Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Great Smoky Mountains

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė sanomiz
    Minėdamas tas šalis turėjau omeny, jog gerai išsivysčiusiose Europos atstovėse tokių vaizdų vargu ar pamatytume.
    Tai tu nori pasakyti, kad U.S. neissivysciusi salis???

    Comment


      #62
      Lankydamasisi indenu kaime suzinojau, kad Cherokee gentis susideda is 7 klanu, is kuriu pats itakingiausias yra vilko klanas.













      Comment


        #63
        Labai buvo idomu pasiklausyti Cherokee indeno pasakojumu apie 7 klanus ir Cherokee genti.

        Keliaujame pas ji


        Jau ir atejome


        Demonstruoja kai reikia bendrauti su didziaja dvasia


        Moko myleti ir gerbti gamta




        Tokiose pavesinese pries 150 metu sedejo visi 7 klanai

        Comment


          #64
          Parašė Didmiestis
          Tai tu nori pasakyti, kad U.S. neissivysciusi salis???
          Neįsižeisk tai aš pradėjau šią diskusiją ir JAV tikrai tokia šalis nėra. Tik paprasčiausiai reikalavimai instaliacijai yra šiek tiek liberalesni. Atkreipk dėmesį į izoliatorius naudojamus oro linijose, paprasytai kalbant ant stulpu. Vaizelis neįprastas europiečio akiai.

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            #65
            Parašė Giedra70
            Neįsižeisk tai aš pradėjau šią diskusiją ir JAV tikrai tokia šalis nėra. Tik paprasčiausiai reikalavimai instaliacijai yra šiek tiek liberalesni. Atkreipk dėmesį į izoliatorius naudojamus oro linijose, paprasytai kalbant ant stulpu. Vaizelis neįprastas europiečio akiai.
            As tikrai neisizeidziau (ne taip lengva mane izeisti), tiesiog nelabai buvau suprates ano komentaro. Zinoma, kad tarp U.S. ir Europos yra daug skirtumu. Seip tai as tokiu sveisaforu gyvendamas Chicago irgi nesu mates, arba jie man tiesiog neuzsifiksavo

            Comment


              #66
              Puikus kadrai Man labai patinka nuotraukos, kuriose yra indenai Aisku ir kitos
              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

              Comment


                #67
                Parašė topstarcanada
                Puikus kadrai Man labai patinka nuotraukos, kuriose yra indenai Aisku ir kitos
                Jeigu patinka Indenai tai stai dar kelios nuotraukos

                Cherokee'is pasakoja kaip tokiose palapinese jo protevei rengdavo pasitarimus




                Moteris kazka dirba


                O stai kaip atrodo indenu svirnelio vidus




                Comment


                  #68
                  Sakau reikia padaryti siokia tokia eskursija ir po pati Cherokee miesteli Tad vat...

                  Parduotuve nakti


                  Suvenyru krautuvele


                  ...


                  Pagrindine gatve


                  Indeniskos izbushkos


                  Kitoje gatves puseje


                  Dar vienas neblogas vaizdelis


                  Cia pirkau suvenyrus draugams


                  Dar karta pagrindine gatve


                  Indeniska ornamentika


                  Vazinejant po miesteli








                  Comment


                    #69
                    Po ilgoko pasibastymo po si nuostabu miesteli, as nutariau pasitikrinti ar turiu aukscio baime Ilgai nelaukes atsiduriau cia



                    Kylame i kalna


                    Pasiziurime i sona


                    Dar daug liko iki virsunes




                    Bekylant nutariau ir atgal atsigrezti

                    Comment


                      #70
                      Noriu dar, dar, ir dar. Dekui
                      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                      Comment


                        #71
                        Jo... Vienas pamačius noris kitų tikėkimės foto dar ilgai nesibaigs
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          #72
                          Parašė topstarcanada
                          Noriu dar, dar, ir dar. Dekui
                          Nori dar? Prasom, keli vaizdeliai nuo kalno virsunes!









                          Veliau bus ir daugiau

                          Comment


                            #73
                            Tesiu savo nuotraukos nuo kalno virsaus. Nemanau, kad reiketu rasyti komentarus prie kiekvienos nuotraukos, tad kam patinka gamta, tiesiog pasigrozekite vaizdais

















                            Comment


                              #74
                              Thank you so much for this lavishly illustrated documentation to the Great Smoky Mountains, Didmiestis!

                              It really is a very special and beautiful part of the world. I've been in that area on countless occasions, spending time at a log cabin that my grandfather-in-law built near a creek in the 1920s in the Georgia part of the Great Smokies.
                              Originally Posted by

                              Comment


                                #75
                                Parašė Whose Homepage
                                Thank you so much for this lavishly illustrated documentation to the Great Smoky Mountains, Didmiestis!

                                It really is a very special and beautiful part of the world. I've been in that area on countless occasions, spending time at a log cabin that my grandfather-in-law built near a creek in the 1920s in the Georgia part of the Great Smokies.
                                You are very welcome, my friend

                                Comment


                                  #76
                                  Dar keletas nuotraukeliu is sio nuostabaus parko!

                                  Vaizdai leidziantis keltuvu nuo kalno




                                  Kas kyla, kas leidziasi






                                  Vaziuojant pro kalnus, gali rasti daug tokiu poilsio aiksteliu






                                  Nuo kuriu atsiveria stai tokie vaizdai






                                  Comment


                                    #77
                                    Dekui. Dar bus (Jei bus tai laukiu "issiziojes") ar jau viskas. Labai patiko sios nuotraukos.
                                    Bei siek tiek matosi melsvas rukas kai kuriose nuotraukose, kaip ir priklauso siems kalnams
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė topstarcanada
                                      Dekui. Dar bus (Jei bus tai laukiu "issiziojes") ar jau viskas. Labai patiko sios nuotraukos.
                                      Bei siek tiek matosi melsvas rukas kai kuriose nuotraukose, kaip ir priklauso siems kalnams
                                      Deja... Sios nuotraukos buvo paskutines. Buvau nemazai pravaziuojanciu miestu prifotografaves (Cincinati, Indianapoli), bet nuotraukos visiskai neisejo. Tad teks palaukti nuotrauku is kitos mano keliones, kuri turetu ivykti kito menesio pradzioje

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Didmiestis
                                        Deja... Sios nuotraukos buvo paskutines. Buvau nemazai pravaziuojanciu miestu prifotografaves (Cincinati, Indianapoli), bet nuotraukos visiskai neisejo. Tad teks palaukti nuotrauku is kitos mano keliones, kuri turetu ivykti kito menesio pradzioje
                                        Gaila, kad nuotraukos neisejo , bet svarbu, kad pagrindines gavosi
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė topstarcanada
                                          Gaila, kad nuotraukos neisejo , bet svarbu, kad pagrindines gavosi
                                          Tai ir man gaila, Nors Cincinacio butu isejusios, nes labai jau grazus miestas pasirode

                                          Comment

                                          Working...
                                          X