Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AF. Afganistanas. Kabulas. 2005 vasara

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    AF. Afganistanas. Kabulas. 2005 vasara

    Sveiki...

    Manau bus idomu pamatyti keleta vaizdeliu is viduramziu. Taip is viduramziu, nes cia dabar 1384m. Taigi:

    Maisto produktu parduotuve;



    Kapines;



    Masinu plovykla;



    Isminuotojai dirba - atlyginimas - 7$/diena;



    Priskroviau akmenu, nemazai akmenu;



    Isminuotoju technika;



    Ir koks asilas sugalvojo mus pavadinti asilais?;



    Chinookas buvo atskrides;



    Anglu armija - jega!;



    Vietinis dzigitas;



    Turi kompresoriu - turi autoservisa. Salia jo direktorius;



    Metalo lomo supirktuve - specializuojasi pagrinde Coca Colos skardiniu supirkime;



    Rusu statytas gyvenamasis rajonas;



    No koments;



    Gal kam sviezios mesytes?



    Nusipirkom medziagu stroikei...;



    Malku parduotuve.... Malkos sveriamos...



    Mokykla;



    Vietinis biliardo klubas;



    Tiek siam kartui. Kita diena imesiu architekturos pavyzdziu ir statybu, jei tai galima pavadinti statybomis...
    Mano blogas

    #2
    Dėkui, čia pačio miesto ar priemiesčių nuotraukos? Nes civilizacijos beveik nerasta, nors norėčiau tokiame mieste apsilankyti, tikra egzotika

    Beje už tų rusų statytų namų labai nemažai kranų matosi

    Ir dar gal žinai nuo kokio įvykio jie metus skaičiuoja, jeigu dabar ten 1384 metai? Ir metai tikiuosi vis dėl to turi 360 dienų?

    Būtinai mesk visas foto kiek turi

    Comment


      #3
      Geras Čia kokia proga lankeisi, gal su kariuomene susijęs? O kad viduramžiai matosi ne tik iš metų
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Ne tik lankiausi, bet ir tebesilankau.. ir lankysiuos iki vasaros pabaigos...

        Ce pats kabulo priemiestis, Kabulo aerouosto apylinkes...

        Tie bokstiniai kranai, panasu yra palikti rusu stroibato.. nes nesimato, kad jie dirbtu...

        Del metu skaiciavimo nezinau nuo kokio ivykio jie skaiciuoja, tik zinau, kas parasyta mano vizoje...

        del darbo - as tik labai netiesiogiai susijes su kariuomene, ir tai ne lietuvos....
        Mano blogas

        Comment


          #5
          Tikrai labai įdomu, dėkui ir laukiame daugiau foto

          O metus jie skaičiuoja nuo Mahomedo žygio į Meką, ar kažkas pan.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Nu taip turetu but tada, nes tas lygtai 622-aisiais buvo

            Comment


              #7
              Ačiū už nuotraukas, Goolfieti
              Beje, ar ten saugu fotografuoti ne iš automobilio?

              Comment


                #8
                Ten, kur paveiksluota ne is automobilio - saugu....
                Mano blogas

                Comment


                  #9
                  Yra internetas Kabulo priemiestyje!!!!????? Ar tu JAV karo radio SAT rysi naudoji?

                  Beje, si tema viena egzotiskiausiu ir nuotraukos labai idomios!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    O metus jie skaičiuoja nuo Mahomedo žygio į Meką, ar kažkas pan.
                    Atvirščiai - pabėgimo iš Mekos į Mediną.

                    Comment


                      #11
                      Parašė liutass
                      Yra internetas Kabulo priemiestyje!!!!????? Ar tu JAV karo radio SAT rysi naudoji?

                      Beje, si tema viena egzotiskiausiu ir nuotraukos labai idomios!
                      Manau visi suprasite ir nesupyksite, jei nuo komentaru apie savo buvimo priezastis cia ir detales, susilaikysiu....

                      o foto bus dar nemazai...
                      Mano blogas

                      Comment


                        #12


                        Puse velnio masina, kaip Afganistane...

                        Comment


                          #13
                          Taigi, dar siek tiek nuotrauku:

                          Va taip va statomi pastatai cia - mechanizacijos 0, jei neskaitysime senu ZIL`u su kuriais jie vezioja savo smeli...



                          Rusu statytas komiblokas:



                          Statomas vietinis scyscraper`is:



                          Beje jo 4 ar kuri ten auksta dar tik betonuoja, o pirmam jau beveik menuo sekmingai veikia kazkokia kompiuteriu parduotuve....



