi.


                                P.S.
                                Aš kalbėjau apie Talino gatves bei prekybos centrą Europa, o ne Europos boštą.

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  ...
                                  P.S.
                                  Aš kalbėjau apie Talino gatves bei prekybos centrą Europa, o ne Europos boštą.
                                  Tai, kad pačiame Talino centre gi irgi prekybos centras yra :/ su požeminėmis autobuso stotelėmis ar panašiai Čia mes pranašumo irgi nelabai turim

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Tai, kad pačiame Talino centre gi irgi prekybos centras yra :/ su požeminėmis autobuso stotelėmis ar panašiai Čia mes pranašumo irgi nelabai turim
                                    Taline nebuvau. Kalbu iš to ką esu matęs nuotraukose bei girdėjęs.

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                      Tornimae bokštai dvyniai gali būti neblogas priešpastatymas mūsų "Europai" <...> Talino centre bus pastatytas Swissotel (117 m.)
                                      Ar tai nėra vienas iš dviejų Tornimäe bokštų?

                                      Swissotel on the right - 2006-11-8 (Emporis Image No. 510485)
                                      Tas dešinysis

                                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                      Gal gali plačiau nušviesti? Nes mano žinios ties Tornimae ir baigiasi.
                                      Informacija apie Pilvelõhkuja: http://www.emporis.com/en/wm/bu/?id=...allinn-estonia
                                      Paskutinis taisė ; 2007.01.19, 13:58.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                        Ar tai nėra Tornimae vienas iš dviejų bokštų?


                                        Tas dešinysis
                                        Gal būti . Bet tai manau esmės nekeičia . Kad butent Talino miesto centras neatsilieka nuo Vilniaus NMC .

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                          Vizualizacijos nėra ir neaišku kada pradės statyt?
                                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                          Gal būti . Bet tai manau esmės nekeičia . Kad butent Talino miesto centras neatsilieka nuo Vilniaus NMC .
                                          Neatsilieka. Bet artimiausios žinomos perspektyvos palankesnės mums.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X