Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

UA. Kijevas / Київ [Kyjiv]

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lėlių teatras. Tikrai kaip iš pasakos apie Buratiną- tik taip ir gali atrodyti tai, kas slypėjo už mažų slaptų durelių



    Metro stotys- fantastiškos. Aišku, tai liečia esančias centre


    Naktinis vaizdas į Dneprą


    Trys

    Badmečio aukoms. Gražu


    Apačioj- "Dinamo" stadionas


    Opera


    Puiki puikiausia Kalėdinė eglė. Patys miestiečiai neretai skeptiškai buvo nusiteikę jos atžvilgiu, o man... Kaip mažam vaikui kėlė daugybę teigiamų emocijų Deja, kadangi štatyvo neturėjau, nepavyko nufotografuoti taip gerai, kaip norėjosi
    Paskutinis taisė Romas; 2021.04.16, 23:50. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai (deja, be nuotraukų)

    Comment


      Parašė pa_radize Rodyti pranešimą
      Galiu pasakyti tiek- miestą įsimylėjau. Ir tikrai grįšiu vasarą, kad pamatyčiau jį žalią.
      Jei įsimylėjote Kijevą žiemą, tai net sunku prognozuoti kas bus vasarą
      Ačiū už nuotraukas. Būtų įdomu paskaityti dar kokių nors bendrų pastebėjimų apie šį miestą. Kadangi ten praleidau daug metų, man ne vis vien

      Comment


        Sunkiausia ligos forma- emigracija

        Net nežinau, ar pasakyčiau ką nors naujo- šitoj temoj tikrai buvo nemažai prišnekėta

        Na, gal vakare po darbo ar savaitgalį susikaupsiu ir trumpai brūkštelėsiu, už ko užkliuvo akis

        Comment


          Grįžau vakar iš Ukrainos. Kijevas paliko labai gerą įspūdį Dabar mažas preview, vėliau kažkada susiruošiu daug nuotraukų įdėt. Čia dėsiu tiesiog miesto fotkes, o viską, kas susiję su futbolo čempionatu - į EURO2012 temą.

          Comment


            Comment


              Aukščiausios Kijevo konstrukcijos:


              Paskutinis taisė railman; 2013.11.09, 13:40.

              Comment


                Kijeve mus pasitiko karštis ir київськи ціни (lietuviškai: Kijevo kainos). Iš autobusų stoties metro nuvažiavome į geležinkelio stotį, palikome kuprines į metro nulėkeme iki Maidano.
                Keletas kadrų iš Maidano ir Kreščiatiko…


                Veiksmas vyksta


                Karuselė iš vaikystės pasakos...


                Už žaliąjį Kijevą...


                Papietavę patraukėmė į “Vandens muziejų”, į kurį per per praeitą vizitą nesuspėjau.


                Ekskursantai leidžiami grupelėmis ir tik kartu su ekskursijos vadovu. Šiuolaikiškas, dėmesio vertas muziejus. Tinkamas kaip sakoma ir jaunam, ir senam.
                Įspūdingiausias muziejaus eksponatas…


                Turėjom 10 minučių laisvų iki ekskursijos… Keletas nuotraukų iš parkelio šalimais (aš jį pavadinau Meilės parkeliu).
                Kažkoks “karštas” suoliukas. Nors buvo norinčių ant jo fotografuotis, tas ponas nesitraukė. Vėliau paaiškėjo, kad čia mūsų vadovas ilsisi pries ekskursiją


                Meilė niekada nesibaigia…





                Čia pat tiltelis.


                Ne šiaip tiltelis - Parko tiltas.


                Žvilgteliu žemyn, žinau aš šitą tiltą, tik kitu pavadinimu – savižudžių ar tai meilės kankinių…


                Dar keletas panoramų...




