Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Honkongas / Hong Kong

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    CN. Honkongas / Hong Kong


    Nu tokiam rajone nenoreciau gyventi :}
    I love INNUENDO!

    #2
    Parašė get

    Nu tokiam rajone nenoreciau gyventi :}
    Na matome kad Honkongas kaip ir kiti dideli miestai turi dvi puses (o grazioji Honkongo puse tikrai atrodo ispudingai

    Comment


      #3
      Nuostabiai įstabus miestas, nors su žeme jiems turbūt tikrai ne kas
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        graet city , great place but whe I saw the title Honkongas I almost choked myself from laughing
        Kuala Lumpuras and Kabulas are even better

        Comment


          #5
          Parašė Delfinas
          graet city , great place but whe I saw the title Honkongas I almost choked myself from laughing
          Kuala Lumpuras and Kabulas are even better
          Don't forget to visit this thread: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1536 when you'll decide on the exact meet-up time.

          Comment


            #6
            Parašė Edd
            Don't forget to visit this thread: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1536 when you'll decide on the exact meet-up time.
            wow, thank you, me and my friend are dealing with some financial problems right now but I hope we'll be able to visit your beautiful city as I planned.

            Comment


              #7
              That's bad, but anyway lets hope that you'll still visit Vilnius this summer.

              Comment


                #8
                graziau nakti atrodo is tu pirmuju nuotrauku siaip ispudingas miestas.

                Comment


                  #9
                  Jo, miestas tikrai vertas demesio

                  Comment


                    #10
                    cia tai tiesa, Honkongas yra puikus(ypac kai ten nera tos visciuku gripo epidemijos ). Turbut mano megstamiausias metropolis Azijoje.
                    Aciu uz puikias foto.

                    Comment


                      #11
                      mano keli draugai buvo šį pavasarį nuvykę tenai, tai oro uoste stovi tokie aparačiukai, kurie nuskenuoja tavo akies rainelę ir nustato ar nesergate kokia tai nors liga.
                      Sakė yra labai tikrinami atvykėliai, kad neužneštų ligų, visi labai bijo. Oro uosto darbuotojai visalaik su uždengtais veidais.
                      Mano manymu turetu būti nejauku guventi, kai kiekviena akimirka bijai kažkuom užsikrėsti

                      Comment


                        #12
                        as nesutinku kad honkongas geriau uz tokiju pvz mano sese buvo ten ir ten ir antra kartai tikrai mieliau aplankytu tokiju o ne honkonga ir kiek esu girdejaus tai tokijus geriau
                        I love INNUENDO!

                        Comment


                          #13
                          Tom moterim vis kas nors blogai...

                          Comment


                            #14
                            Kas dėl gatvės gyvenimo dviem aukštais, tai aš likau sužavėtas Londone berods "City" rajone. Teko prasieiti nemažai nuo Londono muziejaus antru aukštu.
                            Nepakartojamos nuotraukos tiek kokybe tiek vaizdais.

                            Comment


                              #15
                              Wow. Koks grazus miestas, nuotraukos, ypac patiko naktines
                              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                              Comment


                                #16
                                Kazkaip man ir New York'as po truputi blesta, lyginant su Honkongu...

                                Comment


                                  #17
                                  Pritrenkiama
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Žiūriu žiūriu ir neatsižiūriu. Va čia tai tikrai norėčiau nuvykti. Iš viso Honkongas man tokia mistiškai traukianti vieta. Ir net nežinau kodėl... Turėjau pen pal'ę iš ten - gan netrumpai bendravom, gal čia dėl to. Aj nzn - magiška vieta.
                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      #19
                                      Va va.. daug Azijos didmiesciu pramusa Amerikinius kolegas, tiek svara, tiek ispudingumu. O del Azijos sostines tu visai teisus, John, manau nedaug laiko praeis ir HK susijungs i viena miesta su savo ne ka mazesniu siauriniu kaimynu uz sienos - Shen Zhen'u, tuomet tikrai nemazas megapolis gausis, bent jau Sanchajaus ar Pekino lygio.

                                      Comment


                                        #20
                                        Labai ispudingos nuotraukos... Nesu buves HK, ir nors kazkaip meginu sau iteigti, kad dangoraiziniu dziungliu jau esu atsiziurejes ir kita karta keliaudamas noreciau pamatyti daugiau gamtos sukurtu idomybiu, kaskart matant HK nuotraukas, uzeina noras butinai pasideti sita pliusiuka . Vien tie spalvoti atspindziai vandenyje fantastiskai atrodo...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X