Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Planuojama statyti futbolo maniežą

    Dainų parke netoli Šiaulių arenos planuojama statyti futbolo maniežą, kurio kaina gali siekti daugiau kaip 10 milijonų litų. Pastačius futbolo maniežą, sportininkai turėtų galimybę treniruotis ištisus metus.

    Šiauliuose „Futbolo akademijoje" treniruojasi 500-tai jaunuolių. Iš viso mūsų mieste yra 28-nios futbolo komandos. Ši sporto šaka itin populiari, tačiau sportininkai žiemą neturi tinkamų sąlygų treniruotis. Todėl Šiauliuose Dainų parke netoli „Šiaulių arenos" planuojama statyti maniežą.


    „Futbolo federacijos uždavinys , kad Lietuvoje atsirastų bent 6 maniežai ir Šiauliuose vienas pirmųjų", - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius. Prezidento teigimu, futbolo federacija turi galimybę finansuoti maždaug 2 mln. Litų, o investicijas būtų įmanoma pradėti jau kitais metais.

    Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Petraitis sako, kad detalieji planai jau padaryti, dar reikalingas maniežo techninis projektas.

    Maniežas - gan brangus objektas. Jo statyba gali kainuoti daugiau kaip 10 milijonų litų. Anot sportininkų, futbolo maniežas Šiauliams labai reikalingas.

    „Aš manau, jeigu jį mes turėsime, bus pilnai išnaudojamas ne tik futbolui, bet ir kitoms sporto šakoms minėtoms", - teigė Šiaulių miesto savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas.

    Futbolo maniežai yra Vilniuje ir Kaune. Kitąmet bus atidarytas Marijampolėje. Miestuose, kuriuose veikia futbolo maniežai, futbolą žaidžiančių vaikų skaičius išaugo daugiau kaip du kartus.
    splius.lt
    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

    Comment


      Ties Gardino ir Aido gatvių sankryža (Priešais kitoj gatvės pusėj Iki Dainiai; šalia naujosios Maximos) per pastarąjį mėnesį išdygo kranas ir išvalyta statybų aikštelė. Gal ką girdėjote apie šį projektą?

      Autobuse teko nugirsti iš vienos keleivės, kad tenai statomas daugiabutis... Gal ir tiesa, bet kranas toksai iš pažiūros gana neaukštas, nebent tas daugiabutis bus 3 - 4 aukštų...

      Comment


        Parašė auksellis Rodyti pranešimą
        Ties Gardino ir Aido gatvių sankryža (Priešais kitoj gatvės pusėj Iki Dainiai; šalia naujosios Maximos) per pastarąjį mėnesį išdygo kranas ir išvalyta statybų aikštelė. Gal ką girdėjote apie šį projektą?

        Autobuse teko nugirsti iš vienos keleivės, kad tenai statomas daugiabutis... Gal ir tiesa, bet kranas toksai iš pažiūros gana neaukštas, nebent tas daugiabutis bus 3 - 4 aukštų...
        Visiska tyla skamba, net neysivaizduoju, nemanau, kad statytu 4-3 aukstu nama, nes neapsimoketu
        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

        Comment


          turėtu būt norfa

          Comment


            O aš girdėjau, kad IKI stato Ikiuką, kad užgožti naują Maximą iš Gardino gatvės pusės Bet tai, tik gandas.
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              Norfa

              Comment


                Gera trumpa gatvelė bus: IKI, Norfa, Maxima ir Rimi Akropolyje.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė vizas Rodyti pranešimą
                  Gera trumpa gatvelė bus: IKI, Norfa, Maxima ir Rimi Akropolyje.
                  Kiek zinau, tai Akropolyje turetu buti maxima, o arenoje rimi..
                  LKA

                  Comment


                    Akropolyje tikrai negali būti Rimi

                    Comment


                      Aiškiau nebūna

                      http://www.akropolis.lt/lt/akropolis...jects/siauliai
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        Kadangi SM tema užrakinta, klausiu čia - SM "dangoraižių" statymas visiškai atšauktas?

