Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Chicago priemiesčiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuotraukos darytos sio rudens pradzioje. Teko proga paskraidyti virs tolimu siauriniu Chicago priemiesciu, bet deja nepavyko padaryti daug nuotrauku. Is karto atsiprasau uz kai kuriu nuotrauku kokybe: buvo labai vejuota ir lektuva-dvirati mete i visas puses, todel praktiskai buvo neimanoma nesudrebinti fotoaparato! Pradedu nuotraukas nuo 3 pakilimo takeliu turincio Pal-Waukee oro uosto, kuris randasi siauriniame priemiestyje - Wheeling'e!

    Nedidukas, privaciu lektuvu oro uostas...



    Laukiame, kol musiski atvarys


    Garazas






    Stai ir musu lektuviukas






    Uzsipilame kuro...


    Cia vienas,ka tik nusileido

    Comment


      Tesiu toliau...
      Jau kylame is oro uosto




      Skrendame








      Kuo ilgiau skrendame, tuo didesnius muzikynus priskrendame


      Baisu net nusileisti buvo kitame oro uoste, nes muzikai butu padangas pradure su sakem




      Prisiskraide, griztame i Wheeling'a ir bandome leistis


      Einant pro garaza


      Comment


        Nieko sau, "mužikynai".. Tu turbūt mūsų priemiesčių nematęs..
        Jūsų,
        Analitikas PlėtRa™

        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

        Comment


          na priemiesčiu tai net nėra ko lyginti man tai gražiai atrodo tos gatvelės

          Comment


            Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
            Nieko sau, "mužikynai".. Tu turbūt mūsų priemiesčių nematęs..
            Labai daug nuotrauku neisejo... Tos, kur idejau, nelabai to atspindi, nes ten dar normalus priemiesciai (isskyrus gal tik pora), bet mes buvome nuskride i visiska "civilizacijos gala"! Patikek manim, as nesu toks isradingas, kad viska sukurciau! Gilioje siaureje ir siaures vakaruose tokiu muzikynu prisiziurejau, kad net truksta zodziu...

            Lietuvos miestu priemescius esu mates! Nors mano asmenine nuomone, Lietuvos miestai turi tik viena kita (dauguma atveju is vis neturi) rimtesni priemiesti.

            Comment


              Radau pora nuotrauku, kurios nera visiskai susiliejusios, tad idedu. Sitos nuotraukos kur kas geriau atspindi, ka as turejau galvoje! Tolimieji siaurines puses priemiesciai, kur buvo sunku is oro izvelgti koki nors pastata, kuris butu ne gyvenamasis namas (parduotuve, molas, baras, ofisas...)



              Comment


                Tai kas čia su tais kvartaliukais blogai, kad jie mužikynai, nesuprantu aš?? Kol pas mus kažkas panašaus bus dar turbūt dešimt metų praeis, o gal ir 50, kol bus tokia tvarka, sutvarkyta infrastruktūra ir aplinka, ir kiekvienas nesistengs išsiskirt namo spalva, kuo idiotiškesniu projektu, dydžiu ar tvoros aukščiu.
                Jūsų,
                Analitikas PlėtRa™

                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                Comment


                  Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                  Baisu net nusileisti buvo kitame oro uoste, nes muzikai butu padangas pradure su sakem
                  Tie mužikai pasportavę teniso kortuose, tikrai, kad su šakėm pradurs padangas.

                  Aš Didmiestį supratau, kad jis juokauja. Amerikietiška juk svajonė gyventi priemiestyje. Man ta jū idėja priimtina. Atskiras įvažiavimas į kvartalą, visi savi tik gali įvažiuoti. Saugu, ramu, bet brangu
                  Paskutinis taisė fredis; 2008.11.18, 09:47.
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    aciu už foto.
                    Lauksim žiemiškų vaizdelių, nes pas mumi pasirodė pirmasis sniegelis.
                    Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                    Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Aš Didmiestį supratau, kad jis juokauja. Amerikietiška juk svajonė gyventi priemiestyje. Man ta jū idėja priimtina. Atskiras įvažiavimas į kvartalą, visi savi tik gali įvažiuoti. Saugu, ramu, bet brangu
                      Man tai priimtinesne vakaru europos ideja: ivaziuot i kvartala gali visi kas nori bet saugu ramu ir nebrangu

                      Amerikietiskas ar lietuviskas luxus geto jausmas kazkaip ne prie sirdies.

