Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų statyba Šiauliuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    del futbolo varzybu

    Parašė Čerbo'ss Rodyti pranešimą
    Langus isbarskins zmonems, nepavydziu
    nusipirkau butuka cia o su statytojais kalbejau ar po futbolo nereikes keisti langu ) tai sake yra sutarta su stadionu, kad stadione bus uztrauktas tinklas varzybu metu. o tu varzybu tai max 1 per savaite

    Comment


      Parašė vincas Rodyti pranešimą
      nusipirkau butuka cia
      Ko gero geriausias butas pasaulyje !

      su tokiu vaizdu pro langa :

      http://www.butaisiauliuose.lt/panorama.php
      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

      Comment


        Parašė vincas Rodyti pranešimą
        nusipirkau butuka cia o su statytojais kalbejau ar po futbolo nereikes keisti langu ) tai sake yra sutarta su stadionu, kad stadione bus uztrauktas tinklas varzybu metu. o tu varzybu tai max 1 per savaite
        Pavyyyyyyyydžiu, kiek kainavo?
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Valančiaus gatvėje bus statomas devyniaukštis

          http://www.infosiauliai.lt/straipsni...9410-1-19.html

          Comment


            Parašė LinS Rodyti pranešimą
            Valančiaus gatvėje bus statomas devyniaukštis

            http://www.infosiauliai.lt/straipsni...9410-1-19.html
            valdininkai tai geri - miegojo kai rekonstravo turgu, miegojo kai sklypa privatizavo, miegojo kai detalu dare - dabar atsibudo

            Comment


              Parašė LinS Rodyti pranešimą
              Valančiaus gatvėje bus statomas devyniaukštis

              http://www.infosiauliai.lt/straipsni...9410-1-19.html
              Neramus rajonas, barškės langai.
              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

              Comment


                Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                Neramus rajonas, barškės langai.
                aha - kitoj pusej Valanciaus gatves piratnamis ir baras "Laumė"

                Comment


                  Žiauri vieta gyvenime ten nepirkčiau sau buto

                  Comment


                    Tai jau tikrai žiauri, kartais tenka grįžti namo ~ 21:30 autobusu nuo stotelės, kur tas "piratnamis" stovi, pastoviai guli koks bomžas ar šiaip psichinis prie stotelės, vaikšto visokie piktybiniai alchašai. Kartą priėjo vienas, sako gal pridegt cigaretę turi, atsakiau, kad ne, o tas: "Nepyk tik, buvo čia kažkada užmušę ir už tai, kad cigaretės paprašė, bet neturėjo". Tai taip nejauku pasidarė "tsakant"...

                    O šiaip, pro devintą aukštą nebloga panorama turėtų atsiverti, nes aukštesnių pastatų nėra centre daug, tik toks pliusas.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      O siaubuli mažas, negalvojau, kad toks baisus rajonas ten... Maniau kaip tik vienas iš geriausių, turbūt būsiu stipriai suklydus...
                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                      Comment


                        Aplink tie bomžynai labai gadina viska, plius prie turgaus šiaip visokiu esybių trinasi...

                        Comment


                          as pats nepertoliausiai nuo ten gyvenu. gal jau nera taip blogai kaip cia rase, nors ta turgaus 24h alkoholio parduotuve traukia ivairaus plauko fauna visa para o del aukstu pastatu - gi yra kitoj Vilniaus g pusej devynaukstis

                          Comment


                            Parašė orangen Rodyti pranešimą
                            as pats nepertoliausiai nuo ten gyvenu. gal jau nera taip blogai kaip cia rase, nors ta turgaus 24h alkoholio parduotuve traukia ivairaus plauko fauna visa para o del aukstu pastatu - gi yra kitoj Vilniaus g pusej devynaukstis
                            Yra, bet tik vienas
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              uz gera kaina

                              as pirkau dar kai pamatu nebuvo.
                              pazistamas dabar ruosiasi pirkti, tai kaip zinau statytojai pabrangino jau kaina... ale infliacija, pabrangusios darbo salygos..

                              Comment


                                Vasario 16-osios gatvėje žadama statyti modernų gyvenamąjį namą

                                Pačiame Šiaulių miesto centre šalia universiteto, viešbučio ir konservatorijos verslininkai ketina statyti modernų 9-nių aukštų gyvenamąjį namą.

                                http://www.infosiauliai.lt/straipsni...9714-1-26.html

                                Comment


                                  Dar vienas daugiaaukštis namas Šiaulių mieste

                                  Šiauliuose vienas po kito kyla daugiaaukščiai namai. Draugystės - Vytauto gatvių kvartale projektuojamas naujas 5-kių aukštų namas.

                                  Šioje apleistoje vietoje, Draugystės - Vytauto gatvių mikrorajone verslininkai ruošiasi statyti penkių aukštų gyvenamąjį namą.

                                  Naujasis 33-ijų butų namas iškils šalia jau esamo keturių aukštų pastato. Beveik 20-ties arų sklype bus įrengtos žaidimų, automobilių aikštelės, numatyta vieta atliekų konteineriams.

                                  Siekiant suformuoti taisyklingos formos sklypą numatyta pasirsijungti 7-nis arus valstybinės žemės.

                                  Per viešąjį žemės sklypo Draugystės gatvė 10 C ir teritorijos Vytauto gatvė 67 A detaliojo plano projekto pristatymą pastabų nepareiškė nei politikai, nei valdininkai.

                                  Architektai sako, kad šią vietą būtina sutvarkyti. Kadangi netoli yra kotedžai, kurių teritorija tvarkinga, prižiūrima teritorija ir seniau pastatytų daugiaaukščių namų.
                                  www.infosiauliai.lt

                                  Comment


                                    Šis gražuolis jau pastatytas!



                                    Praeitą savaitę važiuodamas iš paskaitų mačiau, kad nuėmė visas tvoras ir uždengimus. Tikriausiai jau ir pats pastatas priduotas eksplotuoti arba greitai bus tai padaryta.

                                    Kas turit laiko ir tinkamą įrangą, galit padaryti keletą kadrų iš įvykio vietos. Geros nuotraukos ir geri vaizdai - garantuoti (ypač geru oru).

                                    Vaizdas tikrai gražus, matosi kur ir dėl ko statybininkai plušėjo vos ne du metus

                                    Comment


                                      Man,jis joks grazuolis paprastas eilinis daugiaaukstis pastatas.

                                      Comment


                                        Parašė mantas15 Rodyti pranešimą
                                        Man,jis joks grazuolis paprastas eilinis daugiaaukstis pastatas.
                                        Gal ir paprastas, bet labai stipriai sumeluotume, jei pasakytume, kad jis nepagyvino niūraus Bulvarėlio vaizdo. Gyvą jį matei? Man, pavyzdžiui, labai patinka. Parinktos šiltos spalvos, jokio kičo, gražus, mielas daugiabutis.

                                        Comment


                                          Zinoma maciau. Bet dar karta pasikartosiu,man,jis jokio ispudzio nepaliko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X