                        Comment


                          Kaip supratau diskusijos kyla dėl šio objektėlio


                          gal kas turit daugiau info kuo ta UAB Irvena užsiima ?

                          Comment


                            ... kažkaip jau viskas pradeda prasilenkti su sveika logika... Kam reikia 3 prekybos centrų (o jei dar įskaičiuosim ir norfą tame pastate, aukštyn nuo statybų aikštelės (paskutinėje nuotraukoje), jei ji vis dar dirba,tai jau bus 4) dideli prekybos centrai vos ne 50 m. atstumu? jei IKI nori užstoti Maximos vaizdą, tai gal geriau tegu pasisodina kokią aukštą vijoklių tvorelę ar kokių medelių giraitę... O ne dar vieną dėžę... Čia, aišku, ironija....

                            Čia bus mat "Prekybos ir paslaugų centras". Kaip originalu....

                            Beje, apie Dainų projektus.... liko nepastebėtas naujo komercinio pastato išdygimas Dainų bulvare, o statomas daugiabutis jau apšildomas, jau matosi kokiomis spalvomis dažomas ir bus nudažytas.... O šis daugiabutis, iš kurio daryta paskutinė Ciklop nuotrauka, buvo renovuotas. Bent jau iš išorės. Pilkas monstras tapo šiek tiek spalvingesnis

                            Comment


                              Apie PC Arena

                              ........ Šis bendrovės 'SMI Lietuva' valdomas prekybos centras duris atvers gruodžio pradžioje.

                              Daugiau kaip 11 tūkst. kv.m. ploto centre didžiausi nuomininkai bus 'Hyper Rimi', 'Jysk' ir 'Elektromarkt'. 'City Service' ir 'SMI Lietuva' bendradarbiavimas ateityje gali plėstis, mat prekybos centrų 'Arena' tinklas žada žengti ir į kitus miestus.....
                              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                              Comment


                                Gal zinote ,ar yra PC"Arenos" tinklapis?

                                Comment


                                  Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                                  liko nepastebėtas naujo komercinio pastato išdygimas Dainų bulvare,

                                  Jei tu apie tą pastatėlį, kur kirpykla buvo, tai ten antrą aukštą dalipdo, kuriame bus soliariumas... Tad nieko ypatingo.
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    O šis daugiabutis, iš kurio daryta paskutinė Ciklop nuotrauka, buvo renovuotas. Bent jau iš išorės. Pilkas monstras tapo šiek tiek spalvingesnis
                                    Na o dėl tos renovacijos, ir spalvingumo tai gal skonio reikalas, bet as tai buvau lb nusivylęs sprendimu ne tinkuot ir dažyt sienas, bet apkalti pigiomis plokštėmis..

                                    Comment


                                      Šiauliuose atidaromas Namo inžinerijos ir interjero centras

                                      Atidaromas jau trečias Lietuvoje Namo Inžinerijos Ir Interjero Centras. Lapkričio 23 dieną Šiauliuose, Pramonės gatvėje, duris atveria Namo inžinerijos ir interjero centras "NIC".

                                      Neįprastas pastatas

                                      Neįprastos formos "NIC" pastatą suprojektavo architektas Darius Jakubauskas. Architekto teigimu, originali - smailėjančiu pastato fasadu forma - pasirinkta įvertinus naujausias pasaulinės architektūros tendencijas: siekiant sukurti modernią erdvę bei tiksliai atspindėti veiklos pobūdį. Pastato fasade panaudota daug stiklo. Už pastato fasadą puošiančio "NIC" prekinio ženklo bus matomi patys produktai.

                                      http://www.infosiauliai.lt/article/a...ew/16149/1/11/

                                      Comment


                                        Džiaugiuosi, kad pastatė "NIC"...

                                        Tačiau man pietinio rajonas nesveikai atrodo, trys dideli prekybos centrai vienas salia kito, nebekalbant apie buvusia saulute, norfa ar lyra....

                                        Beje gal žinote kas gero buti musu bulvare? Gal kokiu nauju parduotuviu atsidarys?
                                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                        Comment


                                          /\

                                          Mačiau šalia ginklų parduotuvės kažkas naujo įsikurs.
                                          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X