Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dts Rodyti pranešimą
    kaip pavyko išsiaiškinti, tą pastata jau senokai perpirko privatūs asmenys ir dar baisiai jį saugo tik nežinia nuo ko
    Planavai ten fotosesiją surengti?
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      Parašė enigma Rodyti pranešimą
      Planavai ten fotosesiją surengti?
      buvo tokia įdėja
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Parašė dts Rodyti pranešimą
        buvo tokia įdėja
        Pavyks ją įgyvendinti?
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          dar kažkas žadėjo žiedo statybas nupaveiksluot

          Comment


            Nežadėjau, tik pasakiau, kad kasdien pro ten vykstu Šią savaitę bandysiu.

            Comment


              O darbai ten tikrai nemažai pasistūmeję

              Comment


                19 tūkst kv.m ploto. Aš jau anksčiau spėjau, kad gali būti BIG, nes statytojas BIG+PST.

                Comment


                  Parašė Andree Rodyti pranešimą
                  Reiktu speju pakelt mokesti uz tokiu pastatus, pajudetu greiciau iskarto kazkas
                  Labai tuo abejoju...
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                    Labai tuo abejoju...
                    As irgi bet kazkaip atsibodo i tuos griuvesius kasdien pro langa ziureti

                    Comment


                      Parašė Andree Rodyti pranešimą
                      As irgi bet kazkaip atsibodo i tuos griuvesius kasdien pro langa ziureti
                      Ir man atsibodo, bet kas daryti, kad sąvininkai nepajėgia pasirūpinti savo "turtu"...
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                        Per radiją nuo ryto skalambija apie tvirtinimą, per Panoramą skelbia apie patvirtinimą. Iš kur čia tas dėmesys mūsų kaimui?
                        Jo, geriau pakalbėkim apie duobes Wilno krašte, nes kas čia tas Panevėžys - viso labo tik 110000 gyventojų, Kaimas visiškas, ištrint iš žemėlapių.

                        Comment


                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                          Jo, geriau pakalbėkim apie duobes Wilno krašte, nes kas čia tas Panevėžys - viso labo tik 110000 gyventojų, Kaimas visiškas, ištrint iš žemėlapių.
                          Jei kaimas skamba prastai, tuomet gal provincija. Apsidairyk aplink, juk ten gyvenam, tie tūkstančiai neprideda miestui to ko man norėtųsi.

                          Comment


                            Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                            Jei kaimas skamba prastai, tuomet gal provincija. Apsidairyk aplink, juk ten gyvenam, tie tūkstančiai neprideda miestui to ko man norėtųsi.
                            Žiūrint ko nori. Jeigu nori dangoraižių - tokio dydžio miestai Europoje, juolab Baltijos regione, jų neturėjo ir neturės, jeigu nori didesnio už vieną gatvę senamiesčio - gerai, kad liko bent tiek po karo, jeigu nori judėjimo ir gyvybės - Panevėžys beveik neturi jokių traukos taškų; taip staigiai išsiplėtęs ir pramoniniu buvęs miestas kažko natūralaus ir traukiančio nelabai ką gali ir turėti. Pramonės nėra - darbų nėra, todėl jaunimas išsivažinėja - gyvybės mažėja, nes senukai apart daugiabučių kiemų niekur neišeina, o ir jeigu būtų supratimas, kad gyvendamas tokiame mieste, kuriame visur gali nueiti pėsčias, be reikalo nevažinėtum su mašina, tuomet žmogiškosios, o ne ratuotos, gyvybės tikrai būtų. Mane tenkina taip, kaip yra, todėl kaimu ar provincija vadint man neapsiverčia liežuvis ar nepasislenka pirštai ant klaviatūros.

