Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AU. Gold Coast - rojus Australijoje...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    AU. Gold Coast - rojus Australijoje...

    GOLD COAST- rojus Australijoje...


    Gold Coast- 6 pagal dydį Australijos miestas (apie 500 000 gyventojų), įsikūręs rytinėje žemyno dalyje į pietus nuo Brisbano. Šis miestas žinomas pasaulyje kaip nuostabaus grožio gamta bei paplūdimiais. Turististų čia yra begalė, tai rodo ir viešbučiai, kurių yra prie kiekvieno kampo. Reikėtų paminėti, jog mieste ypač populiarus yra sportas: golfas (garsėjantis geriausiais pasaulyje laukais), arklių, mašinų lenktynės, Australijos futbolas, regbis ir kt. Tam yra pastatytas netgi 18 000 vietų Carrara stadionas.


    Keliai tiesiog idealūs, tik gaila, kad oras siandien ne toks :
    [/URL][/IMG]

    Sustajame pasižvalgyti. Tolumoje miesto dangoraižiai... Debesys sklaidosi.


    Įvažiuojame į miestą ir pirmas įspūdis:


    Fotografuoju ką pravažiuojame:




    Pirmas įspūdis- švara, nauji automobiliai ir beglė turistų su fotoaparatais. Atvykstame į mūsų tikslą:


    Pasižvalgome:


    Viduje . . .


    Apie 56 km. driekiasi geriausi Australijos paplūdimiai. Patikėkit, dėl to čia verta atvykti...






    Vanduo super...



    4 val. paplūdimyje atgavina nuostabiai. Į viešbutį traukiame aplinkiniu keliu. Vaizdai nuostabūs:


    Kol susitvarkome ir pavalgome ateina vakaras. Na, mano planai kaip visada kitokie. Išsinuomovau dviratį ir patraukiu fotografuoti:



    Vaizdai tiesiog pakeri... Tolumoje Q1 Tower, kuris yra bene aukščiausias viešbutis.






    Įvažiavus į miestą iškarto pasijaučia, jog miestas nemiega niekada. Tačiau jėgų jau nebėra...:


    Ankstus rytas ir vėl aš su dviračiu...:






    Grožis...


    Miesto link ir ,,Jupiters" viešbutis:


    Gyvenamieji namai atrodo ypač lengvi:


    Pradedame laipioti į dangoraižius. Miesto arterija:


    Ech...






    Beribis vandenynas:


    Po dešiniaj Skyline North Tower (150 metrų ir 50 aukštų):


    Goald Coast International Hotel:


    Netoliese 323m., 78 aukštų dangoraižis pastatytas 2005 metais. Tai Q1 Tower.








    Štai taip viršūnė atrodo naktį:


    Štai jis iš viršaus:


    Pasižvalgykime nuo apžvalgos aikštelės:









    Vaizdai nuo GC International Hotel:








    Nusileidus ant žemės užsifksavau dar pora dangoraižių:







    Norėčiau paminėti vieną GC vykdomą projektą kuris man paliko gan didelį įspųdį:
    The Wave 33 aukštų dangoraižis.





















    Paskutinis nakties vaizdelis:



    Paskutiniai pasivaikščiojimai paplūdimiu...






    Dar kartelį miestas:







    Štai ir mūsų autobusas...


    Iš kelionės dvi mano manymu labiausiai pavykusios nuotraukos:





    Pakolkas tiek. Ačių už dėmesį..../\

    #2
    Nuostabu . Ačiū už supažindinimą su šiuo miestu

    Comment


      #3
      Pridariau... Ar galite ištrinti temą, kuriojw yra pradžioje neryškus žemėlapis?

      Comment


        #4
        Na štai, susitvarkė.

