Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio projektai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O darbai ten tikrai nemažai pasistūmeję

    Comment


      19 tūkst kv.m ploto. Aš jau anksčiau spėjau, kad gali būti BIG, nes statytojas BIG+PST.

      Comment


        Parašė Andree Rodyti pranešimą
        Reiktu speju pakelt mokesti uz tokiu pastatus, pajudetu greiciau iskarto kazkas
        Labai tuo abejoju...
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          Parašė enigma Rodyti pranešimą
          Labai tuo abejoju...
          As irgi bet kazkaip atsibodo i tuos griuvesius kasdien pro langa ziureti

          Comment


            Parašė Andree Rodyti pranešimą
            As irgi bet kazkaip atsibodo i tuos griuvesius kasdien pro langa ziureti
            Ir man atsibodo, bet kas daryti, kad sąvininkai nepajėgia pasirūpinti savo "turtu"...
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
              Per radiją nuo ryto skalambija apie tvirtinimą, per Panoramą skelbia apie patvirtinimą. Iš kur čia tas dėmesys mūsų kaimui?
              Jo, geriau pakalbėkim apie duobes Wilno krašte, nes kas čia tas Panevėžys - viso labo tik 110000 gyventojų, Kaimas visiškas, ištrint iš žemėlapių.

              Comment


                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                Jo, geriau pakalbėkim apie duobes Wilno krašte, nes kas čia tas Panevėžys - viso labo tik 110000 gyventojų, Kaimas visiškas, ištrint iš žemėlapių.
                Jei kaimas skamba prastai, tuomet gal provincija. Apsidairyk aplink, juk ten gyvenam, tie tūkstančiai neprideda miestui to ko man norėtųsi.

                Comment


                  Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                  Jei kaimas skamba prastai, tuomet gal provincija. Apsidairyk aplink, juk ten gyvenam, tie tūkstančiai neprideda miestui to ko man norėtųsi.
                  Žiūrint ko nori. Jeigu nori dangoraižių - tokio dydžio miestai Europoje, juolab Baltijos regione, jų neturėjo ir neturės, jeigu nori didesnio už vieną gatvę senamiesčio - gerai, kad liko bent tiek po karo, jeigu nori judėjimo ir gyvybės - Panevėžys beveik neturi jokių traukos taškų; taip staigiai išsiplėtęs ir pramoniniu buvęs miestas kažko natūralaus ir traukiančio nelabai ką gali ir turėti. Pramonės nėra - darbų nėra, todėl jaunimas išsivažinėja - gyvybės mažėja, nes senukai apart daugiabučių kiemų niekur neišeina, o ir jeigu būtų supratimas, kad gyvendamas tokiame mieste, kuriame visur gali nueiti pėsčias, be reikalo nevažinėtum su mašina, tuomet žmogiškosios, o ne ratuotos, gyvybės tikrai būtų. Mane tenkina taip, kaip yra, todėl kaimu ar provincija vadint man neapsiverčia liežuvis ar nepasislenka pirštai ant klaviatūros.

                  Comment


                    Aš kai kaime gyvenu, kuris už 200 m nuo Panevėžio, tai žiūriu tiesai į akis ir tiek. Nepiktybiškai aš čia šneku. Berods minėjau šitam forume, kad Panevėžys patogus miestas darbui (jei jį turi).
                    Dangoraižio projektas prie Babilono berods paruoštas, reikia tik eurų ir pirkėjų...
                    Senamiesčio ar kažko panašaus tikrai trūksta, nors gyvenu Senamiesčio kaime
                    Pramonė gal pajudės kažkiek:pramonės parke tikiuos, kad bent jau siuvykla įsikurs.
                    Amilina išsiplėte šiek tiek, toliau žada plėstis, statyti biokatilinę ir t.t.
                    Schmitz gal plėsis ir t.t.
                    Berods pirks autobusų parkas naujų autobusų, gal bus gražiau gatvėse. Stotis va gal nauja graži bus, gaila, kad geležinkelio stotį nugražino.
                    Manęs, tai netenkina, kaip yra Tvarkyti reikia daug miesto kampų ir t.t.