                            Comment


                              Aš kai kaime gyvenu, kuris už 200 m nuo Panevėžio, tai žiūriu tiesai į akis ir tiek. Nepiktybiškai aš čia šneku. Berods minėjau šitam forume, kad Panevėžys patogus miestas darbui (jei jį turi).
                              Dangoraižio projektas prie Babilono berods paruoštas, reikia tik eurų ir pirkėjų...
                              Senamiesčio ar kažko panašaus tikrai trūksta, nors gyvenu Senamiesčio kaime
                              Pramonė gal pajudės kažkiek:pramonės parke tikiuos, kad bent jau siuvykla įsikurs.
                              Amilina išsiplėte šiek tiek, toliau žada plėstis, statyti biokatilinę ir t.t.
                              Schmitz gal plėsis ir t.t.
                              Berods pirks autobusų parkas naujų autobusų, gal bus gražiau gatvėse. Stotis va gal nauja graži bus, gaila, kad geležinkelio stotį nugražino.
                              Manęs, tai netenkina, kaip yra Tvarkyti reikia daug miesto kampų ir t.t.

                              Comment


                                Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                Aš kai kaime gyvenu, kuris už 200 m nuo Panevėžio, tai žiūriu tiesai į akis ir tiek. Nepiktybiškai aš čia šneku. Berods minėjau šitam forume, kad Panevėžys patogus miestas darbui (jei jį turi).
                                Dangoraižio projektas prie Babilono berods paruoštas, reikia tik eurų ir pirkėjų...
                                Senamiesčio ar kažko panašaus tikrai trūksta, nors gyvenu Senamiesčio kaime
                                Pramonė gal pajudės kažkiek:pramonės parke tikiuos, kad bent jau siuvykla įsikurs.
                                Amilina išsiplėte šiek tiek, toliau žada plėstis, statyti biokatilinę ir t.t.
                                Schmitz gal plėsis ir t.t.
                                Berods pirks autobusų parkas naujų autobusų, gal bus gražiau gatvėse. Stotis va gal nauja graži bus, gaila, kad geležinkelio stotį nugražino.
                                Manęs, tai netenkina, kaip yra Tvarkyti reikia daug miesto kampų ir t.t.
                                Babilono svajones apie dangoraižius galima nurašyti.

                                O geležinkelio stotį tai tikrai "nugrąžino". Ir kam nugriove tą jungtį su elektros stotimi? Niekaip nesuprantu "Klevo" sunaikinimo, "Semos" pavertimą į dykvietę.... Kada ten pajudės statybos?

                                Taip pat bus ir su centre esančia autobusų stotimi. Iškels, o paskui -? Keliems, o gal kelioliokai metų liks tuštuma, galutinai numarinsanti miesto centrą.
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Aš tai kažkaip jau daug metų galvoju, kad ten centre galėtų būti koks "ale" Mcdonaldas.
                                  Veiksmas manau beveik garantuotas. Nevalgau aš to maisto, bet man įdomu, juk 21 amžius jau, o jo vis nėra mūsų kaime? Čeburėkai ir kebabai nugali?
                                  Tiesa prieš ~2 metus mačiau, kad netoli Šilagalio turėjo būti degalinė + hesburger užeiga. Šiauliuose panašią užeigą berods pastatė. Gali būti, kad čia pas mus buvo pririštas +/- kartotinis projektas arba investuota į Šiaulius.
                                  Paskutinis taisė Panevezietis; 2011.10.29, 00:36.

                                  Comment


                                    Pamiršk. Iškėlus stotį bus baisi dykvietė...
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      Parašė Andree Rodyti pranešimą
                                      Abejoju, juk investuotojas nauja statys stoti uz senosios vieta, ej nieko negalvotu daryti, nafyk tada jie ta nauja statys, vadinas sklypas reikalingas..
                                      Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

                                      Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

                                      O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                        Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

                                        Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

                                        O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.
                                        Tie "menininkų namai" - didesnis svetimkūnis. Išgriovus "Semą" muilo fabrikas liko pats seniausias fabrikas po "Kalnapilio"
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                          Aš tai kažkaip jau daug metų galvoju, kad ten centre galėtų būti koks "ale" Mcdonaldas.
                                          Iš tiesų, McDonaldas ir TURĖJO BŪTI šalia stoties, kur tas apmyžtas "parkelis" yra, toje vietoje. Tačiau, ačiū kai kuriems to meto miesto politikams (berods Luomanas labiausiai priešinosi) - buvo nuspręsta neįsileisti McDonaldo ir išsaugoti "parkelį". Čia seniai seniai viskas turėjo įvykti.. viena didžiausių klaidų, mano nuomone.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X