        Comment


          #5
          /\ buvai australijoj? blin čia mano svajonių šalis... nuostabūs vaizdai

          Comment


            #6
            Sinouku aciu uz nuostabius vaizdus, svajoniu vieta

            Comment


              #7
              Deja buvau GC tik 3 dienas, o po to palikęs draugus išvykau Melburną. Patikėkit, jei turėsite galimybę, vykite. Pasistengsiu įdėti gamtyos vaizdų kurie yra nepakartojami

              Comment


                #8
                Man atrodo, kad reikėtų nurodyti šaltinį tų nuotraukų, kurios nėra tavo darytos, nes kitu atveju – tai nuotraukos autorystės savinimasis.
                O tu gal aplink pasaulį keliauji?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Galbūt galima ir taip pasakyti bet su pertraukomis... Hm, pažiūrėsiu Mantai, bet man atrodo, kad nuotraukos tai nebent mano draugų kitos ... Permesiu akį

                  Comment


                    #10
                    Sinouku tu pavarai. Singapuras, Panama, dabar Australija - įdomias vietas aplankai. Australija super šalis. Yra pasaulinė organizacija, kuri vertina šalies gyventojų laisvalaikio praleidimo kokybę, tai australai čia gauna A+, (o amerikiečiai C).
                    Dėkui už nuotraukas. Įdomu, kur toliau keliausi
                    Beje, tas Wave dangoraižis visai neblogai atrodo.
                    beg, borrow and steal

                    Comment


                      #11
                      Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                      Galbūt galima ir taip pasakyti bet su pertraukomis... Hm, pažiūrėsiu Mantai, bet man atrodo, kad nuotraukos tai nebent mano draugų kitos ... Permesiu akį
                      Tai Panama, Singapūras ir Australija vienos kelionės dalis? Kada ten keliavai?

                      Beje, koku aparatu daryta ši nuotrauka?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        jo, įdomus čia miestas, apie tokį niekada nebuvau girdėjęs, dekui Sinouku

                        Comment


                          #13
                          Kelionės etapai: Singapūras -> San Antonijus -> Panama ir Meksikos įlanka -> Hamburgas-> grįžimas į Lietuvą -> Australija -> o toliau žadu grįžti įLietuvą. O po to tikriausiai bandysiu turą per Naujuosius metus į Argentiną arba kurią nors Europos valstybę.

                          Na, žadu fotoaparatą tik kitą savaitę pirkti, o taip tai visą laiką skolindavausi.

                          Comment


                            #14
                            Beje, fotoapratas Canon Powershot S3

                            Comment


                              #15
                              Užsinorėjau į Australiją . Kai čia taip šalta pas metas po pasaulį pakeliauti .

                              Comment


                                #16
                                Parašė Sinouku Rodyti pranešimą

                                Na, žadu fotoaparatą tik kitą savaitę pirkti, o taip tai visą laiką skolindavausi.
                                Pasistenk gerą nusipirkti, nes daug keliauji, pravers
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  #17
                                  Šiaip čia nuotraukos fotkintos su minimum penkiais fotoaparatais: sony DSC-P92, sony CYBERSHOT, KODAK DX6440 ZOOM DIGITAL CAMERA, fujifilm FinePix A210 ir panasonic DMC-LC43. gaila, kad didžiosios dalies exifo (ar kaip ten jis ) nerodo.

                                  Comment


                                    #18
                                    Virtualus keliautojas

                                    Comment


                                      #19
                                      Na deja trupučiuką sumažinai tų fotoaparatų kiekį. Bet tai tavo nuomonė.

                                      Comment


                                        #20
                                        Nenorėjau kurti naujos temos , kai yra kitų temų . Nuotraukos bus tiek iš miesto , tiek iš gamtos . Taigi pradedame nuo Melburno .
                                        Melburnas - antrasis didžiausias miestas Australijoje (po Sidnėjaus), Viktorijos valstijos sostinė. 3,73 mln. gyventojų (2007). Išsidėstęs šalies pietryčiuose.
                                        Princesės tiltas


                                        Yarra upe , kurios ilgis 245 km


                                        Melburnas


                                        Eureka bokštas. Aukštis 300m jei neklystu








                                        Melburnas iš Eurekos bokšto


                                        Melburnas






                                        Metro stotis






                                        Federacinė aišktė








                                        Slankiojimai po miestą




                                        Comment

                                        Working...
                                        X