Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujas pastatas Vytauto gatvėj.Vaizdai iš www.archimedia.lt



    Comment


      Parašė jinxx
      Naujas pastatas Vytauto gatvėj.Vaizdai iš www.archimedia.lt

      Tas raudonas apšvietimas atrodo labai nekaip, čia tikiuosi negalutinis variantas.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Parašė jinxx
        Naujas pastatas Vytauto gatvėj.Vaizdai iš www.archimedia.lt
        Nelabai suprantu- čia kuri tiksliau vieta Vytauto g.?
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Kad man cia labiau uznesa i vilniuas g. pesciuju bulvara
          I don't drive fast,I just fly low

          Comment


            Parašė ether
            Kad man cia labiau uznesa i vilniuas g. pesciuju bulvara
            Kuo toliau žiūriu, tuo labaiu įsitikinu, kad čia yra Vilniaus-Dvaro gatvių sankryža. Ir tas naujas pastatas, tai ne kas kitka, o "Baltija". Tik klausimas ar ją ruošiamasi rekonstruoti, ar griauti ir statyti naują pastatą?

            Projektai vizualizacijose tai šiaip sau. Šis dar pusė velnio:


            Bet kas toptelėjo architektui dėl tų raudonų kiaušinių, tai man sunku suvokti
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              Šiaulių nelabai pažystu, tai rašiau kas buvo pateikta puslapyje.Tas kur su kiaušiniais panašesnis į pirminį pasiūlymą.Ir ačiū dievui

              Comment


                Kiausiniai ir raudonos sviesos man labiau primena pazystama gatve Amsterdame..............
                Viking Laws

                Comment


                  Man tai visai nieko tas naujas pastaciukas, tik visai nesupykciau, jeigu ji pastatytu truputeli aukstesniu!

                  Comment


                    Senai jau reikejo ta padaryti. Jeigu si ideja bus igyvendinta, tai miestas turetu gerai pasipelnyti. Ne karta esu sutikes pravaziuojancius uzsienio turistus Siauliuose, kurie del informacijos stokos kelias (2-3) valandas leidzia sededami autobuse ar ant suoliuku.

                    Comment


                      Pristatytas fontano projektas

                      Savivaldybėje žiniasklaidai pristatytas fontano, kuris bus statomas skverelyje priešais savivaldybės pastatą, projektas. Skvero centre, buvusio fontano vietoje, negiliame vandens baseine turėtų būti pastatyti trys skirtingo dydžio balto metalo skrituliai, nuo kurių viršaus tarsi kriokliai kristų apšviestos vandens čiurkšlės. Skritulius skirtų takeliai, kuriais galima būtų vaikščioti. Skvero rekonstrukcijos projekto autorius architektas J.Barkauskas liko patenkintas fontano projektu ir mano, kad jis pakankamai atitinka Saulės miesto idėją, puikiai tiks atnaujintame skvere. Anot projekto autoriaus, tai modernus statinys, kuris trauks ir miestiečius, ir turistus.
                      Fontano projekto autoriai skulptorius G.Lukošaitis ir architektas A.Burba tikisi, kad objektas bus gyvas ir žmonėms patrauklus. Jie nesiekė sukurti kažko monumentalaus, o atvirkščiai, norėjo, kad fontanas būtų žaismingas, kad kiekvienas pats sugalvotų sau jo pavadinimą. Kūrybinė projekto dalis baigta, šiuo metu rengiami techniniai brėžiniai.
                      Atliekančios skvero rekonkstrukcijos darbus UAB “Žiežmarių hidrostatyba” atstovai negalėjo užtikrinti, kad skveras bus sutvarkytas ir fontanas stovės rugsėjo 1-ajai, nors ir stengsis šio termino laikytis. Darbus apie du mėnesius suvėlino parkelyje atlikti archiologų kasinėjimai, kitos kliūtys.
                      Skverelio rekonstrukcija kainuos per 2 mln.Lt.









                      informacija is siauliai.lt
                      Paskutinis taisė Karolis!; 2006.07.02, 10:47.
                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                      Comment


                        Čia tikrai ne vytauto gatvė
                        O kaip vytauc sakė Dvaro ir Vilniaus gatvių sankryža. Čia buvęs Baltijos restoranas. Tik man pastato stilius nepatinka visai jis nesiderina prie senų pastatų.