                      Comment


                        Peržiūrėjau visus šios temos puslapius ir pagaliau atradau ko ieškojau Aš būtent savo vaizduotėje ir buvau susidaręs tipini Amerikietišką priemiestį , kaip tie 'mužikinai' . Galbūt aš stipriai klydau , nes kaip matau iš foto toli gražu ne visi priemiesčiai taip atrodo Bet man asmeniškai jie labai patinka

                        Comment


                          zmogus svariai nusisnekejo. tokie individualiu ,privaciu namu priemiesciai ir yra visu svajone. ne taip kaip pas mus stato daugiaaukscius skrusdelynus ,be laisvos pedos zemes aplink. Na bet amerikoje jie ten kas antras kanapes ruko,tai nieko nuostabaus,kad zmogus kiek ir nusisnekejo tai kas gerai prilygindamas muzikynui:-00)

                          Comment


                            Įdomu ką Lietuvos priemiesčius pamatęs pasakytum... Begte per vandenyną į tuos Amerikos mužikynus nulėktum,arba nesupratau tavo ironijos

                            Comment


                              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                              Tai kas čia su tais kvartaliukais blogai, kad jie mužikynai, nesuprantu aš?? Kol pas mus kažkas panašaus bus dar turbūt dešimt metų praeis, o gal ir 50, kol bus tokia tvarka, sutvarkyta infrastruktūra ir aplinka, ir kiekvienas nesistengs išsiskirt namo spalva, kuo idiotiškesniu projektu, dydžiu ar tvoros aukščiu.
                              Pavadinau juos muzikynais todel, kad tenai nieko kito be gyvenamuju namu nera. Su tais kvartaliukais nieko blogo tikrai nera. As tiesiog norejau pabrezti, kad tolimieji siauriniai priemiesciai kazkuom primena modernu kaima. Kitais zodziais tariant, ju gyventojai noredami apsipirkti ar papramogauti turi vaziuoti geras 15-20 minuciu iki artimiausio “normalesnio” priemiescio, kuriu, beje, taipogi netruksta!

                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Tie mužikai pasportavę teniso kortuose, tikrai, kad su šakėm pradurs padangas.

                              Aš Didmiestį supratau, kad jis juokauja. Amerikietiška juk svajonė gyventi priemiestyje. Man ta jū idėja priimtina. Atskiras įvažiavimas į kvartalą, visi savi tik gali įvažiuoti. Saugu, ramu, bet brangu
                              Mano nuomone, amerikietiska svajone yra tureti nama, kuris gali buti ir metropolio pagrindiniame mieste. Tokiu rajonu, kur yra ileidziami tik vietiniai gyventojai ir ju sveciai yra ne daug. Dauguma, netgi itin prabangiu priemiesciu, yra pasiekiami visiems zmonems. Kad ir kaip ten bebutu, geresniuose rajonuose pastebetas negras, kartais ir meksas, yra daznai sustapdomi policijos, kuri “graziai” “pasiklydeliams” parodo kelia atgal i pietine Chicago’s dali!

                              Parašė sukceno Rodyti pranešimą
                              aciu už foto.
                              Lauksim žiemiškų vaizdelių, nes pas mumi pasirodė pirmasis sniegelis.
                              Nera uz ka! Pas mus pirmasis sniegelis taipogi spejo trumpam pasivaidenti. Pazadu, bus ir ziemisku vaizdeliu!

                              Parašė a_p Rodyti pranešimą
                              Man tai priimtinesne vakaru europos ideja: ivaziuot i kvartala gali visi kas nori bet saugu ramu ir nebrangu

                              Amerikietiskas ar lietuviskas luxus geto jausmas kazkaip ne prie sirdies.
                              Amerikos ideja yra pirmos eiles pussesere europietiskai idejai. Tai yra, baltas zmogus visada gali ivaziuoti i gera rajona. Isimtis tik tie rajonai, kuriuos saugo! Bet ju yra labai nedaug: galima ant pirstu suskaiciuoti! Dauguma ju yra taipogi saugus, ramus ir uz prieinama kaina (ypatingai siandien)!

                              Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                              Peržiūrėjau visus šios temos puslapius ir pagaliau atradau ko ieškojau Aš būtent savo vaizduotėje ir buvau susidaręs tipini Amerikietišką priemiestį , kaip tie 'mužikinai' . Galbūt aš stipriai klydau , nes kaip matau iš foto toli gražu ne visi priemiesčiai taip atrodo Bet man asmeniškai jie labai patinka
                              Tu teisus, toli grazu ne visi priemiesciai taip atrodo. Ypatingai siauriniai ir nemaza dalis vakariniu priemiesciai yra dideli, bei tankiai apgyvendinti. Vidutinis Chicago priemiestis butu koks sestas ar septintas miestas Lietuvoje. Netolimoje ateityje as planuoju pafotografuoti didesni Desplain priemiesti, kuris randasi vos keleta minuciu nuo mano namu.