                    Comment


                      Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                      Aš kai kaime gyvenu, kuris už 200 m nuo Panevėžio, tai žiūriu tiesai į akis ir tiek. Nepiktybiškai aš čia šneku. Berods minėjau šitam forume, kad Panevėžys patogus miestas darbui (jei jį turi).
                      Dangoraižio projektas prie Babilono berods paruoštas, reikia tik eurų ir pirkėjų...
                      Senamiesčio ar kažko panašaus tikrai trūksta, nors gyvenu Senamiesčio kaime
                      Pramonė gal pajudės kažkiek:pramonės parke tikiuos, kad bent jau siuvykla įsikurs.
                      Amilina išsiplėte šiek tiek, toliau žada plėstis, statyti biokatilinę ir t.t.
                      Schmitz gal plėsis ir t.t.
                      Berods pirks autobusų parkas naujų autobusų, gal bus gražiau gatvėse. Stotis va gal nauja graži bus, gaila, kad geležinkelio stotį nugražino.
                      Manęs, tai netenkina, kaip yra Tvarkyti reikia daug miesto kampų ir t.t.
                      Babilono svajones apie dangoraižius galima nurašyti.

                      O geležinkelio stotį tai tikrai "nugrąžino". Ir kam nugriove tą jungtį su elektros stotimi? Niekaip nesuprantu "Klevo" sunaikinimo, "Semos" pavertimą į dykvietę.... Kada ten pajudės statybos?

                      Taip pat bus ir su centre esančia autobusų stotimi. Iškels, o paskui -? Keliems, o gal kelioliokai metų liks tuštuma, galutinai numarinsanti miesto centrą.
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Aš tai kažkaip jau daug metų galvoju, kad ten centre galėtų būti koks "ale" Mcdonaldas.
                        Veiksmas manau beveik garantuotas. Nevalgau aš to maisto, bet man įdomu, juk 21 amžius jau, o jo vis nėra mūsų kaime? Čeburėkai ir kebabai nugali?
                        Tiesa prieš ~2 metus mačiau, kad netoli Šilagalio turėjo būti degalinė + hesburger užeiga. Šiauliuose panašią užeigą berods pastatė. Gali būti, kad čia pas mus buvo pririštas +/- kartotinis projektas arba investuota į Šiaulius.
                        Paskutinis taisė Panevezietis; 2011.10.29, 00:36.

                        Comment


                          Pamiršk. Iškėlus stotį bus baisi dykvietė...
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            Parašė Andree Rodyti pranešimą
                            Abejoju, juk investuotojas nauja statys stoti uz senosios vieta, ej nieko negalvotu daryti, nafyk tada jie ta nauja statys, vadinas sklypas reikalingas..
                            Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

                            Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

                            O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Parašė enigma Rodyti pranešimą
                              Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

                              Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

                              O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.
                              Tie "menininkų namai" - didesnis svetimkūnis. Išgriovus "Semą" muilo fabrikas liko pats seniausias fabrikas po "Kalnapilio"
                              "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                              Comment


                                Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                Aš tai kažkaip jau daug metų galvoju, kad ten centre galėtų būti koks "ale" Mcdonaldas.
                                Iš tiesų, McDonaldas ir TURĖJO BŪTI šalia stoties, kur tas apmyžtas "parkelis" yra, toje vietoje. Tačiau, ačiū kai kuriems to meto miesto politikams (berods Luomanas labiausiai priešinosi) - buvo nuspręsta neįsileisti McDonaldo ir išsaugoti "parkelį". Čia seniai seniai viskas turėjo įvykti.. viena didžiausių klaidų, mano nuomone.

                                Comment


                                  Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                                  Tie "menininkų namai" - didesnis svetimkūnis. Išgriovus "Semą" muilo fabrikas liko pats seniausias fabrikas po "Kalnapilio"
                                  "Kalnapilis" senas tik savo istorija ir vieta, kurioje stovi. Iš senosios autentikos, turiu minty statinius, nieko ten praktiškai nelikę.

                                  Svetikmūnis"'menininkų namai", dar tas sovietiniais laikais atrėžtas gabalas parko,kur lig šiol stūkso tos bjaurios gelžbetoninės tvoros...
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    Parašė panevezynys
                                    Seniausia Panevezio imone yra ,,Metalistas LT''.
                                    ir kada jį įsikūrusi?
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      Ant Kalnapilio butelio ar tik ne 1902.
                                      Kai Valiukas parašei apie McDonald, atgaminau tada ir aš kažką apie tą istoriją.

                                      Comment


                                        Parašė panevezynys
                                        Sorry,netycia suklydau.
                                        Muilo fabrikas pastatytas 1926 m.. Suklydai gerokai, nes iki 1941 m. jau buvo ir cukraus fakrikas, ir mėsos fabrikas ir netgi miltų fabrikas (db. - "Malsena")
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          Radau panevezys.lt maniežo priestato priešprojektinius pasiūlymus. Neleidžia pdf ir zip prikabinti, gal perdidelis šiek tiek failas.
                                          Viešųjų pirkimų skyriuje : https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...9968&LID=67449
                                          Panprojektas PP atliko. Manau panašus vaizdas bus ir realybėje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X