                          Idomesnis pastatas...



                          Kazkokia nebaigta irangti parduotuve/istaiga:



                          Ir sios dienos pabaigai - afganu nacionalinis keliu gyvunas - dramblys. Taip jie vadina savo sunkvezimius, kurie yra tikri meno kuriniai - isdazyti paveikslais, apkabineti grandinelemis ir pan... Su salyga, kad drambliams reikia vazineti kalnu serpantinais - jie juos daro labai aukstus, bet trumpus.. Del to labai daznai apvirsta ant sono bevaziuodami



                          Beje, galutinai uzmusanti dranbliu savybe, kai juos pamatai, tai is tarkim ZIL`o isimtos normalios kabinos durys, ir idetos medines, filingines, su labai mazuciu langeliu....

                          aciu uz demesi...
                          Mano blogas

                          Comment


                            #14
                            Super nuotraukos! Tikri kažkaip keistai atrodo tos parduotuvėlės, kad ir nebaigtame statyti name, ar pakelės "kioskeliai", bet nieko nepadarysi, juk skurdi šalis.

                            Dar kartą dėkui už nuotraukas
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz
                              Super nuotraukos! Tikri kažkaip keistai atrodo tos parduotuvėlės, kad ir nebaigtame statyti name, ar pakelės "kioskeliai", bet nieko nepadarysi, juk skurdi šalis.

                              Dar kartą dėkui už nuotraukas
                              Man teko matyti Turkijoje labai placiai paplitusi dalyka: statomas daugiaaukstis gyvenamasis namas, tai pirma auksta pastato- apsigyvena, nors tuo metu virs ju stato antra. padaro antra - ir ten jau gyvena, ir taip toliau kol nepastato iki galo. Pas juos nei lyja, nei salcio nera, tai gyvena ir be langu, ir be stogo.

                              Comment


                                #16
                                labai idomu, reikes veliau visas sias foto ir detaliau perziuret

                                Comment


                                  #17
                                  Kabule ir jo priemiesčiuose, kaip skelbia oficiali statistika, gyvena 1,5 mln. žmonių, bet iš nuotraukų to tikrai neismato.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė farbrom
                                    Kabule ir jo priemiesčiuose, kaip skelbia oficiali statistika, gyvena 1,5 mln. žmonių, bet iš nuotraukų to tikrai neismato.
                                    Kabulas issidestes nedidelese lygumose tarp kalnu. Nuotraukose sito nesimato, bet didysis kabulas yra toliau nuo ten kur as esu, kitoje lygumoje tarp kalnu....
                                    Mano blogas

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė goolfietis
                                      Kabulas issidestes nedidelese lygumose tarp kalnu. Nuotraukose sito nesimato, bet didysis kabulas yra toliau nuo ten kur as esu, kitoje lygumoje tarp kalnu....
                                      Bet kokiu atveju neatsidziaugiu, kad Europa- mano gimtieji namai
                                      אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                                      אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                                      Comment


                                        #20
                                        Ka gi... Neseniai teko paskraidyti virs Afganistano - tiesa netoli Kabulo tebuvom nuskride, bet viso to skrydzio rezultatas - 140 foto... Visu aisku nesudesiu cia, bet idomesnes pasistengsiu...

                                        1. Kazkoks nebaigtas statyti prospektas netoli aerouosto...



                                        2. Toliau kelios foto - Kabulas is oro:











                                        3. Oaze:





                                        4. Kalnai:



                                        4. Raudono dirvozemio lopai:



                                        5. Gruntinis pakilimo takas vidury stepes:



                                        8. Siaip lopas Afganistano:



                                        9. Bunkeriai kazkokie:



                                        10. Tolumeje - Kabulas:



                                        11. Kabul International Aeroport:





                                        12. Kabulas:



                                        13. Kabulas lieka Kabulu - o saugumas turi buti uztikrintas - Flares...



                                        14. Vynuogynai:



                                        15. NATO baze kabulo aerouoste - joje dar neseniai tarnavo lietuviu kariai...



                                        16. Kabulo aeruosto terminalas...



                                        Tai tiek po kol kas foto... Beje, Kabulas is visu pusiu apsuptas ~7200 m kalnais - leistis su lektuvu ten labai sudetinga, o eismas labai intensyvus, ypac dabar pries rinkimus... Kasdien leidziasi po 5-6 Ruslanus, o kur dar visi keleiviniai, krovininiai mazesni lektuvai....
                                        Mano blogas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X