                              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                              zmogus svariai nusisnekejo. tokie individualiu ,privaciu namu priemiesciai ir yra visu svajone. ne taip kaip pas mus stato daugiaaukscius skrusdelynus ,be laisvos pedos zemes aplink. Na bet amerikoje jie ten kas antras kanapes ruko,tai nieko nuostabaus,kad zmogus kiek ir nusisnekejo tai kas gerai prilygindamas muzikynui:-00)
                              Visu pirma nemanau, kad tu mane taip gerai pazisti, kad taip drasiai kaltini zalingo iprocio propagavimu - kanapiu rukimu. Nemanau, jog nesupratai, kad zodi “muzikynas” pavartojau perkeltine prasme! Na jeigu priemiai tai uz gryna piniga, as noriu tau specialiai patikslinti dar viena detale. Sakydamas, kad muzikai pradurs su sakem lektuvo padangas, as pajuokavau. Juoko forma norejau sutapatinti kai kuriuos priemiescius su kaimu ar maza gyvenviete. Snekant labai rimtai, reiketu labai daug benzino isdeginti, kad pasiektum zmones, kurie bent isivaizduoja kaip tos sakes atrodo. Kartais, mielas Praeivi, nereikia taip visko pazodziui suprasti! As taipogi galeciau prisikabinti prie keletas tavo zodziu. Pavyzdziui, is tavo komentaro supratau, kad Lietuvos miestu priemiesciuose yra statomi daugiaauksciai skruzdelynai, kas butu visiskas netiesos isikunijimas. Itariu, kad tu greiciausiai turejai galvoje Vilniu (ir numanau net koki kvartala)! Netgi ir siuo atveju, nelabai sugaunu logika: nuo kada mes lyginame miesta su priemiesciu. Tikiuosi turi humoro jausma ir mano atsakymas taves neizeide!

                              Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
                              Įdomu ką Lietuvos priemiesčius pamatęs pasakytum... Begte per vandenyną į tuos Amerikos mužikynus nulėktum,arba nesupratau tavo ironijos
                              Jo jo jo, kaip ir minejau anskciau, laselis ironijos buvo iskiepitas i ankstesnius mano komentarus. As Lietuvos “priemiescius” esu ne viena karta mates, o tam tikruose ir truputeli pagyvenes. Kai kurie yra itin neblogi!

                              Comment


                                15-20 minučių iki prekybos ir pramogų - mužikynas? Ne nu tai jo, visa Lietuva gaunas mužikynas.. O dar ir namukų tokių neturi mūsų mužikai..
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  Nežinau, jei autorius ilgiau gyvena ne Lietuvoj, gal šiek tiek kitaip supranta tuos pačius žodžius? Pas mus, Lietuvoj, mužikas suprantamas kaip neišsilavinęs, nekultūringas žmogus, tikėtinai prastos socialinės padėties, gal net labiau linkęs nusikalsti. Autoriui, gyvenančiam kitur, mužikas turbūt reiškia tiesiog žmogų. Aš, žiūrėdamas nuotraukas, tikėjausi, kad mužikynai bus visokie getai, skudurynai, lūšnos, baisiai netvarkingos pašiūrės, surūdiję vagonėliai ar pan., o radau tokią, kaip sakant, prabangą

                                  Comment


                                    Na tai imam http://maps.google.com ten sakom chicago des plaines ir kiek pasigrozeje is virsaus spaudziam "street view" ir einam pasivaikscioti

                                    Comment


                                      Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                      Kad ir kaip ten bebutu, geresniuose rajonuose pastebetas negras, kartais ir meksas, yra daznai sustapdomi policijos, kuri “graziai” “pasiklydeliams” parodo kelia atgal i pietine Chicago’s dali!
                                      Nieko blogo tame nematau. Turbūt negras ar meksas turi savo, kaip ten vadinasi, projects? Tai ir nėra ko bastytis kur nereikia.

                                      Comment


                                        [QUOTE=Didmiestis;302060]Netgi ir siuo atveju, nelabai sugaunu logika: nuo kada mes lyginame miesta su priemiesciu.


                                        priemiestis-tai kas yra 'prie miesto' . sitie nuotraukose ir yra tikriausi priemiesciai,kokiuose noretu gyventi ir daugelis amerikieciu. lietuvoje tokiu priemesciu beveik nera,nes anksciau komunistai draude individualiu namu statybas, todel pas mus miestai paprastai baigiasi staiga. uz daugiaauksciu is karto tusti laukai ir viskas. todel pas mus priemiesciais kartais galima vadinti ir tuos gyvenamuosius daugiaaukscius rajonus miesto pakrastyje .

                                        Comment


                                          Vilniuje yra Didžioji Riešė,Tarandė ir panašūs priemiesčiai. Jie yra mažiukai , bet ne ka mažiau , prabangūs , o gal net ir prabangesni , nei Didmiesčio foto. Be Lietuvoje tokie tokie labiau išimtis nei taisyklė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X