                Comment


                  Parašė railman Rodyti pranešimą
                  Kijeve mus pasitiko karštis ir київськи ціни (lietuviškai: Kijevo kainos).
                  Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
                  Beje puoliau ziureti oro Kijeve, nes sukonstruotas pranesimas taip lyg neseniai buvai is Lietuvos salcio sutiktas Kijevo karsciu

                  Comment


                    Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
                      Beje puoliau ziureti oro Kijeve, nes sukonstruotas pranesimas taip lyg neseniai buvai is Lietuvos salcio sutiktas Kijevo karsciu
                      Šis pranešimas parašytas kaip kelionės po Ukrainą aprašytos temoje Ukraina, tęsinys, štai todėl nebuvo akcentuota data...

                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Jei uzsiminei apie kainas tai pratesk minti
                      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                      Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.
                      Kaip jau minėjau, šiais metais keliavau po pigią Ukrainą, kur Vilniaus kainomis nemokėjau nei už maistą, nei už gėrimus. Atvykus į Kijevą skirtumas pasijautė iškart. Tačiau visumoje, Kijeve kainos yra geros...

                      Comment


                        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                        Prieš tris savaites buvau Kijeve tai man visai tos jų cinos patiko. Paėst ir alaus pagert panašiai kaip Vilniuj kainuoja, bet transportas praktiškai už dyką (metro - 2 UAH, bogdanas 2 - 2,50 UAH), visokias ten lanktytinas vietas pamatyt irgi kapeikas kainuoja.
                        Taksi irgi nebrangu. Ir kas man patinka, kad prieš kelionę jau telefonu dispečerė pasako kainą, apskaičiuodama ją pagal GPS. Ir jokių skaitliukų nereikia.

                        Comment


                          Iš nuotraukų atrodo gražus, švarus, tvarkingas miestas . Bent jau centrinė dalis. Įdomu kokia situacija miegamuosiuose rajonuose?Taip pat buvo rašyta, kad Kijeve kainos gana geros. Įdomu kaip ten su atlyginimais

                          Comment


                            Velnias, pavydžiu. Kad taip pas mus būtų tokių stačių, ilgų ir nevalomų gatvių.
                            Words in English always mean something...

                            Comment


                              Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                              Velnias, pavydžiu. Kad taip pas mus būtų tokių stačių, ilgų ir nevalomų gatvių.
                              Vilniuje dar kažką panašaus galima rasti, o vat kokiai Rygai, tai čia jau yra kažkas neišpasakoto. Iš bėdos, jeigu tik nevalytų, tai nuo bokšto gatvės pradžios ir kudrų gatve žiema galima lėkti. Bet kaip sakoma Vilniuje yra ir Tauro kalnas ir liepkalnis ir dar n vietų kur galima leistis žemyn. Pajuokaujant galima paminėti ir pilies kalną.
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                Parašė Topinis
                                Nu tai nuvaziuokit i kokia Austrija, ten buvom, visai neblogai ir idomu
                                Iš Austrijos sugrįžkime į Kijevą, į ELEGANT AVENUE


                                Comment


                                  čia gyventojai įsistiklina dar statomo pastato balkonus „kas kaip nori” ? Košmaras

                                  Comment


                                    Tai kad ne - pažiūrėk stiklinama tvarkingai.

                                    Comment


                                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                      čia gyventojai įsistiklina dar statomo pastato balkonus „kas kaip nori” ? Košmaras
                                      Akivaizdu, kad ne gyventojai. Tiesiog langai skirtingo dydžio.

                                      Comment


                                        Parašė Salvijus Rodyti pranešimą
                                        Tai kad ne - pažiūrėk stiklinama tvarkingai.
                                        Būtų tvarkingai, jei būtų 2 tipo stiklinimas (žemesniam ir aukštesniam balkonui), bet čia matosi bent 3 tipai, abu aukštesni balkonai įstiklinti skirtingai. Nebent čia 3 tipų balkonai, o tai jau lengva kakofonija..

                                        Comment


                                          atidžiai pažiūrėjus matosi skirtingos balkonų betoninės perdangos aukštis, todėl ir stiklai skiriasi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X