Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Chicago priemiesčiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Yes!!!. Taip tik nuotraukose atrode
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      #82
      Vakar buvau Orland Park'o mole (kelniu ieskojau), tad padariau kelias nuotraukas, sakau gal bus kam idomu Molas yra senas kiek zinau, tad labai kazko ispudingo nepamatysite!

      labai sunku nufotografuoti visa mola, nes jis neina vientisa linija (susiraizges gyvate), bet jei kam idomus dydis, turiu pasakyti, kad molas yra maziukas bet prekiu uztenka
      Kelios is lauko








      O dabar uzeikime i vidu...




      Liftas


      Pirmas aukstas


      as jau antrame




      Is ivairiausiu pusiu prie molo yra prisiklijeve garsios parduotuves (sears, marshall...)





      Cia tures vykti gyvos translecijos kulinarijos sou


      P.S. kelniu taip ir nenusipirkau
      Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.04.15, 15:57.

      Comment


        #83
        Tai kodel kelniu nenusipirkai? Beje aciu Didmiesti uz foto. Daugiau kokiu nors is prekybos centru nuotrauku padaryk, manau kas nebuve JAV butu idomu juos pamatyt.
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          #84
          Aciu. As pakliuvau i prekybininku pinkles Viena parduotuve issikraustinejo, tad visos prekes buvo nuo 80 iki 90 procentu ant sale'o (video/muzikos parduotuve). Tad vietoj kelniu, prisipikau visokiu filmu (ir kam man ju reikia), saku bala nemate, kai dvd filmai po 1-2 dolerius, tai reikia griebti

          Comment


            #85
            Tai va kokia priezastis. Aisku. Linkiu gero ziurejimo
            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

            Comment


              #86
              Dekui uz gerus linkejimus!!!

              Comment


                #87
                Idomios mall'o nuotraukos. Esu pastebejes, kad amerikieciai nera linke kurti ypatingu interjeru. Europietiski mall'ai kur kas estetiskesni.

                Didmiesti, o i Wallmart'a negali pasokt? Jei galima viduj pafotkint. Man Wallmart'ai atrodo kazkas panasaus i lietuviskas Maxima's

                Comment


                  #88
                  Parašė Bi-Lo
                  Idomios mall'o nuotraukos. Esu pastebejes, kad amerikieciai nera linke kurti ypatingu interjeru. Europietiski mall'ai kur kas estetiskesni.

                  Didmiesti, o i Wallmart'a negali pasokt? Jei galima viduj pafotkint. Man Wallmart'ai atrodo kazkas panasaus i lietuviskas Maxima's
                  Negali spresti is vieno miestelio molo apie visus amerikos molus Jeigu nufotografuociau pardotuves centre, vel kitaip atrodytu. Wallmart'a tai butinai nufotografosiu, tik duok man kelias dienas Man tai asmeniskai Lietuvos Maxima daug kartu grazesne uz Amerikos Wallmart'a bet cia mano asmenine nuomone! Beje, Maxima, kiek pamenu, specializuojasi daugiau prie maisto produktu, o Wallmart'as daugiau prie buitiniu prekiu! Bet nuotraukos bus, tad luktelk truputuka, kelias dienas!!!

                  Comment


                    #89
                    Parašė Didmiestis
                    <...> Bet nuotraukos bus, tad luktelk truputuka, kelias dienas!!!
                    As vis dar laukiu

                    Comment


                      #90
                      -= Pašalintas =-
                      jau vargu ar besulauksim nuotraukų iš Didmiesčio
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #91
                        Nu blogai kad pasalintas, nebent jis pats pasiprase isbaninamas O siaip tikiuosi kad kas nors kitas dar sia tema prates
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          #92
                          Pries keleta dienu buvo mano diplomu iteikimo ceremonija, tai nusprendziau ideti kelias nuotraukas. Kadangi visa tai vyko priemestyje, tai cia ir patalpinsiu

                          Teveliai rikiuojasi lauke

                          URL=http://imageshack.us][/URL]

                          Greita nuotrauka, klausant kalbos

                          URL=http://imageshack.us][/URL

                          Ir kita panasi



                          Buvau uzsiemes, tad labai daug nuotrauku ir nepavyko padaryti

                          Comment


                            #93
                            Sveikinu pabaigus!

                            Comment


                              #94
                              Parašė liutass
                              Sveikinu pabaigus!
                              Aciu!!! Tu net neisivaizduoji, kaip as dziaugiuosi, kad pagaliau turesiu truputeli laisvo laiko. Paskutinis semestras toks sunkus buvo, kad dabar dar visa savaite gulesiu, kol batareikos pasikraus

                              Comment


                                #95
                                Sveikinu, sveikinu. "Pasikrauk bateriju" ir vel i darba
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė topstarcanada
                                  Sveikinu, sveikinu. "Pasikrauk bateriju" ir vel i darba
                                  As net nebenoriu pagalvoti apie mokslus kuriam laikui Per vasara tureciau atsigauti ir pasiruosti naujiems metams UIC Dekui uz sveikinimus!!!

                                  Comment


                                    #97
                                    Siandien teko apsilankyti 140,000 tukstanciu gyventoju turinciame priemestyje- Naperville. Miesto plotas yra 92 kvadratiniai kilometrai. Turiu pasakyti, kad Naperville'is man paliko gera ispudi

                                    Drakonai


                                    Kazkur centre




                                    Mieste netruksta fontanu






                                    Comment


                                      #98
                                      Dar kelios foto



                                      Smirinejant po centrines gatveles






                                      Pro miesta tekanti upe (pamirsau kaip vadinasi)


                                      Bus dar daugiau nuotrauku

                                      Comment


                                        #99
                                        Aciu Didmiesti. Grazu, bet jie visi JAV kaskiek panasus, iskyrus Kalifornijos valstijoje, nu nebent dar ir Teksaso, ir Floridos valstijoje skiriasi.

                                        P.S. Kartais nepamirsai nufotugrafuoti negru kvartalu Cikagoje.
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          Parašė topstarcanada
                                          Aciu Didmiesti. Grazu, bet jie visi JAV kaskiek panasus, iskyrus Kalifornijos valstijoje, nu nebent dar ir Teksaso, ir Floridos valstijoje skiriasi.

                                          P.S. Kartais nepamirsai nufotugrafuoti negru kvartalu Cikagoje.
                                          Nera uz ka Nesakyciau, kad visi panasus, bet cia kaip kam atrodo Kas del mano pazado, tai tikrai nepamirsau ir ateityje galesi paziureti kaip tie kvartalai atrodo!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X