Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

US. Chicago priemiesčiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė liutass
    Sek spauda, jie daro "atviru duru dienas", tada pilnas kiemas prisirenka jaunimo, besidomincio mokslu ir savo perspektyvomis ten mokytis
    Spauda nelabai seku, bet zinias visada pasiziuriu. Gal babar reikes pradeti pirkti penktadienio laikrascius, nes dazniausiai tenai apraso, kas, kur, kada vyksta. Dekui, Liutass, uz gera ideja!!!

    Comment


      #62
      Didmiesti, nuostabia tema uzvedei. Labai idomu pamatyti Chicago's priemiescius. Gal kada prie progos galetum amerikietiskus suburbus pafotkint?

      Tikiuosiu nuotrauku dar bus, labai nekantrauju.

      Comment


        #63
        Parašė Bi-Lo
        Didmiesti, nuostabia tema uzvedei. Labai idomu pamatyti Chicago's priemiescius. Gal kada prie progos galetum amerikietiskus suburbus pafotkint?

        Tikiuosiu nuotrauku dar bus, labai nekantrauju.
        Nuotrauku tai dar daug bus. As progai pasitaikius visada stengiuosi papildyti. Dziugu, kad tau patiko. Budamas Forume, laikas nuo laiko gali uzeiti i sia tema, nes as kas kelias dienas vis ka nors naujo idedu.

        Comment


          #64
          Super, Didmiesti! Labai gerai padirbėjai/darbuojiesi. Ačiū už nuotraukas ir informaciją, labai įdomu susipažinti su šiuo fantastišku miestu ir jo apylinkėmis iš arčiau
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #65
            Parašė blitz
            Super, Didmiesti! Labai gerai padirbėjai/darbuojiesi. Ačiū už nuotraukas ir informaciją, labai įdomu susipažinti su šiuo fantastišku miestu ir jo apylinkėmis iš arčiau
            Tai, kad nera uz ka!!! Smagu, kad kazkam si tema yra naudinga.

            Comment


              #66
              Yra toksai labai jaukus miestelis Pietuose nuo Chicago pavadinimu Palos Hills! Nera jisai didelis (apie 19000), bet labai mielas. As cia labai daug laiko praleidziu, nes cia mano koledzas stovi. Tai keletas nuotrauku supazindinimui...







              Policijos nuovada saugo piktas suo





              Keletas nuotrauku is Moraine Valley Koledzo. Ateityje sukursiu atskira tema siai mokymo istaigai, nes koledzas yra labai didelis (vis pleciasi) ir gan grazus!!!

              Registracijos pastatas




              Vienas is daugelio ivaziavimu


              Viena is parkinimo aiksteliu


              Tiltas, jungiantis 2 pastatus


              D building'as (knygu parduotuve)


              Tas pats kitu kampu ir laiku


              D building'o parkinimo aikstele


              Tam kartui tiek

              Comment


                #67
                Idomu Itariu, kad miela tokiuose mokintis

                Comment


                  #68
                  Parašė liutass
                  Idomu Itariu, kad miela tokiuose mokintis
                  Negaliu skustis, ypac kai valdzia man uz mokslus sumoka Man sis jau paskutinis semestras, tad uz 5 savaiciu busiu baiges. Liudna bus isvykti, nes jau buvau priprates, bet gyvenimas juda i prieki. Tokiose mokytis privalumas yra tas, kad visi pastatai yra vienoje teritorijoje. Nera taip ismetyti kaip Lietuvoje, tad nereikia kaip nubludusiam lakstyti po visa miesta. Tas daug laiko ir nervu sutaupo

                  Comment


                    #69
                    Pagaliau priejau ir prie tavo nuotrauku. Aciu Didmiesti. Patiko man policijos suo.
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      #70
                      tas suo ir man nieko

                      Comment


                        #71
                        Siandien turedamas laisvo laiko tarp paskaitu, nutariau pasivaikscioti po Palos Hills. Uzsukau i svecius ir susipazinau su labai idomiais kaimynais. Keletas nuotrauku is mano pasivaiksciojimo po si miesteli!!!

                        Keletas eiliniu gyvenamuju namu






                        Daugelis savo galineme kieme laiko sunis, kates ir panasiai, bet kai kas ir...




                        Zirgai buvo labai draugiski ir godziai ryjo zole!!!






                        Ar jie nefaini???








                        Keletas vaizdeliu is balkono







                        Tie grazuoliai man visai dienai kvaila sypsena ant veido prilipde
                        Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.04.13, 06:06.

                        Comment


                          #72
                          Palos Hills Graiku baznycia.










                          Baznycios kiemelis


                          Baznycia is toliau...




                          Salia baznycios vaikai zaidzia futbola

                          Comment


                            #73
                            Keli simtai metru nuo tos baznycios stovi Palos Hills vidurine mokyklele





















                            Mokyklos stadionas


                            Comment


                              #74
                              Thanks Didmiesti. Nu idomiai cia su tais zirgais galineme kieme.
                              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                              Comment


                                #75
                                Dar keletas baznyteliu in Palos Hills





                                Pastaroji patrauke mano demesi dideliu gabaritu Svenciausiosios Mergeles statula








                                Vaikai, ka tik iseje is baznycios...


                                Baznyteles kiemelis


                                Ir vandens pauksciu yra




                                Comment


                                  #76
                                  Parašė topstarcanada
                                  Thanks Didmiesti. Nu idomiai cia su tais zirgais galineme kieme.
                                  Nera uz ka Zirgai tai labai maladec pasitaike Kas keista, kad jie zmoniu nebijo, gali glostyti kiek sirdis geidzia!

                                  Comment


                                    #77
                                    Galiu pasakyt, kad Svenciausiosios Mergeles statula tikrai labai grazi. O ten kartu su zirgu ne du poniai?
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė topstarcanada
                                      Galiu pasakyt, kad Svenciausiosios Mergeles statula tikrai labai grazi. O ten kartu su zirgu ne du poniai?
                                      Gal ne tiek kiek grazi, bet didele!!! Nedaznai tenka pamatyti Marijos statula, kuri auksciu nenusileidzia 2-aukstu namui Kas liecia tuos kitus zirgus, tai as manyciau, akd cia ne poniai. Remiuosi tuo, kad visi zirgai buvo vienodo dydzio. Bet, kadangi as esu toks zirgu "ekspertas", tai galiu ir klysti

                                      Comment


                                        #79
                                        O gal ir zirgai. Sunku matyt. Bet lyg tie du mazesni, bet cia turbut nuotraukoje taip atrodo. Kur kokie nors zirgu ekspertai, kurie galetu padeti
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė topstarcanada
                                          O gal ir zirgai. Sunku matyt. Bet lyg tie du mazesni, bet cia turbut nuotraukoje taip atrodo. Kur kokie nors zirgu ekspertai, kurie galetu padeti
                                          Paskambinau tam pas ka buvau sveciuose ir pasake, kad ten buvo Zirgai. Valio!!! Issprendem zirgu-poniu klausima dabar galime atsipusti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X