                        Comment


                          kiek pamenu tai vienas is EXTASY zenkliuku
                          Paskutinis taisė amigo; 2006.07.03, 11:52.
                          ...Visa tai kas yra gražu yra gražu...

                          Comment


                            Na lauksim galutinio skverelio varianta. Idomu bus pamatyti realiai savo akim
                            I don't drive fast,I just fly low

                            Comment


                              Tvarkomas Kryžių kalnas

                              Šią vasarą bus pradėtos tvarkyti Kryžių kalno prieigos – bus pastatytas Turizmo informacijos centras, prekyvietė, įrengtas pėsčiųjų takas, tualetai. Šie statiniai turėtų iškilti dar šiemet. Visus darbus planuojama užbaigti kitą vasarą. Sutvarkyti Kryžių kalno aplinką kainuos apie tris milijonus litų.


                              Paaiškės bažnyčios ribos

                              Paaiškės "Beržynėlio" parko ir naujosios bažnyčios ribos. Savivaldybėje bus pradėti rengti Gegužių ir Lyros gatvių sankryžos teritorijos specialusis ir detalusis planai. Kadangi čia bus statoma bažnyčia, sklypo paskirtis keičiama iš rekreacinės į visuomeninę. Be to, bus konkrečiai apibrėžtos "Beržynėlio" parko ribos.
                              siauliaiplius.lt
                              www.lt-lv-forum.org/

                              Comment


                                Tai vat, dar teko girdėti, kad tame rekonstruojamajame skverelyje priešais savivaldybe, bus visos Europos sąjungos valstybių vėlevos
                                Paskutinis taisė Karolis!; 2006.07.07, 18:41.
                                W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                Comment


                                  Veliavos visada grazu, puosia miesta ir viesiem svieciam malonu pamatyti savo veliava. Na man bentjau visada grazu kai uzsienyje plevesouja musu trispalve . Manau Vilniuje reiketu bent jau ES saliu velevas .

                                  Comment


                                    Parašė taimis
                                    Veliavos visada grazu, puosia miesta ir viesiem svieciam malonu pamatyti savo veliava. Na man bentjau visada grazu kai uzsienyje plevesouja musu trispalve . Manau Vilniuje reiketu bent jau ES saliu velevas .
                                    Jop, čia tai tu teisus, buna labai faina pamatyti savo trispalve svečioje valstybeje
                                    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                    Comment


                                      hm.. o idomu ar yra kur nors koks nors palapiniu kempingas aplink siaulius?
                                      Visgi manau butu visai neblogai prie ezeriuko padaryt.. Nes dabar turi trenktis nezinia kur, nezinia i kuria puse, su nezinia ar automobilis stoves saugus, su nezinia ar neuzpuls dar labiau ar nebusi ishvarytas kokio privatininko...

                                      Comment


                                        Siaip girdejau teva kalbant, kad yra uzsakytas vienas "taskas" kur reikia suvedzioti ventiliacija.
                                        Taigi uz buvusios "Sustok ir pirk" "Vikondos" ar kaip ji dabar ten vadinasi yra vaistine, o virs jos tuscios patalpos, taigi jej bus gautas leidimas, bus irengta Diskoteku sale ar sokiu klubas na tiksliai nezinau.. Kol kas tik tiek info.. Bet siaip butu puikus sprendimas, nes "pietinio jaunimui" tikrai nera kur padukti apart centro..

                                        Comment


                                          Parašė vytauc
                                          Projektai vizualizacijose tai šiaip sau.
                                          O man tai netgi labai patinka. Atrodo solidžiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X