Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „TILŽĖ“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kelintą valandą šiandien atidarymas jeigu ne paslaptis ?
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      buvau sendien.. bent jau man patiko atidarymas dabar vyksta

      Comment


        Neseniai grįžau. Paliko įspudį interjeras, solidus ir gražus.

        Vykęs pramogų centras. Kelios nuotraukos iš ten.





        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          patiko ta išorė stiklinė, labai čiki atrodo, vidus taip pat teigiamas, o vat maximos dydis nuvylė kažkaip didesnės tikėjausi...

          Comment


            Parašė LinS Rodyti pranešimą
            patiko ta išorė stiklinė, labai čiki atrodo, vidus taip pat teigiamas, o vat maximos dydis nuvylė kažkaip didesnės tikėjausi...
            Na, kad ir kokia ji būtų "didelė", turi įtilpti į visus Maximos parduotuvių standartus. Yra konkreti parduotuvės kvadratūra, todėl ji neturi būti viršijama.
            دائما الليتوانيه

            Comment


              Ką dar be Maximos atidarė?
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                fejerverkai tai tikrai ispudingi!

                Comment


                  Parašė mantas15 Rodyti pranešimą
                  fejerverkai tai tikrai ispudingi!
                  Ajo.. buvau dar syki katik nesenai palejdo neblogus ypac paskutiniai, kur lietutis ))

                  Comment


                    Labai grazus vidus,man labai patiko,toks labai jaukus.Man sis PC"Tilze" labiausiai patinka is visu dabar esanciu PC Siauliu mieste.

                    Comment


                      Siaip man asmeniskai Bruklinas jaukesnis savo vidumi
                      SIAULIAI

                      Comment


                        Tik ką grįžau. Na, tikrai, kol kas jaukiausias prekybos centras kokį Šiauliai turi (bent jau man), o kas bus kai atsidarys likusi - didžioji šio prekybos centro dalis Nusipirkau toki nebloga bliuzoną, gan nebrangiai iš "Repoter" rūbų parduotuvės, nustebino, kad ten beveik visi vyriški drabužiai, dar dovanų gavau kvepiančią eglutę i mašiną Įspūdingai atrodo ir būsimas restoranas sename pastate, galvojau, kad jis bus viduje, tačiau paliktas išorėje, tikai gerai padaryta. Taip pat nustebino, greito maisto restoranas, kainos gal kiek aukštokos šiauliečiams, bet pradžioj eilės milžiniškos. Pastebėjau labai jaukią piceraiją, kurioj alus 3lt.. Kol kas atidarytame korpuse pagrinde vien batų parduotuvės... Tikėkimes rūbų bus kituose korpusuose Į vieną rūbų parduotuvę užėjęs, apsisukai ir išėjau kainuos nuo 400lt prasideda - Armani..

                        Comment


                          as ir sian buvau kaledaut ten =] tai ta ruda spalva interjere visai patiko - tai prabangiai artodo. maciau ta sena pastata - irgi graziai padaryta, graziai jis ten apsviestas. idomu kaip atrodys kai daug prisnigs =]

                          Comment


                            Kažin ar daug šiais metais prisnigs

                            Comment


                              foto noretusi daugiau
                              http://v3rsus.lt

                              Comment


                                Iš visų trijų PC Tilžė geriausia !
                                W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                Comment


                                  O kada atidarys kino teatra ir ledo arena?

                                  Comment


                                    Iki vasario 15 viskas pilnai atsidarys.

                                    Comment


                                      O kur yra tas senas pastatas? :O Neponil
                                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                      Comment


                                        Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                                        O kur yra tas senas pastatas? :O Neponil
                                        Viduje.
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          Argi bus PC "Tilzeje" ledo arena? :o

                                          Comment

                                          Working...
                                          X