Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

IT. Roma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Norėčiau šiek tiek papildyti: Tivolyje be Villa Adriana yra dar vienas įdomus (tegu ir gerokai naujesnis) objektas: Villa d'Este. Kitoje temoje esu įdėjęs tiek vienos, tiek kitos nuotraukų:

    http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=9816&page=2

    O iki Villa Adriana eiti pėsčiom su itališkais karščiais man atrodo mažumėlę ekstremalu. Veža gi iki ten už vieną pinigą autobusas vietinis.
    Veža, bet nebuvom iš anksto ištyrę tų autobusų, be to, įsitikinom, kad autobusai nėra patikima VT rūšis Romoj - ne kartą teko laukti ir nesulaukti, nors laukėm tikrai toj vietoj, ir šalia kantriai valandas laukė vietiniai.

    Comment


      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
      Norėčiau šiek tiek papildyti: Tivolyje be Villa Adriana yra dar vienas įdomus (tegu ir gerokai naujesnis) objektas: Villa d'Este. Kitoje temoje esu įdėjęs tiek vienos, tiek kitos nuotraukų:

      http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=9816&page=2

      O iki Villa Adriana eiti pėsčiom su itališkais karščiais man atrodo mažumėlę ekstremalu. Veža gi iki ten už vieną pinigą autobusas vietinis.
      Tivolio senamiestis irgi gana įdomus, be to, Tivolyje esu aplankęs be jau paminėtų objektų dar ir Villa Gregoriana, ten graži gamta, krokliai, be to, dviejų romėniškų šventyklų griuvėsiai. Turint laiko, tai visai nebloga vieta poros valandų pasivaikščiojimui. http://en.wikipedia.org/wiki/Villa_Gregoriana
      P.S. Kažko neberodo man mano nuotraukų iš Romos, negi ir vėl reikės įkelinėt...

      Comment


        Tu, Dija, tiesiog nuostabi...
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          O ar kasnors buvo Terme di Caracalla? Pats ispudingiausias objektas Romoj, mano nuomone TIk, gaila, kad nepelnytai pamirstas ir daugumos turistu tiesiog praziopsomas, nors yra visai salia Romos sienos. Pasistengsiu ideti nuotraukas, kai tik sutvarkysiu

          Comment


            Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
            O ar kasnors buvo Terme di Caracalla? Pats ispudingiausias objektas Romoj, mano nuomone TIk, gaila, kad nepelnytai pamirstas ir daugumos turistu tiesiog praziopsomas, nors yra visai salia Romos sienos. Pasistengsiu ideti nuotraukas, kai tik sutvarkysiu
            Tik keliais pranešimais aukščiau rašiau apie tai:

            http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=141

            Comment


              Parašė disident Rodyti pranešimą
              Veža, bet nebuvom iš anksto ištyrę tų autobusų, be to, įsitikinom, kad autobusai nėra patikima VT rūšis Romoj - ne kartą teko laukti ir nesulaukti, nors laukėm tikrai toj vietoj, ir šalia kantriai valandas laukė vietiniai.
              Teko ir man valandėlę kartą Romoj autobuso palukėti, o kai atvažiavo buvo toks sausakimšas, kad daugiau keleivių tiesiog fiziškai į vidų tilpti negalėjo, tai visa minia sėkmingai dar pusę valandos laukė sekančio, kuris laimei jau nebuvo toks sausakimšas

              Comment


                Parašė enigma Rodyti pranešimą
                Tu, Dija, tiesiog nuostabi...
                http://www.dgfotografija.lt ir http://www.pigifotospauda.lt/

                Comment


                  Parduotuvėlės Romoje

                  Mažos itališkos parduotuvės Romos gatvėse itin puikiai įsipaišo į architektūrą ir pagyvina kartais tamsokus skersgatvius. Niekas nesinervina dėl namų sienų kokybės ir estetikos, jau nekalbu apie tvarką ant jų Italija...

                  1.



                  2.



                  3.



                  4. Restoranai irgi įvairiausi, bet šis "užkabino"
                  http://www.dgfotografija.lt ir http://www.pigifotospauda.lt/

                  Comment


                    Pirmasis 2013-ųjų savaitgalis Romoje

                    1.




