Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia dangoskyra Europoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
    1. Paryžius
    2. Frankfurtas
    3. Roterdamas
    4. Paryžius
    5. Londonas
    6. Varšuva
    7. Stambulas

    Tik prie ko čia Stambulas, aš nesupratau
    O aš nesupratau prie ko čia du Paryžiai.

    Stambulas:






    Comment


      #42
      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      O aš nesupratau prie ko čia du Paryžiai.

      Stambulas:
      Atsiprašau Beje, Stambulas - neblogai

      Comment


        #43
        Manau Maskva turi tikrai gerų projektų , dar jų nedaug, bet tik neseniai ir pradėjo statyti. Jeigu taip ir toliau jie tikrai galėtų kažką įspudingo sukurti.

        Comment


          #44
          Gražiausia dangoskyra man visgi pasirodė Frankfurto,po jo tikriausiai eitų Paryžius,po to-Stambulas.Šiaip Maskva turės tikrai gerą dangoskyrą,nes joje vykdoma nemažai gana didelių projektų,tačiau iki to dar šiek tiek metelių praeis.
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #45
            Nesuprantu kaip kazkas gali varzytis su Paryziumi ?
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              #46
              Parašė John
              La Defense'as atrodo ispudingai, bet, jeigu neklystu, auksciausi pastatai ten tesiekia apie 180m, kas yra mazokai. Frankfurte yra pora apie 240m ir dar bent keli 200+m aukstaugiai. Aukstis si bei ta taip pat lemia, mano supratimu.
              Bet tarkim vizualiai tai La Defense neatrodo žemesnis už kokį Manhattan'ą ar panašiai

              Comment


                #47
                Mano nuomone (remiantis nuotraukomis), sis titulas turetu atitekti Frankfurtui!

                Comment


                  #48
                  Balsavau už Paryžių, antroje vietoje palikdamas Frankfurtą. Čia gana subjektyvi nuomonė, kuri mano atveju, ne Frankfurto naudai. Defansas, bent man, geriausiai atrodo žiūrint į jį su senuoju Paryžiumi:

                  Comment


                    #49
                    Frankfurtas pagal dangoskyrą neturi lygių Europoje, bent jau kol kas.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #50
                      Ai, žmonės, kam mums tie Frankfurtai ir Paryžiai-mes patys greit turesim Klaipėdos dangoskyrą

                      Comment


                        #51
                        Nepakartojami Frankfurto vaizdai:

                        http://skyscrapercity.com/showpost.p...01&postcount=1.

                        Comment


                          #52
                          sakyciau dauguma nuotrauku darytos ne is zm. akiu lygio, o kazkur is paukscio skrydzio. tokias dangoskyras gali stebeti varna, zvirblis ir 1875europos oreiviai pilotuojantys balionus...
                          miesto siluetas svarbus ant zemes esanciam zmogui.
                          manyciau Vilnius cia ne paskutinis, as aisku neturiu minty desiniojo neries kranto.

                          Comment


                            #53
                            Parodziau vienai vokietei Vilniaus nuotraukas su naujuoju centru, sako "it's the same view like Frankfurt."
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              #54
                              Realiai manau čia ne ta tema, kurioje būtų galima kaišioti Vilnių ar Klaipėdą.

                              Comment


                                #55
                                Na, nesuprantu Jūsų tos vertinimo sistemos... Sunku ką spręsti apie dangoskyra iš vienos ar kitos trajektorijos, nes iš kiekvienos ji yra labai skirtinga ir gali sudaryti teigiamą arba neigiama įspūdį. Pagaol tai, kiek girdėjau paskaitose, geriausias dangoskyros pavyzdys yra Paryžius, kuriame tai vystėsi gerai paruostais etapais. Vienas iš ateinančių kartos dangoskyrų yra laikomas Londonas, kadangi jo dangoskyros kūrimas vertinamas 9 balais. Bet aisku, kaip ir visados turi minusu Frankfurtas - bene vienas is pirmuju tokiu rimtu dangoskyru Europos veido fone. Todel galima sakyti, jis turi kaip ir prosenelio vardą. Daugiausiai kritiku ir architektu demesio susilaukia Varsuva, Vilnius ir Ryga. Kaip mums destytojas pasake: ,,Vidurzemio salys isgyvena sastingio laikotarpi, o Baltija bando aplenkti ta sastingi." Aciu uz demesi.
                                Paskutinis taisė Sinouku; 2007.02.09, 17:25.

                                Comment


                                  #56
                                  Aš tiesą sakant už Paryžiaus, nepriekaičtingai sustvarkytas miestas su pakankamai puikiu išplanavimu, kur pati dangoskyra neužgožia istorinių miesto dalių (išskyrus vieną "falą", kuris gadina vaizdą ir matomas netoli Eliziejaus laukų)... Le Defanse - tai kuo skiriasi kitų didmiesčių užstatymai daugiaaukščiais, tai nėra padrikas kratinys kaip Frankfurte...Dar sakyčiau Londono kokybė dangoskyroje ir sutelktume, man po Paryžiaus, yra tikrai nebloga...
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    #57
                                    Geteborgo (Švedija) siluetas taip pat keičiasi. Bus įgyvendinta dar daugiau projektų. Kol kas, išsikiria Gårda, Karlastaden, Masthuggskajen ir Backaplan rajonai.

                                    Gårda (planuojami 4 aukštybiniai pastatai)

                                    Viva la Vida by Fredrik Lindedal, on Flickr

                                    WinterCity Sunset by Fredrik Lindedal, on Flickr

                                    Gårda skyline V5 - 02 by Jonas Engberg, on Flickr

                                    Masthuggskajen (projekto Älvstaden dalis; planuojami 2-3 aukštybiniai pastatai)

                                    The Silence by Fredrik Lindedal, on Flickr

                                    Karlastaden (planuojami 4 aukštybiniai pastatai)

                                    Gothenburg Night by Fredrik Lindedal, on Flickr

                                    Comment

                                    Working...
                                    X