Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AF. Saulėtas Afganistanas 2006

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Dar radau keleta idomesniu kadru..

    Kupriai:


    Net nezinau kaip pavadinti...


    Nemanau kad bus sunku atspeti, keino tai palikimas...




    Tipiska Kabulo diena... (gerai matosi, kiek dulkiu beveik kasdien pakyla virs sio miesto)..
    Mano blogas

    Comment


      #22
      /\ pasakytų kas nors, kad tai atkastas senovės šumerų ar kokių akadų kaimas, kažin ar nepatikėčiau...

      Comment


        #23
        Siandien idesiu labai graziu (mano manymu) nuotrauku... Nuotraukas dariau ne as, bet zmones, su kuriais as kasdien dirbu... man paciam netenka paskraidyti virs tokiu grozybiu...
        Is siu nuotrauku matosi, kokia vistik kontrastinga ir grazi salis Afganistasnas... Gaila kad tokia nedraugiska...

        Raudonoji dykuma prie Kandaharo:






        Bamianas, vieta, kurioje stovejo 2 didziausios pasaulyje Budos statulos (2001m. susprogdintos Talibu)


        Neretas reiskinys - smelio audros...


        Kalniukas






        Geltona - melyna






















        tai tiek siam kartui...
        Paskutinis taisė goolfietis; 2006.09.26, 19:14.
        Mano blogas

        Comment


          #24
          Goolfieti, gal galėtum šios nuotraukos didesnį variantą įmesti, kad galėčiau ant darbastalio užsidėti?

          Comment


            #25
            O man prašau šitą

            Comment


              #26
              žiūrim su kambarioku, tekstas netaisytas: aik tu n****, p**e, n****, nu b***, p**e... sorry už nepraustaburniškumą, tačiau vaizdai tiesiog pribloškiančiai nuostabūs! nebijau šių žodžių - paskutinė serija pati gražiausia, kada nors buvusi šiame forume!

              Comment


                #27
                Labai grazu. Be zodziu
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #28
                  VA CIA TAI VAIZDAS. Eina... sau graziai pasakius. sito dar neregejes. Didelis dekui uz tokius nuostabius vaizdus. SUPER !!!

                  Comment


                    #29
                    Kaikurie vaizdai atrodo kaip kompiuteriniai. Sunku net įsivaizduot. Didelis efektas, kad fotografuota iš aukščio.

                    Comment


                      #30
                      Kažkas netikro
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Siandien pas mus uznese smelio audra - tokios smarkios dar nebuvau mates.. dar ir dabar dantyse smelis girgzda...



                        o taip atrodo afganistano ziniu praneseja per televizoriu...





                        tai tiek...
                        Mano blogas

                        Comment


                          #32
                          Tikiuosi, kad objektyvo neužnešė smėliu O pranešėja simpatiška, dėkui
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment

                          Working...
                          X