                    2. Šv. Jono iš Florencijos (San Giovanni dei Fiorentini) bažnyčia




                    3. Sant'Angelo tiltas bei pilis, kuri pastatyta kaip mauzoliejus imperatoriui Adrianui. Sausio 4-osios vakarą dangus buvo tikrai įspūdingas...




                    4. Skulptūros ant Vittorio Emanuelle II tilto




                    5.

                    Paskutinis taisė Vaidas; 2013.01.09, 18:15.

                    Comment


                      6. Tolumoje matosi Vatikanas - Šv. Petro bazilikos kupolas.




                      7. Eglutė bei prakartėlė Šv. Petro aikštėje. Prakartėlių tradicija atsirado būtent Romoje ir jas galima pamatyti beveik prie kiekvienos eglutės bei kai kurių bažnyčių. Gaila, tą vakarą su savimi neturėjau trikojo




                      8.




                      9.




                      10. Koliziejus

                      Comment


                        11.




                        12.



                        13.




                        14.




                        15. Rugsėjo 20-osios gatvė bei tolumoje matomas Il Vittoriano - milžiniškas paminklas karaliui Viktorui Emanueliui II, suvienijusiam Italiją XIX amžiuje.

                        Comment


                          Labai gražios nuotraukos! Ach, viliuosi, kad kada nors pavyks išvysti Italiją ir gyvai...

                          Comment


                            Parašė Traf Rodyti pranešimą
                            Labai gražios nuotraukos! Ach, viliuosi, kad kada nors pavyks išvysti Italiją ir gyvai...
                            Kartą paragvęs negali sustoti.

                            Labai gražios Vaido nuotraukos.

                            IT. Sicilija
                            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                            LT. Kaunas 2009.01.04

                            Comment


                              Šaunios nuotraukos, o 12 kažkodėl tai priminė Vilnių .

                              Comment


                                Ačiū už komentarus ir įverčius. Tęsiam.

                                16. Baras su puikiu miesto vaizdu.




                                17. Šv Petro bazilika dominuoja daugumoje panoramų.




                                18.




                                19. Liaudies aikštė (Piazza del Popolo)




                                20.

                                Comment


                                  21.




                                  22. Via del Corso - tikriausiai pagrindinė preybos gatvė mieste. Tą šeštadienį kaip tik prasidėjo pokalėdiniai išpardavimai...




                                  23.




                                  24. Via Condotti, kurioje įsikūrusios ypač prabangios parduotuvės - Prada, LV, Armani ir t.t. Kalėdinių papuošimų rėmėjas - atitinkamas





                                  25. Eglutė Ispanijos aikštėje (Piazza del Spagna). Taip ir nesupratau, kam skirtas tas lazeris, kuris, kiek pastebėjau, švietė iš Belizo ambasados lango.

                                  Comment


                                    26.




                                    27. San Silvestro in Capite




                                    28. Santi Claudio e Andrea dei Borgognoni




                                    29.




                                    30. Parkavimas Romos stiliumi. Beje, per tas 3 dienas garantuotai mačiau daugiau Smart'ų, negu iki tol per visą gyvenimą. Net kai kurie turtingesni Romos vairuotojai vairuoja ne Audi ar BMW, o Smart Brabus

                                    Comment


                                      Ko gero Italijoj budingiausiais vaizdas daugelis masinu Smart'ai, Fiat 500, Mini. Ir tas man labai patinka

                                      Comment


                                        Likusios nuotraukos.

                                        31. Rudeniškos nuotaikos Villa Borghese soduose




                                        32.




                                        33.




                                        34. Piktas Smart'as




                                        35. Panteonas

                                        Comment


                                          36. Daugiau nei 2000 metų senumo (pastatytas 62BC) Fabricijaus tiltas (Pons Fabricius), vedantis į Tibro salą.




                                          37.




                                          38. Būtų įdomu išgirsti šito "paintjob'o" paaiškinimą




                                          39. Paminklas, skirtas Giordano Bruno "Gėlių laukų" aikštėje (Campo de' Fiori).




                                          40.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X